Dyskusja o sytuacji na świecie 182

DeletedUser209035

Guest
Jak ja Ci śniegu śniegu współczuję. Chciałem wejść poczytać dyskusje. Coś ciekawego. Poznać ekipy co grają, ich oznajmienia i dywagacje na temat sytuacji na całym świecie. A to jest kolejny świat, kiedy wchodzę i widzę co drugi post pisany przez osobę co nawet tu nie gra. Ja wiem, ciężko o lekarza specjalistę i w kolejce długo się czeka, ale do jasnej anielki... Kim trzeba być, żeby marnować czas, na którym nawet się nie gra? 14 stron, z czego 50% postów Twoja. Rzadko kiedy bluzgam na kogoś i do tego też w tym przypadku daleko, ale jakbyś miał chociaż trochę oleju i zdolności to wszedłbyś do gry zdeklasyfikowac ten twór zwany jutrem. Nie robisz tego. Dziwi mnie to. Cały dzień masz czas pisać na fo, ale klepać eko to już nie łaska? Brak czasu odpada. Zostaje brak zdolności i ekipy. Choć w tym wypadku to druga opcja też odpada, gdyż każdy po tylu zagranych światach ma swoich ludzi z którymi dobrze się czuje w składzie, nawet gdy to są 3/5/8/15 osób, można klikać, robić deffy/offy i stawiać fajnie opór, mieć satysfakcję - a jak trafiasz na jutro/payersów/Stefanów/magów czy co tam innego, to zawiazujesz koalicję tak by dowalić masówkę i dalej... Pozostałą opcją jest brak zdolności. Najbardziej właśnie to przypuszczam. Pewnie nawet już dograć offa nie potrafisz, bo zamiast na wstępne wbijać to tylko z fo komentujesz jak ostatnia ofiara losu.

Jak dalej chcesz być ofiarą to sobie bądź, ale każdy zdrowo myślący człowiek po prostu sra na takie zachowanie, które sobą reprezentujesz w ostatnich latach.
Pzdr Ostre Kosy

I specjalnie zalogowałeś się na forum, żeby napisać te badziewie?
A podobno ja marnuje czas.
Żegnam prowokatora
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser209035

Guest
Ale zabawny chłopek
Inteligencją nie grzeszy na pewno
Przyszedł poznać 'oznajmienia' plemion.

Zatem jako jednoosobowe plemię, oznajmiam Ci, że możesz spływać prowokatorze
 

Mero

Łucznik
Wynik reakcji
441
Ej nie uwierzycie co się stanęło xd

Idę sobie dzisiaj wieczorem chodnikiem, nagle poczułem, że na coś nadepnąłem.
Tak, dobrze myślicie, było to gówno :(

nie wiem tylko czemu miało napis jutro :/
Ja rozumiem cisniecie innych plemion,tym bardziej przyszlych wrogow,wsadzanie szpileczek.W koncu jest to element tej gry.I to ten fajny element.Ale wy(nie chodzi mi o plejersow) niektorzy to jestescie takimi bezbekami ze chuj.Tu nawet nie ma na co odpowiadac zeby kontynuowac przepychanke jak ci chlop sypie tekstem karolka 12letniego z fortnajta albo boomera niczym sniegu
 

cuna153

Miecznik
Wynik reakcji
61
Black... Może zacznijmy debilu, że już na poprzednim świecie pierdoliłeś kocopoły i sprowadziłem cię do parteru, więc japa krótko. Przy takiej wypowiedzi czepiasz się jednego słówka? Toć to inteligencja jest półgłówka co za grosz pojęcia niema, jak go cuna prędko zżera. Prowokatorem? Ty chyba masz przedni aparat włączony - choć jak mówiłem, żeby mieć prawo głosu, musisz być. A ciebie nie ma, gościu? Wypierdalaj z tej zakładki i nie zaśmiecaj. Zrób sobie funpage jutra i tam szkaluj jak juz musisz jakoś realizować swoją misję życiową.
 
