Dyskusja świata 188

Kafaro

Chłop
Wynik reakcji
7
Niestety przed przeszłością Kredus nie uciekniesz a czy mam nie dobór żelaza hmmm z chęcią by mi się przydało jeżeli jesteś takim kozakiem tylko na plemionach xd nie grasz na tym s to wypier...
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.208
jeszcze wchodzi 28 ataków z tych 60 i pewnie będą kolejne offy padać.
pewnie myślicie, że po utopieniu 30 offów na bonusie nocnym i nieruszeniu murku już po bonusie agresorzy zaprzestali ataków.

Otóż kurwa nie. Postanowili dokładać kolejne offy.
1697200425008.png

już +60 offów ubitych a leci jeszcze 18.
Straty niestety rosną z każdym atakiem i nie wiemy czy dalsza obrona wiosek jest opłacalna dla obrońców

1697200403145.png
1697200542669.png
1697200519431.png

:(
 

queue13

Miecznik
Wynik reakcji
200

Frejas933

Lekki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.575
pewnie myślicie, że po utopieniu 30 offów na bonusie nocnym i nieruszeniu murku już po bonusie agresorzy zaprzestali ataków.

Otóż kurwa nie. Postanowili dokładać kolejne offy.
View attachment 54289

już +60 offów ubitych a leci jeszcze 18.
Straty niestety rosną z każdym atakiem i nie wiemy czy dalsza obrona wiosek jest opłacalna dla obrońców

View attachment 54288
View attachment 54291
View attachment 54290

:(

To pewnie był ten bait, czy jak mu tam. :p
 

Marzyciel.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.906
Koszmary wróciły. Nie było nocy, żebym z prostakiem sie nie przepychal na froncie. Byl tam jeszcze jakis dede, ktory tez krwi napsul.

Leci ten czas..
 

ZŁOTEDZIECIE

Miecznik
Wynik reakcji
125
A mogliście dalej łykać wioseczki.View attachment 54273
Nałykaliście się darmowych wiosek z 3 członu POLA i sie branzlujesz jakbyście najebali grzybom poli i szalom na raz xd
Nikt nie ukrywa i każdy z choć malutkim rozumem wie, że 3 człon to full rekru i biliście w jakichś randomowych bambików którzy w 90% nie bronili nawet konta. Głównemu członowi bez naszej akcji ofensywnej potrafiliście przez ten czas zabrać 6 wiosek na plus także zbastuj bajere dżejson i graj dalej
 

Dani0o0.

Miecznik
Wynik reakcji
99
Nałykaliście się darmowych wiosek z 3 członu POLA i sie branzlujesz jakbyście najebali grzybom poli i szalom na raz xd
Nikt nie ukrywa i każdy z choć malutkim rozumem wie, że 3 człon to full rekru i biliście w jakichś randomowych bambików którzy w 90% nie bronili nawet konta. Głównemu członowi bez naszej akcji ofensywnej potrafiliście przez ten czas zabrać 6 wiosek na plus także zbastuj bajere dżejson i graj dalej
Clownie odbijacie wioski które braliśmy od czortów i wioski które były brane z waszych pozostałych członów, tylko dlatego jesteście bliscy 0 głównym członem w przejęciach wiec nie pierdol mi tu o statach. Prawda jest taka że jest to wasze plemię które straciło ponad 100 wiosek i koło pędzla mi lata który to jest człon.
 
Do góry