Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser162819

Guest
Detox nie grałeś w poprzednich meczach i nie wiesz jaka atmosfera była,więc w tym przypadku polecam słuchać byczka.
Bo my wiemy jak tylko wszyscy się napinali,kto źle co zrobił zamiast grać,a my próbowaliśmy coś przejąć...
 

DeletedUser172015

Guest
Detox nie grałeś w poprzednich meczach i nie wiesz jaka atmosfera była,więc w tym przypadku polecam słuchać byczka.
Bo my wiemy jak tylko wszyscy się napinali,kto źle co zrobił zamiast grać,a my próbowaliśmy coś przejąć...

ale ja mowilem do disturbi aka koma... a byczos moze i ma racje... nie upilnujesz ich
 

DeletedUser162819

Guest
haha :p

SKąd mam wiedzieć do kogo,jak disturbia kilka postów temu coś pisał :p
 

DeletedUser169681

Guest
coś mi się zdaje że z podporządkowaniem będzie krucho u Was każdy będzie chciał grać pod siebie ale liczę że się mylę :d
trening będzie już oficjalnie czy tylko na zwykłą runde wbijacie na która każdy ma dostep?
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.064
zapewne oficjalnie:d runda tylko dla nich;d
z tego co pamiętam na poprzednim meczu jak grałem w forum nie było tak zle z kłotniami i nikt pod siebie nie gral mimo tego ze mozna dzieki takiemu meczowi wejść do repki
 

DeletedUser146505

Guest
Po ostatniej aktualizacji kanał zmienił numer na 47 na ts . jak go tam nie będzie to szukajcie pod niższymi liczbami
jak było w planach runda od 19 i 15 min wcześniej zbiórka
 

DeletedUser172015

Guest
szkoda ze tak dlugo chcialem sie polozyc pierwszy raz wczesniej spac.. oby mnie przejeli szybko
 

DeletedUser169458

Guest
a na jakiej zasadzie bedzie to wyglądało ? Grupa na grupe ? Czy 2 na 2 jak to na treningu repki wyglądało ?
A co do rundki detox ma racje. Wolałbym od 18 do 22.
 

DeletedUser162819

Guest
Kto ma wiedzieć jak to wyglądać będzie?:p To wasz kapitan was przetrenuje tam.
 

DeletedUser146505

Guest
chyba paczki
a zostanie podzieleni na 2 składy i zobaczymy jak to wyjdzie
Byczos pamiętaj
jak ktoś się spisze dobrze zagra w meczu
 

DeletedUser153359

Guest
oprocz osob o ktorych juz pisalem nei chce spin ;) i nie 2 grupy bo za duzo nas bedzie gruupyt rozdizelimy an meczu
 

DeletedUser146505

Guest
2 plemiona będą
ale grupy mniejsze
bo jak wbije 20 osób to po 10 na kanale bez sensu:)
 

DeletedUser169458

Guest
2 grupy? 2 plemiona? Chyba Was głowa boli ;d dajcie mniejsze grupki ;p
 

DeletedUser153359

Guest
2 plemiona będą
ale grupy mniejsze
bo jak wbije 20 osób to po 10 na kanale bez sensu:)

to trening nie mecz ;) mamy sie do siebie dopasowac w grupach jakich grac bedziemy z tego co widze zaprosiles pare osob nie ze skladu i rezerwowych wiec tym abrdziej zadne 2 plemiona ;p
 
Status
Zamknięty.
Do góry