Dyskusja świata 188

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
283
Vejder, bo skoczę mielonym na plecy i odpierdziele Ci takie plemię że poznasz znaczenie stwierdzenia jesień średniowiecza. Na privku taki kumpel, a tutaj takie zaczepki..
Wpierdole Ci jak będziesz w Poznaniu.
Od razu widać i czuć że Ty to taka konfitura jesteś czekoladowa z malinami
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.208
Wpierdole Ci jak będziesz w Poznaniu.
Od razu widać i czuć że Ty to taka konfitura jesteś czekoladowa z malinami
Gdyby nie ja to byś zapki nie dostał pewnie nawet. A próbować zawsze możesz, dobrze że Poznań rozkopany, łatwo będzie Cię tam w fundamenty wpasować. Po samym remoncie nawet krędą zaznaczę gdzie leży wódź mielonych
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
283
Gdyby nie ja to byś zapki nie dostał pewnie nawet. A próbować zawsze możesz, dobrze że Poznań rozkopany, łatwo będzie Cię tam w fundamenty wpasować. Po samym remoncie nawet krędą zaznaczę gdzie leży wódź mielonych
Ty to wiesz.Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. :) Podobno Karolina mówiła że była na zlocie i łogyda Ci nie dryga:p
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.208
Ty to wiesz.Krowa która dużo ryczy mało mleka daje. :) Podobno Karolina mówiła że była na zlocie i łogyda Ci nie dryga:p
Dokładnie jak mówisz, dlatego im bardziej zaczepiasz tym większą bekę mam z Ciebie. A na zlocie nie było żadnej Karoliny. Vejder odłóż FO na bok, bo póki tutaj nie wbiłeś tylko mielone wiedziały żeś debil. Na ostatnim zlocie też miałeś być i się wystawiłeś... Powiedz mi kto tu dużo rycczy i mało robi.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
283
Dokładnie jak mówisz, dlatego im bardziej zaczepiasz tym większą bekę mam z Ciebie. A na zlocie nie było żadnej Karoliny. Vejder odłóż FO na bok, bo póki tutaj nie wbiłeś tylko mielone wiedziały żeś debil. Na ostatnim zlocie też miałeś być i się wystawiłeś... Powiedz mi kto tu dużo rycczy i mało robi.
Znowu mam Cię poskladać?Weź morda xd
Na PW pisze Krystianku mistrzu mój ucz mnie jak grać,samochód Ci oddam,dom,kobietę,dzieci a tu taki nie miły jesteś.
Gdzie jest Black zaraz Cię sprowadzi do parteru
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.208
Znowu mam Cię poskladać?Weź morda xd
Na PW pisze Krystianku mistrzu mój ucz mnie jak grać,samochód Ci oddam,dom,kobietę,dzieci a tu taki nie miły jesteś.
Gdzie jest Black zaraz Cię sprowadzi do parteru
Ja lubie się przekomarzać na FO, więc każdą zaczepkę staram się wykorzystać. Dwa razy poskładałeś mnie, a po akcji na mnie, zaraz Ci się złożyło całe plemię. Poświęcasz plemiona tylko by zaspokoić ambicje by mnie pokonać.

@Bl-ack Sno-w Grożą mi Tobą.... Napisz im że jesteśmy kumplami bo nie jestem żadnym obłudnikiem
 
Do góry