Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser157137

Guest
Nie ma Cie w skladzie forum. A co wiecej zaskocze Cie barzdiej.. W skladzie reprezentacji tez Cie nie widze.
 

DeletedUser169458

Guest
Polak, a ja mam grać w tym meczu, czy już mogę sobie odpuścić ? ;)
 

DeletedUser142568

Guest
ci co grają naprawdę poziom prezentują na forum w łamaniu sojuszy to nie którzy są tam najlepsi :)
 

DeletedUser

Guest
ci co grają naprawdę poziom prezentują na forum w łamaniu sojuszy to nie którzy są tam najlepsi :)

Powiedział ten co wbił na zasta do detoxa i walił we mnie od razu, pod koniec rundy oddając wsie Troya żebym nie wygrał haha ;) pozdro, jeszcze Cie z detoxem na SP dorwiemy nieraz ;D
 

DeletedUser169406

Guest
Powiedział ten co wbił na zasta do detoxa i walił we mnie od razu, pod koniec rundy oddając wsie Troya żebym nie wygrał haha ;) pozdro, jeszcze Cie z detoxem na SP dorwiemy nieraz ;D

Ze mna grał raz i też soja złamał;p bo mu sandał kazał;p haha
 

DeletedUser153746

Guest
Można jeszcze sie zapisać na jakiej podstawie wybierany jest skład forum?
 

DeletedUser169458

Guest
mecz nabrałby sensu, gdyby mógł grać kein, ego, loser oraz nitro. :)
 

DeletedUser169458

Guest
Mogłoby być bardziej wyrównanie, bo niewątpliwie są to jedni z lepszych graczy na sp. Pamiętam czasy, kiedy nitro częściej grał, dla mnie był to największy kozak na sp. a teraz go brak :<
 

DeletedUser146505

Guest
Zapraszam jutro wszystkich ze składu reprezentacji forum na ts
Serwer: 4speak.eu
Kanał 47: Plemiona|Mecz

Jeśli ktoś wbije z poza składu zostanie wyrzucony a jak przyjdzie pod innym lub tym samym nickiem poraz kolejny dostanie bana na 24h więc nie opłaca się przychodzić tym z poza składu.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser162819

Guest
Zapraszam jutro wszystkich ze składu repki na ts
Serwer: 4speak.eu
Kanał 47: Plemiona|Mecz

Jeśli ktoś wbije z poza składu zostanie wyrzucony a jak przyjdzie pod innym lub tym samym nickiem poraz kolejny dostanie bana na 24h więc nie opłaca się przychodzić tym z poza składu.

Wszyscy ze składu repki mają przyjść? ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry