Dyskusja o sytuacji na świecie 182

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Prawda jest taka, że Ty powinieneś grać u nich, raz że jesteś taką samą łachudrą, jak i oni, dwa, że tak samo szczekasz, a trzy - masz pizde z 90siatek za copa, bo sam masz dwie lewe ręce xD

Śmieszne, że Magi tak szczekały na 20 osób podczas ankiet, a sami mają już 4 człony i dwa darm xD

Hipokryci, do 3 razy sztuka , kins arhelana w dupe puka xD
A CZTERY ZE TAK SAMO JAK ONI SRAM CI DO RYJA
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
@mefisto75 x BranD dziwne tylko, że Pietrek przyjął takiego śmiecia do Witajek, ale w kazdym.plemieniu musi być czarna owca ^^
Nie dość,że przyjął to jeszcze daje blachę top 1 za zasługi na froncie, niezle co karaluchu? Ja poza szczekaniem na FOncie w przeciwieństwie do ciebie oram jeszcze fronty, obyś wytrzymał psie jeszcze trochę to ci pokaże kilka sztuczek, szybko załapiesz bo tak jak czworonogom tresura nie jest ci obca.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Nie dość,że przyjął to jeszcze daje blachę top 1 za zasługi na froncie, niezle co karaluchu? Ja poza szczekaniem na FOncie w przeciwieństwie do ciebie oram jeszcze fronty, obyś wytrzymał psie jeszcze trochę to ci pokaże kilka sztuczek, szybko załapiesz bo tak jak czworonogom tresura nie jest ci obca.
Ora to cie bulwa w dupala patologio xD
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
No widzę majty obsrane xD Wgle
Co za paradoks, że największy ściek i patus tej gry nazywa kogoś patologia, na tym skończę, nie rzucam słów na wiatr zapytaj kumpli z pewnych którzy siedzą u ciebie w tym żałosnym plemionku, tez się śmiali, tez wyzywali i co? Ja się śmiałem ostatni.
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.937
ten mefisto niezle odklejony kazdy przytyk bierze do siebie xD i siedzi 24/7 przy gierce przegladarkowej

gosciu jestes najlepszy na swiecie widac od razu
 

Discord...

Miecznik
Wynik reakcji
36
Strona: 1:
Plemiona: BUM, BUM.., BUM+
Strona: 2:
Plemiona: St3f@n, ST3FAN, STEFAN

Timeframe: Od zawsze

Wszystkie przejęcia:

Strona 1:
13
Strona 2: 8
Różnica: 5

chart


Przejęcia :

Strona 1:
2
Strona 2: 4
Różnica: 2

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć:

Strona 1:
23,397
Strona 2: 14,746
Różnica: 8,651

chart


Wartość punktowa wszystkich przejęć od strony przeciwnej:

Strona 1:
5,088
Strona 2: 11,824
Różnica: 6,736

chart


w pizde od stefanow dostajecie XD


BUMy nawet z GnuFis jest dwie na minus więc Stefany powinny się wstydzić że cokolwiek tracą z nimi
 

Frezee

Szlachcic
Wynik reakcji
3.937
raczej przerwy u cb nie ma xD pospinany o wszystko dzieciaczek marnujacy czas na gierke

rozmowa z toba to jak w realnym zyciu chwalenie sie kto wiecej wypil. "masz mniej wygranych swiatow" "jestem lepszy" "frontowcem jestem" łeeeeee
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
No widzę majty obsrane xD Wgle
Co za paradoks, że największy ściek i patus tej gry nazywa kogoś patologia, na tym skończę, nie rzucam słów na wiatr zapytaj kumpli z pewnych którzy siedzą u ciebie w tym żałosnym plemionku, tez się śmiali, tez wyzywali i co? Ja się śmiałem ostatni.
Paradoks, największym ściekiem tej gry jest banda z literką p i wykrzyknikiem w logo, drugiej tak ułomnej ekipy, gdzie można spotkać tylu wieśniaków, z iq gumofilca, po jednej stronie, ze świecą szukać, toć nawet Stefany są od was uczciwsze xD
@wyrw1szmat
@Kanarinios. @BulwaZaglady @mefisto x brandt, @Emixx , @Emiel Regis , a to przecież jedynie wierzchołek góry lodowej ^^
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
raczej przerwy u cb nie ma xD pospinany o wszystko dzieciaczek marnujacy czas na gierke
Ta do tego gruby i upocony xD Nie wychodzę z piwnicy, jeszcze cos? Strasznie to śmieszne, jak pizdy twojego pokroju dostające oklep na każdym świecie, tłumacza się później tym,że ktoś siedzi 24/7 i nie ma życia, uwielbiam ten paniczny pisk.
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.047
Paradoks, największym ściekiem tej gry jest banda z literką p i wykrzyknikiem w logo, drugiej tak ułomnej ekipy, gdzie można spotkać tylu wieśniaków, z iq gumofilca, po jednej stronie, ze świecą szukać, toć nawet Stefany są od was uczciwsze xD
@wyrw1szmat
@Kanarinios. @BulwaZaglady @mefisto x brandt, @Emixx , @Emiel Regis , a to przecież jedynie wierzchołek góry lodowej ^^
To się nazywa dominacja genetyczna, przykro mi,że nie trafiłeś w odpowiedni worek z genotypem ale bywa, no ktoś musi tez te rowy kopać i wywozic smieci chociaż to dość ryzykowne bo na wysypisku mógłbyś poczuć się jak w domu.
 
Do góry