Dyskusja świata 188

Wynik reakcji
2.081
1. Ile to już grałaś w plemiona. - ponad 7 lat
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 20 graczy, bym mógł powiedzieć, że jestem Plemiennym Coachem Mikem
3. Jakich masz dobrych graczy. - Wspaniałych dominujemy Arkadię, w nasz skład wchodzi zly banan, mchamer, xxx filp xxx i wiele gwiazd polskich plemion.
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - Razem tworzymy jedność niczym tupolev tu-154, wszystko dobrze nam idzie, wznosimy się w chmury, żadna przeszkoda nie jest nam straszna. Oprócz brzozy w smoleńsku.
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Plemię musi mieć obrzeża, więc my startując z centrum powinniśmy je dostać od plemienia sojuszniczego, nam się należy.

Do odpowiedzi nominuje:
@złyy banan. @Damszot x Sherrierei @Deckuś Dowódca Podziemia @Maffek Dowódca Podziemia @cyaaaa2
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.929
A mogliście dalej łykać wioseczki.
82dt2t.gif
 

queue13

Pikinier
Wynik reakcji
178
A co do ustawień jak już o tym dyskutujemy , na pewno psuje dalszą rozgrywkę dla nowych graczy i nowych plemion gdyż mocno faworyzuje ekipy które już ze sobą grały. - A chyba zadaniem gry powinno być zachęcanie nowych graczy do gry.

Trochę mam teraz rozkminę - która gra drużynowa nie faworyzuje graczy i zespołów, które znają grę i już razem ze sobą grały? Bo chyba w każdej grze taka ekipa będzie mieć zazwyczaj przewagę nad nowymi tworami.
 

Gifciak

Chłop
Wynik reakcji
13
Nikt nie pytał, ale co mi tam :p
1. Ile to już grałaś w plemiona. - 6 miesięcy - start na 188, i tylko tu gram
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - no, dobre pytanie, może 1 osoba się znajdzie
3. Jakich masz dobrych graczy. - Gifciak jest dobry, jeszcze dobrze gra Gifciak
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - wiadomość "PILNE" odczytuje w ciągu 10 h, jest dobrze!
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Tak
6. Blejko to szczur ? - Tak

Nominuję kobieto-faceta @Perełka
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.558
Nowych graczy nie zniechęcają starzy wyjadacze, z którymi nie mają szans, tylko właśnie ustawienia, które pozwalają na zajebanie masówki na 10 członów. Później Ci przypadkowi gracze zrekrutowani z mapy mają słać deffa i offy dla wybranych osób, które cisną sobie na botach, vpnach i innych gównach. A na koniec jak już na froncie jest lipa to taki nowy gracz dostaje rozbiórkę z czapy, bo "nie ogarnia", gdzie nikt mu nawet nic nie wytłumaczył. :) Coś czuję, że wiem kto by takie plemionko chętnie zrobił, ale złe ustawiania nie pozwoliły ;)
 
Wynik reakcji
78
1. Ile to już grałaś w plemiona. - ponad 7 lat
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 20 graczy, bym mógł powiedzieć, że jestem Plemiennym Coachem Mikem
3. Jakich masz dobrych graczy. - Wspaniałych dominujemy Arkadię, w nasz skład wchodzi zly banan, mchamer, xxx filp xxx i wiele gwiazd polskich plemion.
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - Razem tworzymy jedność niczym tupolev tu-154, wszystko dobrze nam idzie, wznosimy się w chmury, żadna przeszkoda nie jest nam straszna. Oprócz brzozy w smoleńsku.
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Plemię musi mieć obrzeża, więc my startując z centrum powinniśmy je dostać od plemienia sojuszniczego, nam się należy.

Do odpowiedzi nominuje:
@złyy banan. @Damszot x Sherrierei @Deckuś Dowódca Podziemia @Maffek Dowódca Podziemia @cyaaaa2
Ty wyszkoliłeś xxx filip xxx ? Przecież to gówno grać nie umie tylko darmy zjada .
 

cyaaaa2

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.639
1. Ile to już grałaś w plemiona. - ponad 7 lat
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 20 graczy, bym mógł powiedzieć, że jestem Plemiennym Coachem Mikem
3. Jakich masz dobrych graczy. - Wspaniałych dominujemy Arkadię, w nasz skład wchodzi zly banan, mchamer, xxx filp xxx i wiele gwiazd polskich plemion.
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - Razem tworzymy jedność niczym tupolev tu-154, wszystko dobrze nam idzie, wznosimy się w chmury, żadna przeszkoda nie jest nam straszna. Oprócz brzozy w smoleńsku.
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Plemię musi mieć obrzeża, więc my startując z centrum powinniśmy je dostać od plemienia sojuszniczego, nam się należy.

Do odpowiedzi nominuje:
@złyy banan. @Damszot x Sherrierei @Deckuś Dowódca Podziemia @Maffek Dowódca Podziemia @cyaaaa2
1. Ile to już grałaś w plemiona. - na poważnie Ok. 4 lata
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 10 podopiecznych mam
3. Jakich masz dobrych graczy. - Najlepszych, każdy włącza autopilota jak licznik ataków przekracza 3 cyfry
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - Wiem o których godzinach moi gracze jedzą, wychodzą do szkoły/pracy, a także mają wytyczone timery na sranie
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Przykiszę cały kontynent frontu i poczekam, aż spadnie na mnie łaska większego plemienia, wtedy na pewno wszyscy dostaniemy blaszki

Do odpowiedzi nominuje: @Lord Miksa @OdKlEJoNy Dual @WacekNiszczarka @Murzyn @orzech622 @Lord Bambik @Pietrek z Sosnowca @Choriel
 
Ostatnia edycja:
Wynik reakcji
1.770
1. Ile to już grałaś w plemiona. - na poważnie Ok. 4 lata
2. Ile dzięki Tobie graczy blaszkę dostało, gdzieś tam, bo ich wyszkoliłaś. - Z 10 podopiecznych mam
3. Jakich masz dobrych graczy. - Najlepszych, każdy włącza autopilota jak licznik ataków przekracza 3 cyfry
4. Chwalenie się organizacyjne, gdzie w środku plemienia był syf. - Wiem o których godzinach moi gracze jedzą, wychodzą do szkoły/pracy, a także mają wytyczone timery na sranie
5.Odklejone pomysły, które nie miały racjonalnego sensu. - Przykiszę cały kontynent frontu i poczekam, aż spadnie na mnie łaska większego plemienia, wtedy na pewno wszyscy dostaniemy blaszki

Do odpowiedzi nominuje: @Lord Miksa @OdKlEJoNy Dual @WacekNiszczarka @Murzyn @orzech622 @Lord Bambik

co to za event xd
 
Do góry