Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162819

Guest
Jak widzę po poście powyżej,będziecie mieć trening,żeby niektórzy się dowartościowali jadąc słabszych graczy :p
 

DeletedUser153746

Guest
Jak widzę po poście powyżej,będziecie mieć trening,żeby niektórzy się dowartościowali jadąc słabszych graczy :p

Step nie chce sie chwalić ale ostatnio też dostałeś baty:) to samo ego albo remiś... Także nie wiem czy słabsi hehe Mnie też pocisneli ale jak narazie chyba 3 na 6 razy:)
 

DeletedUser162819

Guest
Chwalisz się przejęciem na rundzie z regułą zagrody 10?:p
Miłego treningu życzę.
 

DeletedUser153746

Guest
Chwalisz się przejęciem na rundzie z regułą zagrody 10?:p
Miłego treningu życzę.

hmm jaka by nie była to gra jest ta sama.... z normalna reguła z melonem grajać też cie przejeliśmy... chwalić? wiesz text do mnie text do Ciebie tak to działa..
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Czyli trzeba jeszcze miesiąc pograć i nabić :)
Te info o haśle dają na PW czy wogóle nie dają , trzeba się jakoś zgłosić ?
 

DeletedUser171672

Guest
Ale i tak nie zagrasz, bo po:
1.Za dobrze to nie grasz..
2.Za późno na zgłoszenia..
 

DeletedUser

Guest
Czego Wy się tu napinacie ? czego wy oczekiwaliscie mając Pedro za kapitana? Przecież to było z góry do przewidzenia... a Pedrem jako kapitanem przecież nie da rady grać... inna sprawa że nie tylko kapitana trzeba zmienić, ale i pół składu.
 

DeletedUser

Guest
Czego Wy się tu napinacie ? czego wy oczekiwaliscie mając Pedro za kapitana? Przecież to było z góry do przewidzenia... a Pedrem jako kapitanem przecież nie da rady grać... inna sprawa że nie tylko kapitana trzeba zmienić, ale i pół składu.

Ja na chwile obecną nie widzę lepszych graczy poza tymi z listy ...
No bo skoro Loser , Kein , Ego , Skatek , Nitro , Dtox i wielu innych nie ma szans na repke i w meczu nie zagrają to sory , napisz jacy gracze mieliby według Ciebie zagrać ... Powiedziałbym , że skłąd jest na tę chwilę najlepszy z możliwych ..;/
 

DeletedUser169681

Guest
sprawdźcie tw tych graczy jak chcecie wziąć ,jak ja widze na liście graczy których na sp nigdy nie widziałem a sam nie gram bo jestem (tak uważam) za słaby to aż żal :
popatrzcie kto teraz gra i co potrafi
http://pl.twtotal.net/ladder/index.php
 

DeletedUser172015

Guest
tez nie wiem co lesio i step robili tam... tam powinni byc tylko gracze z forum powolani do tego. a na tsach ( a twoja rola byla taka zeby kazdemu dac haslo do odpowiednich pokojow na tsie przrzydzielic do gry odpowiednich graczy) poblokowac zeby nikt nie wchodzil i nie bylo by problemów. bez spiny
 
Status
Zamknięty.
Do góry