Cykl Zagraj z Repką część 1.

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser137285
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Macie jeszcze miejsca :eek: Tyle że w rankingu jestem niżej niż 4 tysiące :D
 

DeletedUser158324

Guest
Krassy Punkty rankingowe:301
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser21202

Guest
dopiero sie rozkrecam:d
gdy są rundy od 26 lub 600 punktów to nawet gdy jest kilku graczy z repki to przewaznie offa klepie najszybciej gorzej jest z rundami 2k tam widac ze brakuje mi ogrania i czesto szybko koncze:) ale kwestia wprawy...

Wczoraj była runda od 26 pkt mistrzu;) I też trochę ogrania brakowało chyba:)
 

DeletedUser163589

Guest
No nie powiem Keymil dał radę na tej rundzie , za mało się zgraliśmy i czailiśmy za Kmicica , Keymil rośnie nam nowy PROŚ:p
 

DeletedUser144973

Guest
Gdy lista zostanie zamknięta wtedy skontaktuje sie z all graczami, i wybierzemy kapitana i taktyke, aby pogromic repke;d
 

DeletedUser163589

Guest
ale offa najszybciej zrobilem:p przejalem szybko najlepsza wies a ze atakowales mnie ciagle to co miales zrobic:p skontrowac tez cie skontrowalem ale niestety miales od roniego sporo deffa nie moja wina:p

W końcu i tak w niego uderzyłeś :D

Ps. Używaj ALT:p
 

DeletedUser155263

Guest
jutro wbijmy wszyscy na ts'a

188.165.154.172:6360

i se pogadamy co i jak :D
 

DeletedUser21202

Guest
ale offa najszybciej zrobilem:p przejalem szybko najlepsza wies a ze atakowales mnie ciagle to co miales zrobic:p skontrowac tez cie skontrowalem ale niestety miales od roniego sporo deffa nie moja wina:p

A offa i tak w wiosce nie było bo uciekłem;p
 

DeletedUser161820

Guest
Mogę też zagrać w antyrepce?:)

Nie mam nic do repki, ale chętnie się zmierzę z propsami
 

DeletedUser162819

Guest
To nie jest antyrepka.Nikt tu nie ma nic do repki. No dobra,może źle powiedziałem,bo pełno osób nie lubi reprezentacji,ale chodzi o to,że jest to sparing,żeby repka sobie poćwiczyła i my też. Czytaj post ojca pierwszy.
 

DeletedUser137285

Guest
Mogę też zagrać w antyrepce?:)

Nie mam nic do repki, ale chętnie się zmierzę z propsami

osobę z Kuriera posądzałbym o wyższy poziom czytania ze zrozumieniem :p

P.S. Jesli Kapitan reprezentacji zbiera skład anty-reprezentacji to wiadomo, ze to Polska :D nie no smieje się, możesz grać podaj nick i ilość pkt ze wskazanego rankingu TwTotal
 
Status
Zamknięty.
Do góry