Black na tropie obludników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
Za co mam Cie przeprosic? Ty zaczales ta nedzna batalie

Ty nie mnie masz przepraszać, a wszystkich tych graczy, którzy przez Ciebie nie dostali blaszki.
Bo Ty jak łaps poleciałeś po nią po znajomości.

Przeproś też za to, że od tylu lat muszą czytać Twoje pierdy i bezmyślne uwagi na tym forum.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.369
Ty nie mnie masz przepraszać, a wszystkich tych graczy, którzy przez Ciebie nie dostali blaszki.
Bo Ty jak łaps poleciałeś po nią po znajomości.

Przeproś też za to, że od tylu lat muszą czytać Twoje pierdy i bezmyślne uwagi na tym forum.
Ci co zasluzyli to dostawali blaszki, sam je rozdzielalem czasami

Haha, to akurat Ciebie sie tyczy i to w punkt
 

Deleted User - 849153659

Guest
Za prowadzenie plemienia, to jest normalne i dość typowe że rada plemienia dostaje i rozdaje blachy. Gdybyś grał przyjacielu więcej to byś wiedział jakie są realia od lat

No nie, nie są to standardy.
To są standardy dla pajaców zapatrzonych w siebie, prawdziwa rada plemienia ma wywalone na blaszki, chce po prostu wygrać świat.

Nie interesuje mnie też, bo mam to koło dupy jak jest od lat. To, że ludzie utracili honor, to nie mój problem i nie przedstawiaj tego jako normalność.
Teraz już wiadomo dlaczego pchałeś się do rady Pee.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849153659

Guest
Kanar nabija sztucznie staty, żre darmy i nic nie robi cały świat.
Gracz X całą grę walczy na froncie przez co nie może odpowiednio rozwinąć swojego konta.

Kanar dostaje blachę
Gracz X dostaje środkowy palec

Przychodzi @Szeryf z Nottingham i pisze, że to normalne, luz i spoko.

Zmień Ty chłopie login na 'Moralny Karzeł z Nottingham'

Bo z Szeryfem i sprawiedliwością, to wiele wspólnego nie masz
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Jaki Ty masz research przyjacielu że taki brednie opowiadasz?
Ale to jeszcze nic, mylisz się ale pewnie święcie wierzysz w to co mówisz.

"Teraz już wiadomo dlaczego pchałeś się do rady Pee." - ale to już jest zupełnie wyssane z palca kłamstwo, co ja mam wspólnego z radą P! xD? Nie tyle się tam nie pchałem, co nie chciałbym w życiu być w radzie Pedalsów
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jaki Ty masz research przyjacielu że taki brednie opowiadasz?
Ale to jeszcze nic, mylisz się ale pewnie święcie wierzysz w to co mówisz.

"Teraz już wiadomo dlaczego pchałeś się do rady Pee." - ale to już jest zupełnie wyssane z palca kłamstwo, co ja mam wspólnego z radą P! xD? Nie tyle się tam nie pchałem, co nie chciałbym w życiu być w radzie Pedalsów

Kłamiesz.

--

Nie interesuje mnie co dla Ciebie jest standardem.
Grałem w plemiona od świata 71, spotkałem wiele plemion i wielu ludzi i wielokrotnie władze plemienia nie przydzielały sobie ŻADNYCH blaszek PRZED startem świata.

Dla Ciebie to dziwne, bo jesteś moralnie zgniły, nie masz pojęcia czym jest uczciwość, dlatego grałeś zawsze w załganych tworach, gdzie normalność przewrócona jest do góry nogami.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Chłop sobie wymyślił, że rada przed startem musi blaszki dostać i uważa to za standard. I jeszcze oburzony, że dla kogoś jest to żenujące.

Tak, dla mnie jest. I będę krytykował każdą łachmytę, która nie stara się walczyć o wyniki swoje i plemienia, bo blaszka się należy.

Normalnie @Szeryf z Nottingham stał się Beatą Szydło świata plemion - 'nam te blaszki się należały'
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Naucz się pewnej rzeczy przyjacielu, możesz mi powiedzieć że się mylę (nie mylę się tutaj) ale nie możesz powiedzieć że kłamię, bo kłamstwo z definicji jest świadome.

