Dyskusja świata 188

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.208
Pamiętajmy ze siłą przeciwnej koalicji jest układ zgodnie z którym nie ważne ile wiosek zostanie jednemu z plemion i tak na końcu po pokonaniu nas każdy dostanie po 33% świata :)
Nie rozumiem czemu niektórzy się kasuja :(
 

szynkaa123

Szlachcic
Wynik reakcji
13.997
Pamiętajmy ze siłą przeciwnej koalicji jest układ zgodnie z którym nie ważne ile wiosek zostanie jednemu z plemion i tak na końcu po pokonaniu nas każdy dostanie po 33% świata :)
Nie rozumiem czemu niektórzy się kasuja :(
nie do konca 33% finałowa walka miała być 50/50 więc pola 50% grzyb i wihura po 25%
 

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.575
Przecież wiadomo, że szans większych z nami nie mają, ale granie dalej tylko na dobre im wyjdzie. Zawsze czegoś się nauczą, pograją chwilę na przeciwnika, który ma przewagę i zobaczą jak to jest. Bardzo dobre doświadczenie na przyszłe światy.
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
120
Zróbcie akcje, szybciej pójdzie <3

Wraz z końcem s182 przed kilku dniami, s188 jest najstarszym aktywnym światem, gdzie potężne szale męczą się z randomami prowadzonymi przez turbo odklejeńców już 14 miesięcy xd (tzn już jednego, blejkoo dzielnie wpierdala darmy na s200 na nowym koncie)

Przecież wiadomo, że szans większych z nami nie mają, ale granie dalej tylko na dobre im wyjdzie. Zawsze czegoś się nauczą, pograją chwilę na przeciwnika, który ma przewagę i zobaczą jak to jest. Bardzo dobre doświadczenie na przyszłe światy.

ciężko się czegoś nauczyć nie logując się na ten warzywniak, nikomu się tu nie chcę grać. Nawet u Was połowie graczy nie chce się darm zjadać xd

Niech ten wjazd będzie prędzej niż później bo aż żal pp
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.208
potężne szale męczą się z randomami prowadzonymi przez turbo odklejeńców już 14 miesięcy
Ale jakie "męczą sie"?
Dotarliście do tego etapu bo Wam na to pozwoliliśmy. Jakbyśmy Was dalej dojeżdżali tak jak to miało miejsce w lutym to już by Was na świecie nie było xd

Teraz jeszcze pozostaje nam Was ubić jak kotleta co zajmie nam pewnie z 3-4 akcje a to tylko dlatego, że Wasza rada jest zbyt głupia by zrozumieć że już nie mają żadnych szans na osiągnięcie czegokolwiek na tym świecie xd
 

kubakuba997

Miecznik
Wynik reakcji
120
ale po kolei, bo w sumie zajebałeś w tej wypowiedzi więcej farmazonów niż zdań xd
Ale jakie "męczą sie"?
Dotarliście do tego etapu bo Wam na to pozwoliliśmy. Jakbyśmy Was dalej dojeżdżali tak jak to miało miejsce w lutym to już by Was na świecie nie było xd

Teraz jeszcze pozostaje nam Was ubić jak kotleta co zajmie nam pewnie z 3-4 akcje a to tylko dlatego, że Wasza rada jest zbyt głupia by zrozumieć że już nie mają żadnych szans na osiągnięcie czegokolwiek na tym świecie xd
"Męczą się" było sarkastyczne, ale z jakiegoś powodu chyba zabolało xd "Pozwoliliście" bo cokolwiek stawialiśmy opór. Wiadome było, że w pewnym momencie zaatakujecie grzyby bo oni się jeszcze nigdy nie bronili i tam będą darmowe wioski. W sumie spodziewałem się szybciej. Każdy to wiedział poza nimi xd

"3-4 akcje" - liczę, że każdy da z siebie 100% i będzie to mniej. Tu ludzie klina z cofki nie potrafią wbić xd

"Wasza rada" - ostatni raz mieliśmy radę rok temu. Potem naczelny wódz zniechęcił wszystkich, którzy chcieli zrobić cokolwiek i zaczął łykać darmy, gdzie klepał deffa, którego wysyłał tylko do siebie. Więc tu się zgodzę, ta jednoosobowa rada jest głupia. Przynajmniej nauczyła się przez ten czas używać interpunkcji na poziomie szkoły podstawowej.

Aktualny plan PoLa to granie na pata (XD). Na pytanie o sens gry bez ustawienia frontu nie dostałem odpowiedzi. Przewinął się za to wątek płaskiej ziemi.

Zapraszam z karetami, rozpiszcie to na kolanie i lecimy na inny świat, w innych barwach. Dzięki za grę <piwo>
 

queue13

Miecznik
Wynik reakcji
200
No i nareszcie się coś dzieje na tym forum ❤️

Wraz z końcem s182 przed kilku dniami, s188 jest najstarszym aktywnym światem, gdzie potężne szale męczą się z randomami prowadzonymi przez turbo odklejeńców już 14 miesięcy

A z tym męczeniem się ktoś załapał o co chodzi?
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.208
"Męczą się" było sarkastyczne, ale z jakiegoś powodu chyba zabolało xd
"Męczą sie" mnie nie zabolało aczkolwiek boli mnie ta nieudolność, która pokazała Wasza koalicja na tym świecie i to że się on niebawem skończy praktycznie bez próby podjęcia rękawicy z Waszej strony.

Wiadome było, że w pewnym momencie zaatakujecie grzyby bo oni się jeszcze nigdy nie bronili i tam będą darmowe wioski. W sumie spodziewałem się szybciej. Każdy to wiedział poza nimi xd
Dziwne byłoby jakby ktoś założył że nigdy ich nie zaatakujemy skoro świat może wygrać jedno plemie xd
Grzyb2 musiało grać offami. Problem w tym, że nikt z Was tego nie ogarnął i tylko rozszerzaliscie im front zamiast go skracać.

"3-4 akcje" - liczę, że każdy da z siebie 100% i będzie to mniej. Tu ludzie klina z cofki nie potrafią wbić xd
Nie będzie mniej. Pobawimy się z Wami jakiś czas.

Przynajmniej nauczyła się przez ten czas używać interpunkcji na poziomie szkoły podstawowej.
Cieszę się że ta głupia gra przynajmniej jemu do czegoś się przydała xD
Jak mówiłem. To jedna z kotwic, która pociągnęła Was na dno.

Aktualny plan PoLa to granie na pata (XD).
Jak się gra na pata? Xd
 

Bebikson

Miecznik
Wynik reakcji
778
Aktualny plan PoLa to granie na pata (XD). Na pytanie o sens gry bez ustawienia frontu nie dostałem odpowiedzi. Przewinął się za to wątek płaskiej ziemi.
patrząc na to, gdzie wasz wodzu darmy łyka to myślę, że bardziej gra na waszą kasację tak, żeby nie spaść z top1 xd
 
Do góry