Dodatki przy murze...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21621
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry?

  • Tak, bardzo dobry

    Głosy: 265 48,9%
  • Tak ale bym coś zmienił

    Głosy: 111 20,5%
  • Przeciętny- co by to dało.

    Głosy: 87 16,1%
  • Absolutnie NIE!

    Głosy: 79 14,6%

  • W sumie głosujących
    542
Status
Zamknięty.

DeletedUser21621

Guest
Dodatki przy murze- Wyjaśnienie pomysłu

Możecie mnie wyśmiać no ale cóż. Mam pewien pomysł. Polega on na tym by wraz z ulepszonym piedestałem(świat 13-14) móc ulepszać mur. Jak by to działało? gdy wchodzimy w mur widniało by tam "ulepszenia muru". Przy którymś tam levu muru można by dodawać ulepszenia. Im więcej leveli tym więcej możliwości. Można by wprowadzić ulepszenia typu fosa, strażnicy itp(czego dusza adminów zapragnie). Dodawało by to dodatkowych punktów obrony np. przy levelu 2 nic by nie było lecz przy leverze 5 można by było wybudować np. fosę lub jakieś płapki(to tylko przykład).
Dla ludzi mówiących "Po co to?" odpowiadam- dla zrobienia gry ciekawszej i zarazem lepszej.
Dziękuje za uwagę.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser22105

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Przeciętny pomysł. Raczej nie za ciekawy. Ale gdyby siętak dobrze przyjżeć, to nawet nawet :D
Głosuję na przedostatnią opcjęw ankiecie.
 

DeletedUser17455

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

według mie pomysł ciekawy ale juz jest sporo bonusów dla obroncy a wogóle an 13 i 14 sa przedmioty dla rycka teraz jeszcze to to nawet wysłany zwiad nic ni nie da bo koles mzoe meic super mur (a jesdzcze te przedmioty moze miec)
 

DeletedUser21621

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

według mie pomysł ciekawy ale juz jest sporo bonusów dla obroncy a wogóle an 13 i 14 sa przedmioty dla rycka teraz jeszcze to to nawet wysłany zwiad nic ni nie da bo koles mzoe meic super mur (a jesdzcze te przedmioty moze miec)

A czy mówiłem, że mur działa na zwiadowców?- nie bo to nie realne...:rolleyes:
 

DeletedUser16572

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Kolejny pomysł na ułatwienie gry obrońcom `~` Veto.
 

DeletedUser11421

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Mi sie w ogóle nie podoba robienie z rycka bohatera tak jak to jest na s13 i 14...
Pomysł mi się nie podoba... Może jeszcze wprowadzimy płetwonurków?? <lol2>. Jakby nam się żołnierz topił w fosie to by miał go kto ratować ^^
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

czyba "levelu"? albo moze po polsku, "poziom"

a pomysl przeciw, przeciez masz juz poziomy muru, jak chcesz to wyobraz sobie, ze przy dziesiatym stoja na nim straze, przy pietnastym jest fosa, a przy dwudziestym atakujacym leje sie na glowy smole.
 

DeletedUser21389

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Dobra ortograficy, chyba zrozumieć tekst możecie nie?...:p

W sumie nawet fajne, ale ja bym to ujął inaczej. Po prostu gdy rozwijamy mur to wygląda inaczej nie tylko drewno do 15 a od 15 kamienny. Fosa na 20 poziomie czy coś w tym stylu- byłoby ciekawie
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Jeśli chodzi o bonusy dla obrońcy - to na nie.
Jeśli chodzi o grafikę (np. fosa od 20-lvl'a) - to tak.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

nawet niezłe by to było no ale jak tak zliczyć wszystkie plusy i minusy to bym był raczej przeciw
ale mimo wszystko głosuje na przeciętny
 

DeletedUser22414

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Polega on na tym by wraz z ulepszonym piedestałem(świat 13-14) móc ulepszać mur.

Od kiedy piedestał się ulepsza??? Chyba raczej powinno to brzmieć :"Polega on na tym, by wraz z większym poziomem odblokowania nowego przedmiotu w zbrojowni..." czy tam coś. Ale pomysł niezły, tylko ja bym to zrobił inaczej - za udaną obronę (cała armia agresora padła) było by więcej procent. Ogólnie fajny pomysł!
 

DeletedUser23798

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Bardzo fajna sprawa, lecz myślę, że ta rzecz nie jest w stanie wejśc na plemiona. Szkoda - szkoda, bo pomysł fajny :)
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Uważam że pomysł fajny ale tylko graficznie lepiej nie dawać jeszcze większych bonusów obrońcy. No ale gdyby była taka pułapka że np jak tarany atakują bramę to im na głowę sie zwalają kamienie. Działało by to np na 10 taranów. Ale fosa to naprawdę dobry pomysł.
 

DeletedUser23798

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Heh - pułapki są w Twierdzy. Nagrali się w nią, a teraz chcą je wprowadzić. Jednakże bardzo mi się podoba pomysł z tymi przeszkodami i fosom. Pozdrawiam.

PS. Ale chyba tylko marzyć, żeby ten pomysł był wprowadzony. Ahh marzenia :rolleyes::rolleyes::rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

a bo ja wiem
wygląd muru się od 15 do 20 poziomu się nie zmienia to może wtedy montują te pułapki
 

DeletedUser23897

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Głupi pomysł z tymi dodatkami przy murze. Pewnie by to mocno obciążało serwer. Jestem na NIE!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Nowe grafiki by się przydały, a z tymi dodatkami to nie za bardzo.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Pomysł zbyt by ułatwił życie obrońcą, lamie regulamin, nowe budynki(bo to są nowe budynki).
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Pomysł zbyt by ułatwił życie obrońcą, lamie regulamin, nowe budynki(bo to są nowe budynki).

WTF? to jest ulepszenie budynku! Lepiej nie pisz tutaj noobku bo chyba tego nie rozumiesz... jaki nowy budynek?
 
Status
Zamknięty.
Do góry