Wynik reakcji
331
Piękne
Kolejna łezka w oku się zakręciła.
Zdolnych mamy ludzi w tej grze
Powiedz mi co trzeba zrobić żeby nie musieć czytać tego twojego pierdolenia... Chuj cię w ignora wrzucić jak codziennie bana dostajesz i nowe zakladasz. Weź palancie jedz na truskawki do Niemiec, chuj że nie ma sezonu, szukaj. Dziękuję za bana z góry ale no ile można, rano wysralem się a z dupy co wyszło? No ten idiota pierdolony.
 

DeletedUser209035

Guest
Ja rozumiem cisniecie innych plemion,tym bardziej przyszlych wrogow,wsadzanie szpileczek.W koncu jest to element tej gry.I to ten fajny element.Ale wy(nie chodzi mi o plejersow) niektorzy to jestescie takimi bezbekami ze c.Tu nawet nie ma na co odpowiadac zeby kontynuowac przepychanke jak ci chlop sypie tekstem karolka 12letniego z fortnajta albo boomera niczym sniegu

Minus nowego konta? Widać posty Mero

Mówisz o tekstach 12 letniego karolka. To poczekaj, zacytujmy klasyka:

Stary przyszedł i usunął bo za dużo prądu ciągnął siedząc na FO 24/7 przez 5lat.Skończyło sie.Teraz do piwnicy i z kotami sie musi znowu zrzucać.

Trzeba spierdalac juz dzisiaj z FO bo piątek,czyli zakałis bedzie harnasie tankował i wyzywał potem nastoletnich pudzianow na forum gierki przegladarkowej


Ojej.
Znowu wyszedłeś na debila? To złaź z ambony przebierańcu
 

DeletedUser209035

Guest
To jak @Mero ?
Przebrałeś się za księdza, włazłeś na ambonę i wydało się, żeś przebieraniec?
To jak, poprzepychamy się forumowo tak na poziomie? Pokazałeś poziom, nie ma co.

Piękny widok, gdy niezrównoważone dziecko wchodzi, próbuje dać wszystkim plaskacza a wychodzi dostając szpadlem przez łeb.
 

cuna153

Miecznik
Wynik reakcji
61
Akurat jego teksty były na poziomie średniej, nie podstawówki - w dalszym ciągu jesteś dymany sam przez siebie
 

DeletedUser209035

Guest
Akurat jego teksty były na poziomie średniej, nie podstawówki - w dalszym ciągu jesteś dymany sam przez siebie

Nie gorączkuj się tak.
Wiem, że bardzo chcesz bym zwrócił na Ciebie uwagę, ale weź numerek i grzecznie ustaw się w kolejce.
Tytuł głupka dzisiejszego dnia, otrzymuje @Mero za wybitne osiągnięcia w dziedzinie samozaorania.
Czekaj do jutra
 

cuna153

Miecznik
Wynik reakcji
61
Jutro też będziesz? A podobno go nie lubisz. Jak wszyscy inni. Woleli by go nie było, przynajmniej dla ciebie :*
 

DeletedUser209035

Guest
Wracając do sytuacji ś182

Uważam, że jeśli dojdzie do wojny Mag - Jutro (podróba), to jak najbardziej realne jest, by Magi ich pokonały.
Kwestia determinacji, jak zawsze.
Jutro stosuje stare metody zakrzyczenia. Już stosują retorykę, jakoby Magi były pokonane.
Stary numer. Przejmą z 2 wioski i będą jeszcze aktywniejsi w tej kwestii.
Dlatego kluczem jest to, by nie dać złamać morali.
Nawet jeśli wojna by szła nie tak jak sobie wymarzą Magi, to warto pamiętać, że należy powalczyć dalej. Nie po to by wygrać. Zawsze można powalczyć i przynajmniej osłabić rywala tak, żeby już nie miał kiedy się w przyszłości podnieść.
 

kangurek mao

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
430
Nie gorączkuj się tak.
Wiem, że bardzo chcesz bym zwrócił na Ciebie uwagę, ale weź numerek i grzecznie ustaw się w kolejce.
Tytuł głupka dzisiejszego dnia, otrzymuje @Mero za wybitne osiągnięcia w dziedzinie samozaorania.
Czekaj do jutra
Wszyscy proszą się o twoją uwagę, ale to ty zakładasz pajacu nowe konta co 5 dni, żeby nawet ignorujący cię ludzie, czyli większa częśc tego forum widziała twe odklejki
 
Do góry