Czy jestem uzależniony/na od Plemion?

Czy jestem uzależniony od Plemion ?

  • Tak

    Głosy: 1.049 62,7%
  • Nie

    Głosy: 623 37,3%

  • W sumie głosujących
    1.672

DeletedUser

Guest
jestem w nałogu :eek: czasem chce zejść z kompa ale przecież plemiona czekają i posiedze jeszcze "troche xD"
 

DeletedUser22977

Guest
Jak zaczynałem grać to byłem... i to bardzo. Teraz już coraz rzadziej wchodzę na samą grę, a jak już to 90% rozkazów to wojo.;)
Myślę że zdołowałem się trzykrotnym zniszczeniem w tej grze:( (najpierw na świecie 9, potem 11 i znów 9) teraz walczę na 21 i nie wiem co z tego będzie...
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
chyba nie

Wiecie ja lubię sobie wejść zrobić coś dobrego dla plemienia (na 13 dyplomata 70
miejsce wsrod plemion a na 15 załozyciel 1 plemienia na k11) bardzo lubię plemiona ale uzależniony nie jestem.
P.S. tak mówią ponoć tylko uzależnieni :D
 

DeletedUser

Guest
Nie jestem uzależniony wiem kiedy mam skończyć z grą.
 

DeletedUser40576

Guest
Kiedyś tak.. Siedziałem choć nie było co robić he he he..
Teraz nie.. Trochę nudni się zrobiło ^^
 

DeletedUser

Guest
Ja zaznaczyłem na tak^^ ale szkoda, że nie ma nie wiem bo sam nie wiem czy jestem uzależniony, ale na plemionach jestem z 9-10godz :p
 

DeletedUser71506

Guest
bez uzależnienia(albo jeszcze nie)

Na szczęście nie rozumiem tej gry i nie uzależnila mnie. nie za bardzo mi się podoba::confused:
 

DeletedUser72371

Guest
kiedys bylem ale przestalem grac lecz znowu wrocilem i znowu mnie wciaga
Identycznie miałem, ale przerwałem tą gre bo mnie wtedy zjechali. A tak to gram na świecie 14 już od kwietnia i mi sie nie nudzi ta gra. Czekam na 22 świat:)
 

DeletedUser70966

Guest
Na początku trochę

Na początku trochę uzależniony ale potem nie, przecież to tylko gra! Najbardziej wciąga Tibia :D
 

DeletedUser70299

Guest
ja nie jestem na początku troche tak ale teraz siedze na plemionach od jednej do

3 godzin :):D
 

DeletedUser72887

Guest
ja nie jestem uzalezniony ale teraz siedze w anglii i mam poprostu wiencej czasu to wchodze i pisze z innymi ;] w plemieniu o wojnie itd :D
 

DeletedUser72887

Guest
ja nie jestem uzalezniony przeciez sa inne sprawy niz tylko gra ;] dziewczyna, rodzina, praca i wiele wiele innych ;]
 

DeletedUser71624

Guest
A co do mnie to mnie nie uzalezniaja zwykle swiaty tylko jak sp w weekend jest na polskich angielskich czy innych to nie moge oderwac galek od kompa
 

DeletedUser

Guest
gra super, uzależniony hmm... :D

gra super, uzależniony hmm... :D


[ciach]
OPCJA EDYTUJ NIE GRYZIE.
Super Moderator
RoyalHero

o lol czasami mam że myszka mi kliknie razy dwa to nie moja wina -.-
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
TAK jestem uzależniony od plemion i nie mam zamiaru sie uodzależniać ;)
 
Do góry