Dodatki przy murze...

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser21621
  • Data rozpoczęcia

Czy pomysł jest dobry?

  • Tak, bardzo dobry

    Głosy: 265 48,9%
  • Tak ale bym coś zmienił

    Głosy: 111 20,5%
  • Przeciętny- co by to dało.

    Głosy: 87 16,1%
  • Absolutnie NIE!

    Głosy: 79 14,6%

  • W sumie głosujących
    542
Status
Zamknięty.

DeletedUser14368

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

tak pomysł baardzo fajny ale raczej nie do realizacji przez niemiecki team...

wszystkie ulepszenia tylko w wersji 4.0 co najwyżej moga być jak dla mnie bo w pewnym stopniu to wyrówna szanse (od razu uprzedzam kolegów- to nie jest ułatwienie tylko wyrównanie szans - ułatwienie to sa przedmioty dla rycka...)

a na starszych światach proponuje tylko jak ulepszenie graficzne np. fose żeby starym wjadaczom jakoś może urozmaicić grę...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Nie potrzebne to tylko bedzie przeszkadzało
 

DeletedUser26253

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Do obrony jest wojsko. Jedyne co to proponowalbym nowy budynek za murem ktory wraz ze wzrostem poziomu wzrastalaby mozliwosc wiekszej budowy pulapek. Pulapki i budynek do tworzenia ich oczywiscie nie moglyby byc wykryte przez zwiadowcow.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

no właśnie wojsko jest do odbrony co to by było jak by siedziało sobie 100k obrońców z 20 poziomem muru plus do tego 50% do obrony przez ulepszenia wogule by nie morzna było by tego zdobyć.nawet przy szczęściu 25 i moralach na 100% przy ataku z 20k wojaków wszyscy by zgineli a niewiele zrobili. nie realne
 

DeletedUser29714

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Może nie realne ale realistyczne... Jak w średniowieczu się klepali to wokół grodów narażonych na ataki wroga kładli płapki i takie inne gdzie sie da... A gry powinny dążyć do urealistycznienia :D Pomysł nawet fajny ale trzeba popracować dłużej, uważam też że takie dodatki nie powinny zmieniać grafiki bo będzie tak nasrane ż nie będzie gdzie klikać. Mogą być pokazane jak jednostki.
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Ludzie bez przesady obrońca ma juz tyle bonusów ze masakra. Mam taką sytuacjie na s10 mam 2kk pkt i 173 wioski, koles ma 1k pkt dostal wsparcie od kolegow po 60k miecza i 60k pika, mam na nim morale 30% i co ja mam mu zrobic?? a Wy tu jeszcze jakies uleprzenia muru chcecie zrobic. PRZESADA!
 

DeletedUser23999

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Ja juz nic nie mowie...


P.S.Kosiek,jestem z toba!!
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Jak dla mnie to jest spam widziałem już ze 5 takich pomysłów i żaden nie wypalił :(:(:(:(:(:(:(:(:( ale mi nie szkoda bo po co wtedy by nie szło tak łatwo przejmować wiosek absolutnie nie
 

DeletedUser28821

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

aktualny poziom jak trafisz na równego sobie jest trudny a co dopiero z dodatkami, niemam zamiaru przejmowac 1 wioski półroku
 

DeletedUser14998

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

nie wiem jak to ocenic. jak wszystko ma plusy i minusy.
plus - bardzo by to gre urozmaicilo i pomoglo w obronie
minus - ale co z atakujacymi? np gdyby jedna pulapka zabierala 1 atakujacego (tak podpowiada mi rozum i inteligencja) a gracz by ich mial np 5000 (pulapki z reguly nie sa drogie) to ze 2 ataki by szlak trafil
 

DeletedUser23999

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

2 ataki???
O ile 1 caly by to zniszczylo to dobra...
 

DeletedUser

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

z jednej strony gorzej dla atakujacego a dla obroncy lepiej...:Dale pomysl dobry
 

DeletedUser31375

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

taa... jeśli agresor zaatakuje w nocy to agresor tego nie przeżyje!! ABSOLUTNIE NIE!!
 

DeletedUser19446

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

ja jestem na nie jak pisałam wcześniej lecz myśle że graficzne dodatki NIC nie zmieniające są OK
 

DeletedUser27911

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

mi by się bardzo podobało, gdyby wprowadzono ten pomysł w życie
 

DeletedUser19276

Guest
Odp: Dodatki przy murze...

Myślę, że to nie jest zbyt dobry pomysł, dlatego że obrońca może kumulować wojsko defensywne jak i ofensywne w swojej wiosce, a Ty jako atakujący nie możesz tego uczynić, możesz jedynie puścić kilka ataków na raz, a to już zupełnie zmienia postać rzeczy, podam prosty przykład: wpisz sobie do symulatora np. atak 10k lekkiej na raz a rozbij to na dwie części czyli na dwa oddzielne ataki, przy defie np. 20k pikinierów....:D mam nadzieję, że większość wie o co mi chodzi. Obrońca miałby jeszcze łatwiejsze zadanie, a my wówczas, zdobywalibyśmy jedną wiochę nawet przez tydzień....ten pomysł jest dobry dla graczy mniej aktywnych, którzy lubia mieć parę wiosek i się w nich zaszywać!!! ...ale nie dla prawdziwych wojowników:D
 

DeletedUser50842

Guest
Dobra ortograficy, chyba zrozumieć tekst możecie nie?...:p

W sumie nawet fajne, ale ja bym to ujął inaczej. Po prostu gdy rozwijamy mur to wygląda inaczej nie tylko drewno do 15 a od 15 kamienny. Fosa na 20 poziomie czy coś w tym stylu- byłoby ciekawie
Fosa.... bardzo dobry pomysł, a co do jakichś dodatków przy murze....nie ma sensu w plemionach dużo czasu trzeba poświęcić na rozbudowę wioski przy własnej strategii, mając więcej wiosek nie mielibyśmy czasu na bawienie się z jakimiś dodatkami do muru.
ps. Manuidyk co do Traviana popieram, gra dla dzieci.:D
 
Status
Zamknięty.
Do góry