Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser165813

Guest
Nie rozumiem nie ma full składu czemu nie angażujecie rezerwowych ?
 

DeletedUser

Guest
Kurczę:)
Jestem pod wrażeniem graczy z forum:) jak na razie trzymają poziom:)
 

Deleted User - 7388697

Guest

Powoli padają. Spiner nie dał żadnej taktyki, napisał że każdy gra co woli. Liczę, że będzie rewanż :) Też czysto treningowy.

Ja niestety musialem sie uczyc i wyjsc. Rozbilem wojsko chyba na zbychu i poszedlem. A szkoda.

Na nastepny mecz, o ile takowy bedzie, postaram sie ogarnac skladzik, dac pare wskazowek, jak organizowac deffa, jakie grupy itd. Tak, by to wyglada podobnie do tego, co bylo chociazby w .net :) Mam nadzieje, ze wszyscy to zaakceptują
 

DeletedUser158309

Guest
to lamienie... żadnej taktyki.... rozrzucenie po 4 kontynentach...
 

DeletedUser

Guest
Podpisuje się pod tym co napisał Zumir.
Liczę na rewanż z repką. Mam nadzieję, że do tego czasu ogarniemy skład i zagramy dobry mecz z nimi bo dzisiaj to daliśmy .... (nie wszyscy oczywiście). Zabrakło tego "czegoś". Zarówno taktyki jak i zgrania między nami a co najważniejsze dobrego przywódcy, który by poprowadził nas dobrze, pokierował jak grać i czym grać itd.
Ale mam nadzieję, że do następnego rewanżu ogarniemy to wszystko i jakoś damy radę ;)

Pozdrawiam
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser165813

Guest
Podpisuje się pod tym co napisał Zumir.
Liczę na rewanż z repką. Mam nadzieję, że do tego czasu ogarniemy skład i zagramy dobry mecz z nimi bo dzisiaj to daliśmy ....(nie wszyscy oczywiście). Zabrakło tego "czegoś". Zarówno taktyki jak i zgrania między nami a co najważniejsze dobrego przywódcy, który by poprowadził nas dobrze, pokierował jak grać i czym grać itd.
Ale mam nadzieję, że do następnego rewanżu ogarniemy to wszystko i jakoś damy radę ;)

Pozdrawiam

Ogólnie rzecz biorąc na początku nie wyglądało to aż tak źle, ale zgranie repki jest dużo lepsze na pewno, oglądając to miałem wrażenie, że w drużynie FO albo nie wszyscy grali na 100% albo nie wszyscy znaleźli się tam słusznie
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser153359

Guest
w kluczowych momentach brak zgrania liczne bledy i glupoty ale coz to byl nasz pierwszy raz nastepnym razem ogarniemy taktyke i sposob gry no i znacznie poprawimy zgrania ( tym bardziej ja i step :D )
 

DeletedUser158309

Guest
weź :D mogłem w offa walnąć bo i tak nikt tego nie pilnował... a tu deff xDD
 

DeletedUser159420

Guest
Po prostu spiner10 to słaby gracz. Od początku wiedziałem, ze tak będzie. Nasza grupa poradziła sobie świetnie szkoda, ze zumir nie grał bo wtedy wioske miałbym nadal i szkoda, że ktoś z naszych graczy cofnął wsparcie a polak bez offa wchodził szlachtą wiec by padły 2 pierwsze. klin 20ms pomylony. Ogólnie fajnie się grało.
 

DeletedUser162325

Guest
również myślę że będzie rewanż i to w jak najbliższym czasie szkoda że deffowcy lecieli w eko a nie w wojo;)
w ogóle bez taktyki
 

Deleted User - 7388697

Guest
Mysle, ze teraz mozna juz oficjalnie repkowiczom pogratulowac :) Forum raczej nic nie zdziała. Chłopaki, bądźcie na tsie gdzieś koło 17 np i ustalimy pare spraw + opracuje taktyke i sie pod nią podpiszecie albo nie
 

zbychu72

Kapitan Reprezentacji
Wynik reakcji
551
Powoli padają. Spiner nie dał żadnej taktyki, napisał że każdy gra co woli. Liczę, że będzie rewanż :) Też czysto treningowy.

Ja niestety musialem sie uczyc i wyjsc. Rozbilem wojsko chyba na zbychu i poszedlem. A szkoda.

Na nastepny mecz, o ile takowy bedzie, postaram sie ogarnac skladzik, dac pare wskazowek, jak organizowac deffa, jakie grupy itd. Tak, by to wyglada podobnie do tego, co bylo chociazby w .net :) Mam nadzieje, ze wszyscy to zaakceptują

E myślalem ze na lyzwy pojechales...
Duzo surki dawales dzieki odbudowealem straty jakie zadal mi na początku superstar
 

DeletedUser159420

Guest
hehem.jpg

http://imageshack.us/photo/my-images/207/hehem.jpg/


taki raporcik od pana piwina ;d
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry