Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser146505

Guest
szkoda gadać runda stracona po 20minutach przerwa i nic nie wyszło

spiner10 żenada
 

DeletedUser159420

Guest
dominowal stepchild i na tej rundzie on najbardziej sie wykazal skatka przejeli jak nooba o spinerze nawet nie napisze bo brak slow co on wyczynial na ts`ie

haha dowaliłeś, stepchild owszem dominował ale dopiero potem.
 

DeletedUser157137

Guest
mowilem ze pedro na kapitana, jedyny utrzymal sie :))

klinuje kontruje czaruje przejmuje odbija, niesamowity gracz mysle ze jest godny zaproszenia do reprezentacji.


A co do rewanzu potrenujcie najpierw a potem pogadamy o sparingu bo takie mecze dla nas nie maja sensu poniewaz tracimy czas. Chyba ze w 10 bedziemy wbijali :))
 

Deleted User - 7388697

Guest
Oj, nie kłóccie się! To zabawa, trening dla repki :) Nie mieli oporu pewnie, ale na następny mecz już takowy sprawimy. I ja zagram całośc, o ile termin dobry :D
 

DeletedUser157137

Guest
Oj, nie kłóccie się! To zabawa, trening dla repki :) Nie mieli oporu pewnie, ale na następny mecz już takowy sprawimy. I ja zagram całośc, o ile termin dobry :D

Ty sie uczysz czy forum czytasz ? straciles lekka i wymyslasz ze szedles sie uczyc...



Co do spinera.. Pierwszy padl ??? hmm bo pierwszego go zaatakowalismy 3 offami ? co mial zrobic ? hmm ? haha :D
 

DeletedUser159420

Guest
Hehe mam 100 pkt i mnie przejmują

Agresor: ego sum deus
Pochodzenie: Repka (497|490) K44

Ilość: 0 0 0 0 16 0 0 0 1
Straty: 0 0 0 0 16 0 0 0 1


Obrońca: Nitro Cee
cel: KASIA (491|499) K44

Ilość: 134 0 0 0 0 0 0 0 0
Straty: 8 0 0 0 0 0 0 0 0
 

DeletedUser119239

Guest
Gratuluje teamowi forum, że tak długo się utrzymali :p
Natomiast Repce kolejnej wygranej.
 

DeletedUser165363

Guest
hehem.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/207/hehem.jpg/


taki raporcik od pana piwina ;d

Taki raporcik ode mnie , pzdr

http://tribal-reports.net/pl/report/1313024a698c62e1e97a3b99c455aed5
 

Deleted User - 7388697

Guest
Ty sie uczysz czy forum czytasz ? straciles lekka i wymyslasz ze szedles sie uczyc...



Co do spinera.. Pierwszy padl ??? hmm bo pierwszego go zaatakowalismy 3 offami ? co mial zrobic ? hmm ? haha :D

Ja człowieku dostałem 2 minuty przed moim atakiem raport ze skanu zbycha. Myślisz, że gdybym miał zamiar dalej grac, to bym słał lk w jego wies? Pomyśl...
 

DeletedUser142069

Guest
Ja człowieku dostałem 2 minuty przed moim atakiem raport ze skanu zbycha. Myślisz, że gdybym miał zamiar dalej grac, to bym słał lk w jego wies? Pomyśl...

Skoro byłeś tak zajęty, że nie mogłeś grać, to czemu bez przerwy siedzisz na forum i piszesz? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry