Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

Deleted User - 7388697

Guest
no ja mysle i bym tak nie zrobil. No ale Ty to Ty.. :))

Żałosna riposta, czemu Wasze posty przesiąknięte są taką ilością spiny? Tego już czytac się nie da :(

Chłopaki z drużyny potwierdzą, na tsa wbiłem o 20 i poprosiłem o hasło, nawet słuchawek nie podlączyłem, bo miałem nauke :)

Złoty, do sprawdzianu jestem nauczony, z psem wystarczy że raz wyjdę na godzinkę rano, wieczor i w poludnie ;)
 

DeletedUser162819

Guest
Dokładnie runda trwa,a wy forum oglądacie. Zaraz ruszamy z kontrofensywą .
 

DeletedUser

Guest
Jak repka jest taka świetna to niech spróbują sobie powalczyć np, 20 na 25 ;)

a sądziłem iż forumowicze wygrają, patrzyłem sobie tak troszkę kto co działa to sobie radzili na początku ;]
 

DeletedUser162819

Guest
Jak repka jest taka świetna to niech spróbują sobie powalczyć np, 20 na 25 ;)

a sądziłem iż forumowicze wygrają, patrzyłem sobie tak troszkę kto co działa to sobie radzili na początku ;]


Radzili sobie indywidualnie,aż nadszedł czas na grupowe akcje, zaplanowanie większego ataku itp.
 

DeletedUser79273

Guest
i tak macie szczęście, że dałem ciała na tej rundzie. niestety treningi w szachy absorbują dość dużo czasu i nie mogę tego godzić z grą w plemiona. następnym razem proszę o wyznaczenie terminu nie kolidującego z moimi przygotowaniami do rozpoczynających się wkrótce mistrzostw europy, bo takie granie na pół gwizdka to nie dla mnie. widzę, że nie zostałem przejęty, a czego się bałem - chyba nie jest ze mną jeszcze aż tak źle, mimo że nie pamiętam już o co chodzi w plemiona. choć do końca rundy jest jeszcze 15 minut a pedrocosta wydaje się groźny.
 

DeletedUser

Guest
Mimo iż nie grałem to łatwo jest się domyślić iż najważniejsze było 1 uderzenie :)

padł jeden potem kolejny i się posypali :)

ps. wioska startowa od ilu pkt była ?
 

DeletedUser157137

Guest
Nie stracilismy nawet jednej wioski, Nie zrobili na nas zadnej akcji, Mielismy przewage pod kazdym wzgledem , wojskowym , punktowym , organizacyjnym .


Wiec o czym my mowimy.. ? mowisz ze spinamy. To wy do nas spinaliscie ze jestesmy slabi pozamiatalismy was az milo.. Chyba tylko jedna osoba od was z druzyny nam pogratulowala.. Bez komentarza mowie nie na kolejne mecze.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 7388697

Guest
Nie stracilismy nawet jednej wioski, Nie zrobili na nas zadnej akcji, Mielismy przewage pod kazdym wzgledem , wojskowym , punktowym , organizacyjnym .


Wiec o czym my mowimy.. ? mowisz ze spinasz. To wy do nas spinaliscie ze jestesmy slabi pozamiatalismy was az milo.. Chyba tylko jedna osoba od was z druzyny nam pogratulowala.. Bez komentarza mowie nie na kolejne mecze.

Conajmniej 2, w tym ja ;) I nie mowie, ze ja spinam, tylko Wy. Takich postow juz sie tu czytac nie da, od paru lat dzien w dzien chamskie przepychanki. Nie mozna sobie z usmiechem pogratulowac bez negowania zumirowego sprawdzianu z biologii albo faktu ze psy czasami musza z domu wyjsc na siku?...
 

DeletedUser146505

Guest
Nie stracilismy nawet jednej wioski, Nie zrobili na nas zadnej akcji, Mielismy przewage pod kazdym wzgledem , wojskowym , punktowym , organizacyjnym .


Wiec o czym my mowimy.. ? mowisz ze spinamy. To wy do nas spinaliscie ze jestesmy slabi pozamiatalismy was az milo.. Chyba tylko jedna osoba od was z druzyny nam pogratulowala.. Bez komentarza mowie nie na kolejne mecze.

a ty Polak to możesz na raz wybudować dom ze schodami do garażu i zostać zjechanym na szybkich
 

DeletedUser165363

Guest
Mogę jedynie pogratulować stephildowi

ofa + klikna (miał 200 ms)


No i Pedro Costa

Jako jedyny się utrzymał pomimo licznych ataków of , mase klinów wbił , ogólnie najlepszy gracz .
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Pedro Costa przechytrzył każdego z repki nie dało rady go przejąć i zdaje mi się ze powinniście sie od niego panowie uczyć...
 

