Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
KONINSTEIN
Punkty rankingowe: 311
grałem na tym nicku malo rundek wiekszosc to tylko zalogowanie sie :p
 

DeletedUser153359

Guest
oficjalnie mogę ręczyć że proszęmnieniedenerwować to the terror a wlasnie skoro terrorek jest to czy aby nie latwiej byloby reaktywowac nasza ekipe na mecz przyjazni z drobnymi zmianami? ^^
 

DeletedUser153746

Guest
a czy jedno z tych kont nie ma bana a drugie nie zostalo sprzedane? ;d


konto kontem a punkty na koncie.. na forum dalej jest aktywne wiec i punkty sie liczą... jak bym chciał to *SK@TEK* x3 odkupie za marne 30pp albo oddam któros ze swoich...

a i byczos jak juz bedzie ten mecz to sie moze dogadamy hehe... jak wtedy moze pamietasz o co chodzi//\\:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
konto kontem a punkty na koncie.. na forum dalej jest aktywne wiec i punkty sie liczą... jak bym chciał to *SK@TEK* x3 odkupie za marne 30pp albo oddam któros ze swoich...

a i byczos jak juz bedzie ten mecz to sie moze dogadamy hehe... jak wtedy moze pamietasz o co chodzi//\\:)

mecz meczem tam nie liczy sie nasze indywidualne podejscie do siebie a wspolpraca a pamietam o co chodzi i to dobrze :p
 

DeletedUser154089

Guest
Mam rozegrane 4 mecze na sp w tym jedną triumfalną wygraną:D
 

DeletedUser153746

Guest
mecz meczem tam nie liczy sie nasze indywidualne podejscie do siebie a wspolpraca a pamietam o co chodzi i to dobrze :p


to jak troche potrenujemy bedzie dobrze.

Asia tez sie zgłoś:)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser137285

Guest
konto kontem a punkty na koncie.. na forum dalej jest aktywne wiec i punkty sie liczą... jak bym chciał to *SK@TEK* x3 odkupie za marne 30pp albo oddam któros ze swoich...

a i byczos jak juz bedzie ten mecz to sie moze dogadamy hehe... jak wtedy moze pamietasz o co chodzi//\\:)

jesli na rundzie pojawi sie jakikolwiek nick ktorego nie bedzie na tej liscie zostanie zbanowany ;)
 

DeletedUser155263

Guest
O to ja się też zgłoszę ;)

Punkty rankingowe: 389 na pan kropeq

ostatnio u spinera gram nie wiem czy to pisac ale napisze ile tam mamy
Punkty rankingowe: 3.165


no i jeszcze kilka rundek na nicku guzior1992
ale że tam już nie gramn to nie poddam punktów rankingowych :D

jak mnie na liscie wpiszecie to nie wiem na jakim koncie zagram albo jako spiner10 albo jako Pan Kropeq
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Haha nie żartuj u Spinera zagraLeś pewnie maks 5 rund i chcesz jego TwTotal pokazywać jako swoje? To ja też grałem raz u Losera i ze dwa razy u Poxopa to musze posliczyć ile tych pkt mam :) Po za tym konto Pan Kropeq zostalo Ci przekazane więc powinny sie liczyć pkt od czasu przekazania konta.
 

DeletedUser155263

Guest
:) :)
u spienra grał z 10 rundek w tym z 6 rundek w top3 :)
nie biorę jego statów ;)
a na kropqu według tw. wsyztskie rundy wygrane i topki to ja grałem :)
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry