Popierdówka czy facet?

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

DeletedUser209423

Guest
Nakreślę Państwu tło pewnej sytuacji.

Kolega @Choriel nie zgadzając się z moimi wypowiedziami, zaproponował, że zapłaci za mojego psychiatrę bądź psychologa.
Jednocześnie proszę zwrócić uwagę na ten buńczuczny ton wypowiedzi tego bambra.
Pomijam już aspekt prób upokarzania kogoś kto znajduje się na jakiejś formie renty.

Screenshot_20221225-162343~2.png

Ja osobiście na żadnej rencie nie jestem i radzę sobie całkiem dobrze, więc odmówiłem.
Ale jeśli ten człowiek jest tak dobrotliwy, to trzeba oczywiście przekuć to w coś dobrego.

Skoro tak chce przekazać pieniądze, to złożyłem publicznie propozycję, by wpłacił to na jedną z aukcji Ratujemy Zwierzaki.
Na co się zgodził.

Screenshot_20221225-162419~2.png


Wprawdzie znowu widać tu ogromną pogardę, ale jestem w stanie spokojnie to przecierpieć, byle wynikło coś dobrego.
Poganiam go i ponownie deklaruje, że to zrobi, choć czekam, czekam i nic

Screenshot_20221225-162450~2.png


A więc czekam.
Ze swej strony daje słowo, że jeśli dotrzyma obietnicy, to nie napiszę o nim nigdy już złego słowa. Okaże się człowiekiem honoru.

Może też stać się pośmiewiskiem forum, ale sam to zaczął i sam w to wdepnął.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.323
a może dałoby się przekierować te pieniążki na psychiatrę ale dla mnie?? <help>
moi współplemieńcy na pewno potwierdzą, że jestem chory psychicznie (depresja, dewiacje seksualne, liczne epizody maniakalne - you Name It ;*)
 

Choriel

NACZELNY MENEL
Wynik reakcji
4.354
Zamknij morde black


1671998574815.png

Tak jak powiedzialem, nie bede sie chwalil kwota, mozesz mi uwierzyc ze jest wiecej niz twoje marne 250zl ktore chciales. Jak chcesz to napisz na priv wysle Ci ile wyslalem.


Teraz idz i ladnie przepros za te glupoty co na mnie pisales psie
 

DeletedUser209423

Guest
Bo po co mam sie chwalic tym ile wplacilem?
Wplacilem wiecej pieniedzy na cele charytatywne niz Ty przez swoje cale zycie zarobiles nieudaczniku.
Powiedzialem ze wplace i ze nie bede sie tym chwalil wiec w dupie mam w to czy wierzysz czy nie.

Szanowni Państwo

Jak widzicie nasz bamber stwierdził, że wpłacił więcej niż marne 250 zł które oferował. Tak napisał w drugim wątku.
Bankier po prostu.

Kwotę ukrył, bo nie chce się popisywać.
Czy ktoś w to wierzy?

Bardzo sprytny jest nasz kolega @Choriel ale w starciu ze mną jak zwykle poległ.
Zapomniał o jednym małym szczególe. Na górze tej charytatywnej aukcji jest kwota łączna. Której robiłem co godzinę screena, wiedząc, że ten oszust będzie łgał.

Tak więc ponad godzinę temu kwota łączna wynosiła:



Po wpłacie osoby @Choriel i kilku innych wpłatach na kwotę 13 zł, mamy stan:


Można próbować oszukać forumowiczów ale matematyki się nie da.
Bamber @Choriel wpłacił maksymalnie 20 zł, biorąc po uwagę, że druga z ukrytych wpłat wynosiła tylko 1 zł.

Dziękuję za uwagę, można się rozejść i gościa olać.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
a może dałoby się przekierować te pieniążki na psychiatrę ale dla mnie?? <help>
moi współplemieńcy na pewno potwierdzą, że jestem chory psychicznie (depresja, dewiacje seksualne, liczne epizody maniakalne - you Name It ;*)

Weterynarza Ci powinni wynajac. Razem z darmowym wstepem do zoo.
 

pippin

Łucznik
Wynik reakcji
1.323
Weterynarza Ci powinni wynajac. Razem z darmowym wstepem do zoo.
Jestem członkinią społeczności LGBTQ+ i nie życzę sobie takiego odnoszenia się do mnie - tratowania po moich prawach człowieka i godności. Sprawa w najbliższym czasie trafi na policję a także do Mai Staśko.

Nie Pozdrawiam.
 

hcxzkjldsa

Rycerz
Wynik reakcji
2.030
Jestem członkinią społeczności LGBTQ+ i nie życzę sobie takiego odnoszenia się do mnie - tratowania po moich prawach człowieka i godności. Sprawa w najbliższym czasie trafi na policję a także do Mai Staśko.

Nie Pozdrawiam.

Tak Ty tu widze jestes wszystkim. Oprocz kogos kto pisze cos z sensem, z duza iloscia glupot.

Nawzajem, spierdalaj
 
Do góry