Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
Wszyscy proszą się o twoją uwagę, ale to ty zakładasz pajacu nowe konta co 5 dni, żeby nawet ignorujący cię ludzie, czyli większa częśc tego forum widziała twe odklejki

Wytłumaczyłem dlaczego zakładam. Jeśli czegoś nie zrozumiałeś, mogę przetłumaczyć na prostsze zwroty.
Konto kasuje się równo po 7 dniach, więc jak zwykle kłamiesz.
 

DeletedUser209035

Guest
Kolejna sprawa.
P jest znane z tego, że unika tworzenia ogromnych koalicji, czy też masówek.

I tu mamy spory problem. Jutro nie ukrywa, że są ich celem. A to masówka.
Pytanie czy P będzie w stanie ich złamać w aktualnym składzie, czy będą musieli zerwać ze swoją tradycją.
Biorąc pod uwagę, że Jutrzaki na pewno wykorzystają jeszcze jakieś plemię do brutalnej rozgrywki, mało prawdopodobne, by P poradziło sobie bez budowy dużego sojuszu/koalicji
 

Ktoś Na Pewno

Rohańczyk
Wynik reakcji
188
Kolejna sprawa.
P jest znane z tego, że unika tworzenia ogromnych koalicji, czy też masówek.

I tu mamy spory problem. Jutro nie ukrywa, że są ich celem. A to masówka.
Pytanie czy P będzie w stanie ich złamać w aktualnym składzie, czy będą musieli zerwać ze swoją tradycją.
Biorąc pod uwagę, że Jutrzaki na pewno wykorzystają jeszcze jakieś plemię do brutalnej rozgrywki, mało prawdopodobne, by P poradziło sobie bez budowy dużego sojuszu/koalicji
Panu już podziękujemy.
 

DeletedUser209035

Guest
W sumie beka trochę, że takie Stefany już całą koalicję montują a Bulwiszon nawet mapki jeszcze nie ogarnął ...
Jednak to już chyba starość wychodzi.

Jak rozumiem koalicja przeciwko P ?

Ciężko się nawet dziwić. Położenie na mapie wskazuje, że konflikt nieunikniony.
Aczkolwiek jest zdecydowanie za wcześnie na takie ruchy, do czasu pierwszych przejęć te koalicje zburzą się szybciej, niż powstawały.
 

Ktoś Na Pewno

Rohańczyk
Wynik reakcji
188
Nie zgadzasz się z czymś? Masz prawo.
Nie ogarnąłeś jeszcze odklejo życiowa, że każdy sika na te twoje wypociny? Wyjdź na dwór, dotknij trawy i zobacz jak wygląda rzeczywistość bo tutaj życia już nie masz i nie masz co robić z siebie jeszcze większego błazna niż już jesteś.
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Jak rozumiem koalicja przeciwko P ?

Ciężko się nawet dziwić. Położenie na mapie wskazuje, że konflikt nieunikniony.
Aczkolwiek jest zdecydowanie za wcześnie na takie ruchy, do czasu pierwszych przejęć te koalicje zburzą się szybciej, niż powstawały.
Pastylki już wziąłeś ?
 

Kiedysiek

Zwiadowca
Wynik reakcji
398
Nie ogarnąłeś jeszcze odklejo życiowa, że każdy sika na te twoje wypociny? Wyjdź na dwór, dotknij trawy i zobacz jak wygląda rzeczywistość bo tutaj życia już nie masz i nie masz co robić z siebie jeszcze większego błazna niż już jesteś.
Przecież jego avatar mówi sam za siebie XD
 

DeletedUser209035

Guest
Toci jak ujadają. Chyba nawet umawiają się dokładnie w której minucie wkleić post.
Mało was, mało was, wołajcie następnych wzmocnicie siłę przekazu.

A ja spoglądam na mapę i myślę nad kolejnymi wnioskami.
 

DeletedUser209035

Guest
Plemię KEY
Znane dość loginy, wydaje się mocny skład. A położenie genialne. Wywaliło ich na mapie wybitnie. Ależ można tam rozwinąć się w praktycznie każdym kierunku i konkurencji do przejęcia obrzeży wielkiej nie ma.

Proponuję zapamiętać nazwę tego plemienia. To będzie istotny i wielki gracz tego świata.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Toci jak ujadają. Chyba nawet umawiają się dokładnie w której minucie wkleić post.
Mało was, mało was, wołajcie następnych wzmocnicie siłę przekazu.

A ja spoglądam na mapę i myślę nad kolejnymi wnioskami.
Ale ty zdajesz sobie sprawę, że drażnisz swym pierdoleniem nie tylko ludzi z Jutra, bo nas tu się udziela raptem garstka xd?
 

cuna153

Miecznik
Wynik reakcji
61
Ja też bym z chęcią skończył, ale to się nie skończy, bo dalej tu będziesz. Załóż jakiś temat w offtopicu i tam nadawaj na jutro. To jest zakładka/temat przeznaczony na 182świat. Jest tu kilka plemion, kilka tysięcy graczy. Kto dał ci prawo stać ponad Nimi? Przypomnij sobie coś innego, w czym będziesz się realizował i z czego będziesz miał profity na przyszłość, czegoś co poszerzy horyzonty. Film, książka, gra, sport, wycieczka etc. Tyle rzeczy możesz robić, a się ograniczasz. Dużo jest ekip, o których można pisać tak jak piszesz o jutrze. Wiesz dlaczego nie spamują? Poszli dalej. Mam nadzieję, że i Tobie się uda. I nie piszę tego jako rady z jutra, bo już nim nie jestem, ale jako zwykły gracz plemion. Lubisz tą grę, to zagraj. Nie? To nie psuj jej innym. Bo jak jeszcze ostrzeganie przed plemieniem, które stosuje takie zagrywki samo w sobie bym powiedział jest ok. To wystarczy to zrobić w kilku postach, nie trzeba kilkudziesięciu. Na tym świecie nie gra tylko jutro, grają też magowie, stefany, playersi, klasyk z Interionem na czele. Pozdriam byku, widzimy się na froncie. Każdy ma jakieś zatargi, każdy dostał kiedyś kosę, więc nie biadol o tym co było więcej w tym temacie, chyba, że zaczniesz grać ;)
 

DeletedUser209035

Guest
Ogólnie uważaj, mnie już straszył policją i sądem xD

Nie, nie, pomyliło Ci się.
Sądem straszyłes Ty. Może przypomnieć Ci?
Ja Cię informowałem, że nie życzę sobie na priv ciągłych gróźb.
Na co Ty obsrałeś gacie i na FO zacząłeś pisać, że to żarty, że Ci się nie chce, masz ciekawsze zajęcia itd.
Nie ośmieszaj się ponownie
 
Do góry