Cykl forum vs Repka 3

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser155263
  • Data rozpoczęcia
Status
Zamknięty.

DeletedUser155263

Guest
Będzie ? Miało być co meisiac a od pomysłu tego minęło jakieś 6miesiecy i tylko 2 razy graliśmy :) <3

Na bank 90% ludzi czeka na ten mecz,


Tylko nie piszcie że repka nie zgra graczy na mecz bo nikt nie ma neta na bieżoco czy coś,

Mecz jest po to aby dobrać nowych graczy do repki a jak widze ego i remi już nie sa :D :D
 

ego sum deus

Zwiadowca
Wynik reakcji
10
Teraz z gaszem będziemy grać jako forum, słodko! Zagrałbym, zagrał. Może wreszcie porozumiałbym detoxa z Łukaszkiem. :D
 

DeletedUser

Guest
Też chętnie bym zagrał lecz moje pkt w twtotal nie powalają .
Lecz jestem Za:)
 

DeletedUser155263

Guest
Teraz z gaszem będziemy grać jako forum, słodko! Zagrałbym, zagrał. Może wreszcie porozumiałbym detoxa z Łukaszkiem. :D

a moze byśmy my nawet mogli spółpracowac ;) bo ja trzymam z remim i z deciem :) a ty z deciem i remim ;)
haha :D
taka kolaicja się tworzy
za to detox trzyma z mnną i z tobą a kein tak samio haha ;) a z tej grupy tylko m y dwoje mamy wojnę :p
hahah
dawajcie ten mecz nasza 4 rozgromi cała repke ;)
 

DeletedUser157137

Guest
Marzenia : ) Na meczu podstawa to szybkie zrobienie offa a tutaj ze stepem dominujemy was strasznie ;) . Uwazam ze nie w taki sposob poprzez forum powinno byc to zalatwiane . Lecz przez kapitana repki badz drubensa. No ale skoro tak sprawa sie potoczyla . Trzeba spytac drubka o to czy zoorganizuje takowy sparing. I o to czy repkowicze maja chec kolejny raz udowodnic swoja wyższosc ; )
 

DeletedUser157137

Guest
Ja nie hejtuje , byla to moja pierwsza runda po dlugiej przerwie bardzo dlugiej ;p


Dzisiaj mimo lagow (mial je kazdy) zrobilem przewage skatek moze potwierdzic ;). Pozatym ja udowdnie na meczu o ile do takowego dojdzie :)
 

DeletedUser159420

Guest
Co do offów to na meczu ostatnim z kropkiem robiliśmy szybciej bądź równo z wami. Więc to nie jest kwestia offów tylko po prostu ogarnięcia.
 

DeletedUser155263

Guest
na ostatnim meczu ja mialęm fulla jako pierwszy potem ty (Oni full-ów nie mieli) chyba ze meff ale jakieś 30min po nas
co prawda step i polak szybciej palc postawili , ale neich nie piszą że my off-a nie potrafimy klepac p

stepchild gral caą runde tak po za tym :DF
 

DeletedUser157137

Guest
na ostatnim meczu ja mialęm fulla jako pierwszy potem ty (Oni full-ów nie mieli) chyba ze meff ale jakieś 30min po nas
co prawda step i polak szybciej palc postawili , ale neich nie piszą że my off-a nie potrafimy klepac p

stepchild gral caą runde tak po za tym :DF

Ale ja nigdzie nie napisalem ze "RAZ" nie zrobiles wiekszeog offa, ja nieprzecze . Raz Ci sie udalo , ale i tak zostales przejety :) A i chlopcze o ile pamietam miales fulla i kuznia 15-16 ? Blad przedszkolaka wiec ciiiisza :)
 

DeletedUser155263

Guest
to należy już do drubensa polak noobku działaj pokaż mi jaki jesteś pro przedszkolak
 

DeletedUser157137

Guest
to należy już do drubensa polak noobku działaj pokaż mi jaki jesteś pro przedszkolak

O ile pamietam osoby "kpiace" z repki nie mialy udzialu w meczu ? tak bylo w zasadachocja ? Dobrze pamietam ? Napewno tez osoby ktore sie zglosily a nie przyszly na poprzedni mecz nie beda brane pod uwage.
 

DeletedUser166918

Guest
O ile pamietam osoby "kpiace" z repki nie mialy udzialu w meczu ? tak bylo w zasadachocja ? Dobrze pamietam ? Napewno tez osoby ktore sie zglosily a nie przyszly na poprzedni mecz nie beda brane pod uwage.

Ludzie bez spiny, ja też bym chętnie pograł....
 

DeletedUser172015

Guest
Ja chce i to bardzo, a dlaczego ty nie zagrasz? Dobrze grasz ,fajnie by bylo znowu powalczyc razem:p

za slaby jestem, jezeli mnie wezma to zagram, jezeli nie , nie potne sie. jeszcze nei walczylismy an pwoaznie, jedyne co potarfisz zrobic to wyklpeac mini offika zrobic karete puscic ja i do tego 30 fejkow, a jezeli ktos tobie nawet bez fejkow posle to nawet nei probujesz klinowac,a z fejkami to nawet offa zostawiasz


Boteq pewnie nawet na meczu repki vs forum atakowałby swoich, żeby być wysoko. ^^


swiete slowa.

mnei ciekawi gra keymila:) na meczu
 
Status
Zamknięty.
Do góry