Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
ludzie o co wy się spinacie ? są tu przynajmiej 3 nickname jednej osoby co brzmi jak przekazanie konta ( może i legalne ) ale gadanie że się u kogoś grało parę rund jest śmiechem na sali a zwłaszcza jak się konkretnie wypisuje nicki , sam nie raz grałem za kogoś ale to tylko moja i jego sprawa .

Nie jechać graczy spinera wszyscy wiemy że 40 procent jego gier grał ktoś inny ( może zaniżam procentowość ale ta jest wg . mnie realna )
 

-one loser

Najbardziej lubiany gracz
Wynik reakcji
4.128
Haha nie żartuj u Spinera zagraLeś pewnie maks 5 rund i chcesz jego TwTotal pokazywać jako swoje? To ja też grałem raz u Losera i ze dwa razy u Poxopa to musze posliczyć ile tych pkt mam :) Po za tym konto Pan Kropeq zostalo Ci przekazane więc powinny sie liczyć pkt od czasu przekazania konta.

5 -one loser 3.636
9 one loser 3.198
220 one-loser 453
7.800 mamy:D
SPokojnie może nas wezma:p
Jak bym grał na starym nicku to patrzcie ile bym miał w Bash All:D ładna odskocznia
 

DeletedUser

Guest
5 -one loser 3.636
9 one loser 3.198
220 one-loser 453
7.800 mamy:D
SPokojnie może nas wezma:p
Jak bym grał na starym nicku to patrzcie ile bym miał w Bash All:D ładna odskocznia



Ja mam 1,7k :D Dawaj przyciśniemy i 10k będzie to może Nas wezmą ;)
 

DeletedUser145589

Guest
Babayar00 1.204pkt zagram z chęcia.
Może sie zalapie :D :p
 

DeletedUser166730

Guest
Zgłoszenie

Ja się zgłaszam..



31 Polsky Barbar 90 23.796

To z TwTotal .Moje Gadu - 34909309
 

DeletedUser159354

Guest
runda

punkty PR z twtotal;143 - za 3 dni zagram troche wiecej rundek to to zwieksze ;d
 

DeletedUser152508

Guest
Jak zawszę chętny, TS mam - micro działające :D

Bukaracot - 231 PR
 

DeletedUser155263

Guest
jak napisałem zagram to zagram,
ale
co ja tu widze...
jak na razie repka ma przewagę nie tylko z umiejętnościami ale także zgraniem :D
bo u nas taki marynarz napisze ze z dziara nie chce grac to może ty odpadniesz od nas co ?
na mecz trzeba sie zgrac :)
 

DeletedUser137285

Guest
Pewnie nie zauwazylem...

Prosze nie edytowac starych postow jesli zgloszenie bylo bledne tylko napisac nowe.

Jak widac jest juz ponad 20 graczy, kazda kolejna osoba z wyzszym rankiem bedzie spychala slabszych.
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.130
dopiero sie rozkrecam:d
gdy są rundy od 26 lub 600 punktów to nawet gdy jest kilku graczy z repki to przewaznie offa klepie najszybciej gorzej jest z rundami 2k tam widac ze brakuje mi ogrania i czesto szybko koncze:) ale kwestia wprawy...
 

DeletedUser144973

Guest
Ojciec, mam nadzieje, ze jeszcze z 2 dni i juz zamkniemy liste?:)
 

DeletedUser153746

Guest
dopiero sie rozkrecam:d
gdy są rundy od 26 lub 600 punktów to nawet gdy jest kilku graczy z repki to przewaznie offa klepie najszybciej gorzej jest z rundami 2k tam widac ze brakuje mi ogrania i czesto szybko koncze:) ale kwestia wprawy...


Przy 2 k nie wiadomo nigdy czy isc w offa czy w palac......
 
Status
Zamknięty.
Do góry