DeletedUser146505

Guest
3lo4ek.png


Stepchild prosił mnie robił co trzeba (każdy wie o co chodzi) aż wreszcie się zgodziłem aby to wstawić
 

DeletedUser153359

Guest
na poczatku pisalem ze nie mamy szans umiejetnosci graczy byly na prawde spore u nas. Niestety zawiedlismy w akcjach grupowych kiedy wyszlo ze od nas tylko 3 osoby mialy offy... po za tym calkowite olanie sprawy przez spinera i wiele innych rzeczy zlozylo sie na to jak wyszlo lda reprezentacji gratuluje pokonania noobow :)

A tak nawiasem Pedro byl takim pro ze do konca nie byliscie w stanie go podbic. PEDRO NASZ PAN PEDRO NA KAPITANA
 

DeletedUser137285

Guest
Jedynie Pedro ogarnia ;) byl nie do trafienia... szlachta sama padala, klinowal zwiadem i ryckiem jako jedyny... ciekawe czemu?


Ale tak na poważnie... był to pierwszy mecz z tego cyklu i będą kolejne... miej więcej co miesiąc... sposób rekrutacji na mecz identyczny... kapitana wciąż wybieracie sobie sami


Dziękuje graczom z forum za miły wieczór. Na kilka osób zwróciłem uwagę i być może zaproszę na trening. Dziękuję Reprezentantom za przybycie chociaż na te 2 godziny, bo ze składem było krucho.

Tymczasem do kolejnego.

Proszę o zamknięcie tematu... nie mamy na celu się teraz kłócić, kto co jak gdzie i z kim...

Forum pokazało, że prawie wie o co chodzi...
Repka, że prawie robi wielką róźnicę... ale trening czyni mistrza i zdobyte doświadczenie wszystkich graczy z serwera.pl wpłynie tylko pozytywnie na poziom gry na naszym serwerze i w przyszłosci mam nadzieje na poziom gry reprezentacji.

Pozdrawiam
 

DeletedUser159420

Guest
Jedynie Pedro ogarnia ;) byl nie do trafienia... szlachta sama padala, klinowal zwiadem i ryckiem jako jedyny... ciekawe czemu?


Ale tak na poważnie... był to pierwszy mecz z tego cyklu i będą kolejne... miej więcej co miesiąc... sposób rekrutacji na mecz identyczny... kapitana wciąż wybieracie sobie sami


Dziękuje graczom z forum za miły wieczór. Na kilka osób zwróciłem uwagę i być może zaproszę na trening. Dziękuję Reprezentantom za przybycie chociaż na te 2 godziny, bo ze składem było krucho.

Tymczasem do kolejnego.

Proszę o zamknięcie tematu... nie mamy na celu się teraz kłócić, kto co jak gdzie i z kim...

Forum pokazało, że prawie wie o co chodzi...
Repka, że prawie robi wielką róźnicę... ale trening czyni mistrza i zdobyte doświadczenie wszystkich graczy z serwera.pl wpłynie tylko pozytywnie na poziom gry na naszym serwerze i w przyszłosci mam nadzieje na poziom gry reprezentacji.

Pozdrawiam



Uwierz mi, że poziom byłby wyższy gdyby nie spiner10.

Zamykam.
 

DeletedUser157137

Guest
Ale tak na poważnie... był to pierwszy mecz z tego cyklu i będą kolejne... miej więcej co miesiąc... sposób rekrutacji na mecz identyczny... kapitana wciąż wybieracie sobie sami


Ja i wiele innych osob nie bd mialo ochoty tracic czasu w takowych sparingach. Mimo ze zostali ogarnieci do 0. Sami wybrali kapitana, bylo ich jednego wiecej . A po czym wszystkim i tak to my jestesmy slabi i to jest nasza wina ze przegrali. Nie mam ochoty grac w takowych sparingach czekam na druzyne profesjonalna z zagranicy.
 

DeletedUser142069

Guest
No jak uważasz polak, wcale nie musisz grac... Te wiele innych osób też.
Ja uwazam, że mimo - bądźmy szczerzy - niskiego poziomu forumowiczów.... To i tak jest lepsze niz treningi repki 5vs5... I chętnie zagram ponownie na takim sparingu, gdy będzie następnym razem.
 
Status
Zamknięty.
Do góry