Dyskusja świata 188

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Ale już ci przecież tłumaczyłem że nie pamiętam tej sytuacji która się odbyła.
Wiem tylko że mieliśmy chyba PON i wojne z harnasiami których ty zrekrutowałeś do Siebie i nawet nic nie powiedziałeś.

Ale jesteś śliski typ widzę, pisałeś że zgoda i nie ma zadry a teraz mnie zaczepiasz
No tak. Była rekrutacja ale był też okres wypowiedzenia.
FAKTY
Wjechałeś w nocy bez wypowiadania.
Twoi gracze pisali że to pomyłka w trakcie wysyłania ataków.

Grałem u Cb, pisałem że nie ma zwady. Grałem z Tb normalnie, nie masz nic mi do zarzucenia. Nie było żadnej krzywej akcji z mojej strony.
Ale tak czy siak to była kosa i będę Ci ją wypominał

Ty buzi Black Snowem sobie nie wycieraj, kosowniku.
Bezczelny typie, jak masz czelność oskarżać innych, będąc sam największą łachudrą tej gry.

Nie pisz do mnie i nie dzwoń
Ty noobie, dałem na priv Ci screena który wybiela mnie z Twojego oskarżenia mnie o kosę a Ty dalej farmazony pleciesz. Już tyle razy się tłumaczylem z tego że na prawdę nie powinienem, przez to chyba mnie jeszcze zaczepiasz.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
No tak. Była rekrutacja ale był też okres wypowiedzenia.
FAKTY
Wjechałeś w nocy bez wypowiadania.
Twoi gracze pisali że to pomyłka w trakcie wysyłania ataków.

Grałem u Cb, pisałem że nie ma zwady. Grałem z Tb normalnie, nie masz nic mi do zarzucenia. Nie było żadnej krzywej akcji z mojej strony.
Ale tak czy siak to była kosa i będę Ci ją wypominał


Ty noobie, dałem na priv Ci screena który wybiela mnie z Twojego oskarżenia mnie o kosę a Ty dalej farmazony pleciesz. Już tyle razy się tłumaczylem z tego że na prawdę nie powinienem, przez to chyba mnie jeszcze zaczepiasz.

Nigdy kosy nie wbiłem.
Masz tą przewagę że nie pamiętam tej sytuacji do końca.


Jak dla mnie jak PON bierze mojego wroga z którym mam wojnę i nie informuje to normalne że będę bił.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
Każdemu plemieniu, nawet najgorszemu, najbardziej nieuczciwemu, kosującemu, rekrutującemu należy się wypowiedzenie. Czy to Bellum, czy Fiesta, czy EM, czy AK, czy Fine, czy Witam, czy SO. Nie ma znaczenia.

Jeśli złamane są warunki PoNu daje się wypowiedzenie. Po to jest ustalane. Jeśli warunki PoNu w czasie wypowiedzenia są łamane dalej można je skrócić.

To co na tym świecie się dzieje nasuwa tylko jeden wniosek. Nie warto w żadnych paktach pisać punktu o okresie wypowiedzenia. Najlepiej by każdy miał świadomość, że jego i tak nie będzie. Zaczynamy praktykować to na 186 i przejdzie to na inne światy, bo takie zachowania są zachwalane.
@Blejkoo
Tutaj Brika ładnie to ujęła.
Masz myślenie kosownika, więc tak będę Cię nazywał.
Wbiłeś tą kosę. Dokładnie jak pisałeś naruszyłem rekrutację kilku osób, bo i tak miałem pełne człony prawie.

@Bl-ack Sno-w
Ty też bałwanie sie naucz, a nie będziesz fieste wybielał z kosy w miśki.
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
@Blejkoo
Tutaj Brika ładnie to ujęła.
Masz myślenie kosownika, więc tak będę Cię nazywał.
Wbiłeś tą kosę. Dokładnie jak pisałeś naruszyłem rekrutację kilku osób, bo i tak miałem pełne człony prawie.

@Bl-ack Sno-w
Ty też bałwanie sie naucz, a nie będziesz fieste wybielał z kosy w miśki.

tak jak powiedziałem, masz tą przewagę że nie pamiętam do końca sytuacji.
Ale nigdy nikomu kosy nie wbiłem :)

No i średnio zgadzam się z birką.
 

Ar3sik

Bóg Wojny
Wynik reakcji
9.226
tak jak powiedziałem, masz tą przewagę że nie pamiętam do końca sytuacji.
Ale nigdy nikomu kosy nie wbiłem :)

No i średnio zgadzam się z birką.
No to jak nie zgadzasz się z jej postem to faktycznie dla Cb mogła to nie być kosa.

Dla mnie, atak w kogoś bez wypowiedzenia ponu czy sojuszu to kosa. Jeśli dla Cb nie, to faktycznie możesz nie widzieć kosy u siebie.

Pytanie co na to dyplomaci z tego świata i jak na taką postawę zareagują. Myślę że mało osób podziela Twoje rozumowanie na temat kosy.
 

Vejder 91

Zwiadowca
Wynik reakcji
284
No to jak nie zgadzasz się z jej postem to faktycznie dla Cb mogła to nie być kosa.

Dla mnie, atak w kogoś bez wypowiedzenia ponu czy sojuszu to kosa. Jeśli dla Cb nie, to faktycznie możesz nie widzieć kosy u siebie.

Pytanie co na to dyplomaci z tego świata i jak na taką postawę zareagują. Myślę że mało osób podziela Twoje rozumowanie na temat kosy.
Przestań przecież on sprowadzi Cię do swojego poziomu a potem pokona Cię doświadczeniem w pisaniu farmazonów
 

Blejkoo

Szlachcic
Wynik reakcji
2.189
No to jak nie zgadzasz się z jej postem to faktycznie dla Cb mogła to nie być kosa.

Dla mnie, atak w kogoś bez wypowiedzenia ponu czy sojuszu to kosa. Jeśli dla Cb nie, to faktycznie możesz nie widzieć kosy u siebie.

Pytanie co na to dyplomaci z tego świata i jak na taką postawę zareagują. Myślę że mało osób podziela Twoje rozumowanie na temat kosy.

Nigdy nikomu kosy nie wbiłem a gram od świata 1 :)
Plemię prowadziłem wielokrotnie spokojnie ponad 10 światów, dziwnym trafem jedyną osobą która ma do mnie jakieś ale ,,dyplomatyczne,, jesteś tylko ty.
Nie pamiętam sytuacji nie wypowiem się, dla mnie temat zakończony.

A co do tego świata, przecież każdy się zna to nie są plemiona ze świata 10/15 gdzie jest mnóstwo osób - Każdy wie jaki kto jest :)

Plemię które wbija kosę szkodzi samo sobie

A co tam wydarzyło się na 171 ?
 

rotescorp

Szlachcic
Wynik reakcji
4.170
Nie słyszałem aby poleciała jakakolwiek kosa.
Jeśli o nas chodzi to mieliśmy od samego początku praktycznie sojusz z RA i razem zamknęliśmy świat.
 
Do góry