Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser

Guest
Tak

Napewno, grałem na 7, 17,23 teraz24 koszmar nie mogę się uspokoić ale przyznać trzeba, gra zrobiona idealnie !:):):):)
 

DeletedUser28313

Guest
uzależniona na maksa:)
jestem na Plemionach, prawie całodobowo...
 

DeletedUser10424

Guest
Znudzony grą maksymalnie jestem, gram tylko dla ludzi z plemienia, bo przez te 1,5 roku z kilkoma się poznałem (nie osobiście oczywiście), ale jednak. Do tego trzeba w końcu przejąć kontrolę nad całym s4. Ktoś kiedyś musi.
 

DeletedUser76046

Guest
Z tym uzaleznieniem to przesada. Gram w plemiona od 15 miesiecy (9,10,14, obecnie 21s) z 3 miesieczna przerwa na czerwiec, lipiec i sierpien. Gram, bo poprostu lubie. Jak nie mam co robic z wolnym czasem to wlaczam kompa i w pierwszej kolejnosci wchodze na plemiona :)

Gorzej jak raz na 2, 3 tygodnie wymysle jakas ofensywna operacje wojskowa, rozpisze 150 atakow (lacznie z fake'ami) co do sekundy i siedze od 1 w nocy do 9 rano, aby zaskoczyc przeciwnika. Potem musze kilka godzin spedzic na obronie przejetych wiosek :D No, ale pozniej robie sobie kilkanascie dni przerwy, wiec chyba zle nie jest...
 

DeletedUser51918

Guest
kiedyś byłem ale już przeszło mi to magiczne zauroczenie plemion,chociaż i tak spędzam za dużo czasu na tej grze
 

DeletedUser

Guest
Powiedzmy tak : uważam ze jak gram to jestem uzależniony, ale prawda jest taka ze właśnie ostatnio zrobiłem sobie 6 miesięcy urlopu, wiec jakby nie było mój wola jest silniejsza od uzależnienia.
 

DeletedUser63471

Guest
Jestem uzależniony,dziennie spędzam co najmniej 8h na plemionach ;)
 

DeletedUser

Guest
Uzależniony?Za dużo powiedziane kiedyś ta gra mnie wciągnęła a po 7-9 miesiącach gry znudziło mi się to i skończyłem.teraz znowu sobie pogrywam i myślę że nie będe grał dłużej ni wtedy...
 

DeletedUser86349

Guest
Powiem tak.Lubie grać w plemiona,ale nie jestem takim maniekiem więc mówię:NIE
 

DeletedUser

Guest
ja nie jestem, nie mówie kiedy wchodziłam na plemiona czesto nawet bardzo czesto, a teraz wejde wysle wojska, włącze nastepne, klikne na budynki sprawdze forum i znikam...
za to moja mama to tragedia, odkad zaczeła grac to z domu nie wyhdzie bez wysłania wojsk, codziennie przypala obiady bo o nich zapomina, normalnie koszmar...kombinuje juz jak zepsuc jej kompa (kupiła sobie swój)
 

DeletedUser86349

Guest
ja nie jestem, nie mówie kiedy wchodziłam na plemiona czesto nawet bardzo czesto, a teraz wejde wysle wojska, włącze nastepne, klikne na budynki sprawdze forum i znikam...
za to moja mama to tragedia, odkad zaczeła grac to z domu nie wyhdzie bez wysłania wojsk, codziennie przypala obiady bo o nich zapomina, normalnie koszmar...kombinuje juz jak zepsuc jej kompa (kupiła sobie swój)



Ja też tak robię.Mam dużo światów ale i inne gry.To nie tak ze ja gram w internecie tylko w plemiona.Robiłem tak na początku.Ale kolega namówił mnie na inną grę i z nim grałem
 

DeletedUser22394

Guest
Zaraz tu dziatki zaczną grać:D:D:D:D:D:D:D:D:D takie co mają 80 lat:p:p HEH
 

DeletedUser

Guest
HAHA ja byłem a szczególnie na 7 dniowe SP , wtedy to tylko przerwa na jedzenie i pójście do tUalety ;]
 
Do góry