Plemiona dużo się zmieniły jako gra i społeczność. Kiedyś w ogóle nie było blaszek. Nie można porównywać 1:1 co było ponad 10 lat temu, a co się dzieje od ostatnich 5+-.

Jasne że się w pierwszym dniu świata się nie dzieli blach, ale jak się już dochodzi do końca świata i radni dograli, to oni te blachy przeważnie dostają
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jasne że się w pierwszym dniu świata się nie dzieli blach, ale jak się już dochodzi do końca świata i radni dograli, to oni te blachy przeważnie dostają

No a ja Ci tłumaczę jak krowie na rowie, że Kanar pisał, że miał zapewnioną.
Czego nie rozumiesz? Którego słowa?


I po raz kolejny Cię informuję, że dla mnie nie jest to żadną normalnością a zwykłą chciwością i dziadostwem
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Po pierwsze przeproś mnie za to tandetne pomówienie o pchaniu się do rady P, jeśli chcesz zachować jakąś godność

Po drugie może źle zrozumiałem Kanara, ale ja to rozumiem tak że on jako osoba wiele lat budująca tę markę i taka która potrafi dowieźć miał zaufanie plemienia. Więc gdyby zagrał na typowym dla siebie poziomie to można by powiedzieć że miał blachę zapewnioną. Jeśli nie o to chodziło, to się nie zrozumieliśmy. Natomiast to co napisałem o blachach w szerszej skali jak najbardziej jest prawdą
 

Deleted User - 849153659

Guest
Po pierwsze przeproś mnie za to tandetne pomówienie o pchaniu się do rady P, jeśli chcesz zachować jakąś godność

Po drugie może źle zrozumiałem Kanara, ale ja to rozumiem tak że on jako osoba wiele lat budująca tę markę i taka która potrafi dowieźć miał zaufanie plemienia. Więc gdyby zagrał na typowym dla siebie poziomie to można by powiedzieć że miał blachę zapewnioną. Jeśli nie o to chodziło, to się nie zrozumieliśmy. Natomiast to co napisałem o blachach w szerszej skali jak najbardziej jest prawdą

To skoro nie wiesz o co chodziło Kanarowi, to na cholerę się wtracasz i brniesz w to?
By chyba wypadało najpierw się rozeznać?

Pokłócił się ze mną, choć nie wie o co

No chłop z cyrku uciekł
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.412
Lubię sobie popisać z Tobą czasami to przyszedłem. Natomiast z cyrku to uciekłeś z tą radą P - chciałeś się pokłócić ze mną choć nie wiesz o co. Różnica jest taka, że ja się potrafię przyznać do błędu a Ty nie. Zasmucasz mnie mój przyjacielu :(
 

Deleted User - 849153659

Guest
Lubię sobie popisać z Tobą czasami to przyszedłem. Natomiast z cyrku to uciekłeś z tą radą P - chciałeś się pokłócić ze mną choć nie wiesz o co. Różnica jest taka, że ja się potrafię przyznać do błędu a Ty nie. Zasmucasz mnie mój przyjacielu :(

Uporządkujmy
Wchodzisz i wykłócasz się o @Kanarinios. na koniec pytając o co tak w ogóle chodzi, bo Ty nie wiesz.
Jakby tego było mało przedstawiasz mi jako normalność to, że radni kiwają graczy.
Może i dla Ciebie jest to normalność, dla mnie to złe, nieuczciwe i odrażające. I niemoralne.
Jakby nadal było mało, kręciłeś się na 182 byle tylko do tej rady wejść, miałeś chcicę a teraz wszystkiego się wypierasz.

Powiem Ci jaki jest stan faktyczny.

Zauważyłeś, że dziś posprzeczałem się z kilkoma osobami, więc pomyślałeś sobie: 'Wow, jedyna taka okazja, żeby odegrać się na nim za to ile razy mnie przeczołgał. Może ktoś mi pomoże nawet'
I ruszyłeś kłócąc się nie wiadomo o co.

Niestety kolejny raz Cię poturbowałem, więc teraz okrakiem zwiewasz
Takie są fakty
 
Do góry