Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
@Black Snow która to już dziś godzina na fo, 16/18 xD? ŻONKA ZADOWOLONA, że ma tak ambitnego męża w domu xdddddddddd?

Kangurek
To według moich notatek Twoja 14 godzina na FO i 5 godzina w grze.
Jak tam na stróżowaniu? Jeszcze złomiarze nic nie wynieśli?

A jeśli chodzi o moją piękną żonę, nie słyszałem dziś uwag. Zdarza się, że jest bardzo zdenerwowana, ale nie dziś.
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Ile możecie na niego najeżdżać, nie widzicie, że chłopak przez Was spać po nocach nie może?
dlaczego mnie podpinasz pod nich?Black zablokowal mnie,ja jego i wszyscy jestesmy szczesliwi<piwo>
Co prawda nadal bawi jak inni najezdzaja na niego,ale przepychanki slowne z nim to jak gra z niewidomym w ping-ponga.
A spac nie moze pewnie przez halasujace obok szczury w piwnicy
 

DeletedUser209035

Guest
dlaczego mnie podpinasz pod nich?Black zablokowal mnie,ja jego i wszyscy jestesmy szczesliwi<piwo>
Co prawda nadal bawi jak inni najezdzaja na niego,ale przepychanki z nim slowne to jak gra z niewidomym w ping-ponga.
A spac nie moze pewnie przez halasujace obok szczury w piwnicy

Ej przebieraniec miało być merytorycznie.
Jeszcze ignora Ci na te konto nie wrzuciłem.
Narazie czekam na odpowiedni moment, obserwuję czy wyciągnąłeś wnioski ze swojego haniebnego niegdyś postępowania
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Kangurek
To według moich notatek Twoja 14 godzina na FO i 5 godzina w grze.
Jak tam na stróżowaniu? Jeszcze złomiarze nic nie wynieśli?

A jeśli chodzi o moją piękną żonę, nie słyszałem dziś uwag. Zdarza się, że jest bardzo zdenerwowana, ale nie dziś.
Z tą ròżnicą, że ja w międzyczasie robię przerwy na życie, a ty śleczysz tu od 8 rano i odpisujesz co 2 minuty na wyzwiska w swohą stronę xD
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
I kolejny raz kłamiesz, pierdoląc o jakimś stróżowaniu, pilnują to ciebie w zakładzie, żebyś krat w oknach nie poprzegryzał ^^
 

DeletedUser209035

Guest
Z tą ròżnicą, że ja w międzyczasie robię przerwy na życie, a ty śleczysz tu od 8 rano i odpisujesz co 2 minuty na wyzwiska w swohą stronę xD

No niestety dziś też miałem przerwy.
Musiałem jechać odwieźć dekoder po rezygnacji z abonamentu.

Później zrywałem z ogrodu jabłka i śliwki.
Następnie oglądałem mecz Polska - USA

Jutro postaram się być bardziej aktywny, o ile moja ukochana będzie miała dobry humor
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
No niestety dziś też miałem przerwy.
Musiałem jechać odwieźć dekoder po rezygnacji z abonamentu.

Później zrywałem z ogrodu jabłka i śliwki.
Następnie oglądałem mecz Polska - USA

Jutro postaram się być bardziej aktywny, o ile moja ukochana będzie miała dobry humor
Rzeczywiście, współczuję ci, że musiałeś odrywać się od swego życiowego powołania i oddawać się problemom życia realnego, mak nadzieję, że JUTRO nadrobisz ten stracony czas i znów uraczysz nas solidną dawką informacji, nt. nieprawiści graczy JUTRA
 

DeletedUser209035

Guest
No cóż.
Nadszedł ten moment, że trzeba iść spać. Jutro też będzie piękny dzień.
Panowie!
Gdybyście nie posiadali takiej wiedzy, możliwy jest aktualnie przeszczep włosów. To tak gdyby przydarzyło wam się z nerwów wyrwać ich zbyt wiele.

Uprzedzam śmieszków, nie, przeszczep mózgu możliwy nie jest. Chyba

Dobrej nocy panowie i panie.
 

DeletedUser209035

Guest
Rzeczywiście, współczuję ci, że musiałeś odrywać się od swego życiowego powołania i oddawać się problemom życia realnego, mak nadzieję, że JUTRO nadrobisz ten stracony czas i znów uraczysz nas solidną dawką informacji, nt. nieprawiści graczy JUTRA

No wiesz, ja też Cię odrywam od ciężkiej pracy klikania wirtualnych budynków. Być może powinno być mi głupio.
Także ten, no. Sorry kangurek.
Chociaż widzę, że ogarniasz i architekturę i rozmowę na FO.

Bywaj przyjacielu, najlepszy kumplu.
 

Emixx

SŁODZIAK ♥
Wynik reakcji
2.862
Dzień dobry moi Kochani, życzę wam miłego piątunia i smacznej kawusi <3

Patrzcie jaki fajny rebus <rotfl>
6srkel.jpg
 

DeletedUser209035

Guest
Gość co za memy robi, to historia.
Wybitnie trafne
Niezwykle błyskotliwe
Z niesamowitym poczuciem humoru
Mój idol
 
Do góry