Dyskusja o sytuacji na świecie 182

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
O, jest i główny prostak całej ekipy, twoja już dawno zdechła ze wstydu za to, co odpierdalasz śmietniku, skoro już chcesz się po rodzicach wyzywać, wojowniku od 7 boleści
Nigdzie nie zwyzywałem twojej rodzicielki.
Zapytałem się tylko czy gustuje w gościach z niskim IQ, bo patrzać co urodziła to mam pewne wątpliwości, skąd taki zjeb się narodził.
Broń boże nic do niej nie mam, Tobie bym napluł w ryj.
 

BulwaZaglady

Szlachcic
Wynik reakcji
8.560
No tak, ty lubisz policje, bo jesteś rozjebusem i sprzedajesz info Emielowi za pieniądze xddd
Rzeczywiście, zajebista instytucja w naszym kraju, skupiająca się na nabijaniu statystyk na zatrzymaniach małolatów ze sztuką trawy, albo pijących piwo w miejscu publicznym - to ich największe ambicje, bo gdy trzeba się kibolom przeciwstawić, albo rozgonić podejrzane towarzystwo to ich nie ma

Gardzę tą instytucją i ludźmi tam pracującymi, pomimo iż nie jestem "jp na 100%" xD
A TO TY Z TYCH JP NA 90% BO SIĘ TROCHĘ CYKAM
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.583
@kangurek mao

My na pewno lepsza opinie mamy niz Twoja ekipa chlopcze xD

Wlasnie swoje plemie tu opisales w tym poscie i to jeszcze idealnie xD moze w totka pograj? Bo tutaj serio Ci sie udalo :D

Wbijamy jako kis, zeby takie przychlasty mialy bol dupy pozniej wlasnie, ze wygrywamy te swiaty xD
Odkad gram w P!, a gram od dluzeszego czasu to nigdy nie wyruchalismy sojusznika.
Wyjatkiem jestescie wy, ale to mozesz wlasnie sam sobie podziekowac bo zostaliscie ruchnieci tylko na nazwe koncowa xD

Pieknie pracujesz na wasza opinie xD jestes maskota forumowa i popychadlem tutaj.
Mega zabawne jest jak tutaj podszczekujesz :D rob dalej z siebie pajaca i posmiewisko nieudaczniku
 

Emiel Regis

PIES ‍
Wynik reakcji
1.047
No tak, ty lubisz policje, bo jesteś rozjebusem i sprzedajesz info Emielowi za pieniądze xddd
Rzeczywiście, zajebista instytucja w naszym kraju, skupiająca się na nabijaniu statystyk na zatrzymaniach małolatów ze sztuką trawy, albo pijących piwo w miejscu publicznym - to ich największe ambicje, bo gdy trzeba się kibolom przeciwstawić, albo rozgonić podejrzane towarzystwo to ich nie ma

Gardzę tą instytucją i ludźmi tam pracującymi, pomimo iż nie jestem "jp na 100%" xD
'Nie jestem jp na 100%, bo jednak trochę się boje'
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
'Nie jestem jp na 100%, bo jednak trochę się boje'
Opowiedz zlodzieju, jak konta kradleś lepiej ^^ Nagle, jak pokazałem dowody, to pedalsi pokitrani po dziurach xDDD

@Kanarinios. Widzisz śmieciu, to nie my wbijamy na swiat z inna nazwa, zeby nie bylo wstydu, jak przegramy na starcie, to od was ludzie spierdalaja do nas, bo jesteście śmietnikami, którzy posuną się nawet do kradzieży konta coopowi, byleby była blacha, a co dopiero jakieś tam kosy w sojuszjików, w tym to jesteście specjalistami xD


I to tez nie my , ustalilismy sobie personalną listę blaszek, by podbić swoje śmieciowskie, gowno warte ego na s170 ^^

Ogólnie podsumowując, jesteście memem, a nie najlepszą ekipą pl plemion, na którą się kreujecie, wyżej sracie, niż dupe macie, co zostanie na tym świecie obnazone ^^
 

WIELKI SUŁTANAT

WIELKI SUŁTAN
Wynik reakcji
8.036
@Emiel Regis panie policjancie, ładnie tak okradać kolegów z konta? Gdzie ten szczekający kundel mefiuto, co chciał dowodów ^^
No dalej to nie jest dowód zjebie xD Prowadziłem akurat samochód bez prawka cnie, wiem ze ty w MPK masz czas odpisywać o każdej porze ale No mandaty teraz wysokie nie chcialem
Ryzykować 1500 zł (chociaż to
Drobniaki dla mnie) i 15 pkt żeby odpisywać niedorozwojowi
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Rzeczywiście, to nie jest dowód za chuj, bo dowód to ty masz okrągły w portfelu, obok paszportu polsatu xD
 
Do góry