Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser

Guest
odp. Tak :p
fajna zabawa , dobry zabijacz czasu w pracy gdy niema co robić :D
 

DeletedUser68430

Guest
Od samej gry - Nie.

Natomiast od ludzi, których tam poznałem - Tak.
Nie wyobrażam sobie porannej kawy bez czytania patologicznej zakładki plemienia i rozmów przez gg i kom z ludźmi z plemienia.

Bardzo pięknie powiedziane!
Ja lubię grać, ale już mi powolutku przechodzi, jednak rozmowy z graczami na forum to to właśnie mnie wciąga.
Głos na tak, ponieważ niema jednego bez drugiego.
 

DeletedUser

Guest
Ja sam nie wiem:(
Cały czas trzymam krzesło żeby mama mi nie wyłączyła komputera, ale czy to już jest uzależnienie?
Może ktoś mi powie?:<
 

DeletedUser72677

Guest
A ja kocham tą grę :D Uzależniony od niej na pewno jestem :p.
Nie wiem czy pojąc za żonę Plemiona polskie, czy całkowicie InnoGames xD

Ale seryo:

Po tygodniu bez gry zaczynam płakać :D
 

DeletedUser57953

Guest
Jestem uzależniony.
Grałem na s14 ale mi skasowało konto, dostałem z tego powodu załamania
nerwowego, zostawiłem plemiona w spokoju, zarejestrowałem sie od nowa, i znowu mnie wciąga...:rolleyes:
 

DeletedUser15908

Guest
Jeszcze TAK ale powoli mi przechodzi, nudzą mi się, jak żadnych innowacji nie wprowadzą to pewnie pogram jeszcze kilka miechów i Bye.
 

DeletedUser61496

Guest
Ja jak z rana nie sprawdzę plemion to nerwicy dostaję :eek: :rolleyes: :p
 

DeletedUser

Guest
Jaa...eee..no..więc...nie wiem, bo i tak już jestem botem xD
 

DeletedUser27977

Guest
Człowiek momentalnie się uzależnia(ale chwilowo:D) kiedy na ekranie pojawi się magiczny znak
att.png
:D Wtedy nie możesz odejść od komputera bo wiesz że to się może źle skończyć, czekasz, czekasz i czekasz aż wojska dojdą do Twojej wioski i nastąpi bitwa. Bitwy to jest magia tej gry:D
 

DeletedUser

Guest
Kiedyś gralem non -stop a teraz już nie ponieważ to tylko gra i z czasem sie powoli nudzi oczywiście mi sie nie znudziło ale zaznaczam jako nie jestem uzależniony
 

DeletedUser75617

Guest
ja kiedys spedzalem srednio 5 godzin na samych Plemionach, a ostatnio zrozumialem, ze nie one sa najwazniejsze, bo w koncu zbliza sie szkola.
Takze, kiedys mozna powiedziec, ze bylem uzaleziony, ale teraz juz nie.
 

DeletedUser76842

Guest
wcześniej tak bo nie mogłem bez tego żyćale tera nie bo miałem złe oceny w szkole i musiałem sie podciongnąć i ograniczyćczash grania
 

DeletedUser10081

Guest
Człowiek momentalnie się uzależnia(ale chwilowo:D) kiedy na ekranie pojawi się magiczny znak
att.png
:D Wtedy nie możesz odejść od komputera bo wiesz że to się może źle skończyć, czekasz, czekasz i czekasz aż wojska dojdą do Twojej wioski i nastąpi bitwa. Bitwy to jest magia tej gry:D

A po tym, kiedy magiczny znaczek
att.png
znika i kurz po bitwie osiada wielu ludzi od uzależnia się :D:D
Głos na tak.
 

DeletedUser37348

Guest
Niestety jestem uzależniony :( Nawet na wakacjach, jak tylko udało mi się dorwać do internetu, zdarzało mi się sprawdzać, jak koledze idzie u mnie na zastępstwie...
 
Do góry