Dyskusja o sytuacji na świecie 182

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Policjanci źli, homoseksualiści źli, napisz jeszcze coś o czarnoskórych i bd mieli piękny przykład niedowartościowanego patusa żyjącego z zasiłku i zbierającego puszki.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Rozumiem, że Mephisto poszedl po koleżków, bo sam nie mógł znieść batów psychicznych, które otrzymywał xd?
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Policjanci źli, homoseksualiści źli, napisz jeszcze coś o czarnoskórych i bd mieli piękny przykład niedowartościowanego patusa żyjącego z zasiłku i zbierającego puszki.
No tak, ty lubisz policje, bo jesteś rozjebusem i sprzedajesz info Emielowi za pieniądze xddd
Rzeczywiście, zajebista instytucja w naszym kraju, skupiająca się na nabijaniu statystyk na zatrzymaniach małolatów ze sztuką trawy, albo pijących piwo w miejscu publicznym - to ich największe ambicje, bo gdy trzeba się kibolom przeciwstawić, albo rozgonić podejrzane towarzystwo to ich nie ma

Gardzę tą instytucją i ludźmi tam pracującymi, pomimo iż nie jestem "jp na 100%" xD

Bez wątpienia policja teraz nie jest godna zaufania bo służy partii rządzącej a nie obywatelom, ale i tak lepsze to niż totalne bezprawie jak w Kolumbii czy Meksyku :)
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
A i mephisto to wy macie u siebie w jutrze jakaś śmieszna podróbę mnie, ale co poradzić tylko na takie coś możecie sobie pozwolić bo wiadomo,że gracz mojego pokroju nigdy by nie zagrał w takim gownie jak jutro xD
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
A co do homosiów, też nie mam do nich szczególnego obrzydzenia, niemniej powinni mieć zakaz okazywania czułości w miejscach publicznych, ich małżeństwa nie powinny być legalne etc
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Przeciez Ty jestes nikim kundlu, a do mnie podszczekujesz.
Poczekaj tam grzecznie waruj i czekaj az podejde blizej
Dobra nie zesraj się dzieciaku xD
Ale gowno nas interesuja twoje średniowieczne poglądy ty patusie jebany
Kupić ci słownik jebany patusku, żebyś dowiedział się o istnieniu znaków przystankowych?

Zresztą, na przystanku to ty pewnie mieszkasz, czego wymagać od takiej patologii xdd
 
Do góry