Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser

Guest
Brakuje opcji raczej tak, albo coś w stylu bardzo lubię grać, ale jestem w stanie żyć bez plemion. Ale dałem na tak ;)
 

DeletedUser165133

Guest
hahahaha nie no nie wiem :p Mówią że tak, ale ja sądzę inaczej :p
 

DeletedUser

Guest
W roku 2008-2011 tak wstawanie w nocy po kilka razy, zwolnienia z szkoły, plemiona na informatyce, krótsze spotkania z dziewczyną bądź kumplami. Albo tekst który bije wszystko :

Sytuacja : idziemy pić, kumple czekają pod blokiem a idzie atak nie ma komu dać zasta. albo trzeba cos zbudować a nie ma premy i kolejka pełna :D sms poczekajcie tylko zjem obiad albo poczekajcie tylko szybki prysznic wezme :D

Ale uzależnienie dało tez jeden wedlug mnie mój sukces w tej grze mianowicie mialem kiedyś dziewczyne mniej wiecej bylem z nią koło 2009 roku no i oczywiscie przyjeżdżałem do niej wiec u niej jak by inaczej komp zawsze włączony i co jakiś czas sprawdzam konto ;D ona oczywiscie zla komentuje jak można grac w takie cos takie x y z wiadomo domki stawiac jak dziecko itp. ja jej tłumaczę ze to nie tylko domki ale tez ludzie żywi ludzie z ktorymi mozna pogadac wspolnie walczyć budowac więź jak w życiu, w końcu nakłoniłem ja do założenia konta pokazałem co i jak no i gdzie tu sukces ? Nie dość ze nauczyłem ją grac to przekonałem osobę totalnie anty grom przeglądarkowym. Grała i grała zdobyła kilkanaście wiosek byla nie gorsza od graczy którzy trzepali w to po kilka lat po prostu miala talent :)) później miala epizod ba innym s bylo to w okolicach s45+ fajna sprawa bylismy parą i mielismy wspólną nietypową pasje :) uzależniłem ją od tego i to ona wstawała w nocy ;) w ankiecie dałem nie bo teraz zamierzam startować na s bez farm a czy uzależnienie wroci nie sądze dlaczego ? Bo teraz umiem to zwalczyć a poza tym coraz to nowe usprawnienia w cudzysłowie nie dają takiej frajdy weteranom jak dawały światy przed s50 . Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser180884

Guest
w tamtej edycji kuriera byla ankieta fajna na ten temat ja od gry nie Jesten tylko od ludzi :)
 

To Ten Nowy

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
1.343
Ja jestem jak cholera, jestem w stanie nie spać cały tydzień, nie iść do szkoły, spóźniać się na spotkania czy cokolwiek żeby się bronic lub jeśli mam coś zrobić ale tylko jeśli jest dla kogo i z kim bo samemu granie jest bez sensu;>
 

DeletedUser116373

Guest
Na pewno uzależnia ale też na pewno można z tym wygrać :D Ja po 4 latach gry porzuciłem plemiona z dnia na dzień, a obecnie już 4 rok nie gram :)
 

DeletedUser

Guest
Dopiero zaczynam grać, ale już widzę, że bardzo wciąga i kusi, żeby kontrolować sytuację 24/7. W dzień to się nie kłóci z moimi przyzwyczajeniami, o noce jednak będę chyba niedługo walczyć sama ze sobą. Po eventach w innej grze wiem, jakie niespanie dla gry jest złe :(. Póki co jeszcze uzależniona nie jestem. Mam nadzieję...
 

DeletedUser165273

Guest
Czy jestem uzależniony : Tak.

Wstaje rano - Plemiona / forum / priv + wysłanie na farme.

Już wychodzę z domu do pracy - a to jeszcze pośle na farmę i coś na forum wrzuce.

W pracy 1-2 godziny = logowanie przez tel i wysłanie farmy.

Co 2 kolejne godziny = wysłanie na farmę.

Wracam do domu + zakupy + dojazd = wysłanie na farmę.

Jestem w domu otwarty lapek = Forum / priv / wyslanie na farmę

21-24 = wysłanie na farmę

1-2 -"-

i w między czasie gdzieś człowiek usypia :D

spotkania ze znajomymi , gra w piłke , dziewczyna ? bez problemu - wrzucam zast i nie przejmuje się.

chodź jestem uzależniony i trzeba się przyznać :D
 

DeletedUser191120

Guest
Czy jeżeli poświęcam na grę mniej więcej 9-10 godzin dziennie i czasem opuszczam zajęcia lub nie jem obiadów to jestem już uzalezniony czy to tylko większe zainteresowanie grą?
 
Do góry