Black na tropie obludników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.489
Kanar nabija sztucznie staty, żre darmy i nic nie robi cały świat.
Gracz X całą grę walczy na froncie przez co nie może odpowiednio rozwinąć swojego konta.

Kanar dostaje blachę
Gracz X dostaje środkowy palec

Przychodzi @Szeryf z Nottingham i pisze, że to normalne, luz i spoko.

Zmień Ty chłopie login na 'Moralny Karzeł z Nottingham'

Bo z Szeryfem i sprawiedliwością, to wiele wspólnego nie masz
To nazywasz sztucznym nabijaniem statow?
Skoncz siac propagande, pograj cos to sie przekonasz.

Screenshot_20230822_115057_Tribal wars.jpg

Dziwie sie, ze Ci sie chce ciagle klamac i siac propagande.
Moze serio Cie pierscien szczypie?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.489
Po pierwsze przeproś mnie za to tandetne pomówienie o pchaniu się do rady P, jeśli chcesz zachować jakąś godność

Po drugie może źle zrozumiałem Kanara, ale ja to rozumiem tak że on jako osoba wiele lat budująca tę markę i taka która potrafi dowieźć miał zaufanie plemienia. Więc gdyby zagrał na typowym dla siebie poziomie to można by powiedzieć że miał blachę zapewnioną. Jeśli nie o to chodziło, to się nie zrozumieliśmy. Natomiast to co napisałem o blachach w szerszej skali jak najbardziej jest prawdą
Wlasnie o to mi chodzilo, ale Snow nie rozumie.
Tlumaczylem mu to zreszta, to robil swoja narracje xD

Szeryf nigdy nie pchal sie do rady P!, kolejna sciema.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jaki skoordynowany atak

Ciekawe kto wam dał zlecenie? Kanar jest na to za głupi.
Pewnie ktoś z TRD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Wlasnie o to mi chodzilo, ale Snow nie rozumie.
Tlumaczylem mu to zreszta, to robil swoja narracje xD

Szeryf nigdy nie pchal sie do rady P!, kolejna sciema.

Dlaczego twierdzisz, że właśnie o to Ci chodziło, skoro Szeryf w tym wpisie przyznaje sam, że nie wie o co biega?
To bez sensu.

A Ciebie widzę zabolały moje wpisy o tym, że guzik ugrałeś i aż sobie w podpis kolorowe literki wbiłeś.
Jeszcze proponuje na dupie sobie wypisz
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.489
Dlaczego twierdzisz, że właśnie o to Ci chodziło, skoro Szeryf w tym wpisie przyznaje sam, że nie wie o co biega?
To bez sensu.

A Ciebie widzę zabolały moje wpisy o tym, że guzik ugrałeś i aż sobie w podpis kolorowe literki wbiłeś.
Jeszcze proponuje na dupie sobie wypisz
Jestes uposledzony, czy jak?
Napisal jak mnie zrozumial i wlasnie o to chodzilo.

Kolorowe literki mam w podpisie odkad mam konto na forum, szybki jestes haha.
Czyli od 2015 roku.

Czemu ciagle musisz klamac? A jak ktos Cie zaora argumentami to juz nie odpowiadasz tylko zaczynasz pierdolic glupoty, siac propagande, robic swoja narracje, klamac, obrazac itd?
 

Deleted User - 849153659

Guest
Jestes uposledzony, czy jak?
Napisal jak mnie zrozumial i wlasnie o to chodzilo.

Kolorowe literki mam w podpisie odkad mam konto na forum, szybki jestes haha

A czyli @Szeryf z Nottingham musi tłumaczyć co znaczą Twoje słowa i o co Tobie chodzi, bo Ty wcześniej nie potrafiłeś? Choć sprzeczaliśmy się w tym temacie z 30 razy?
I ja mam w to uwierzyć?

A na czole mam napisane cymbał?
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.489
A czyli @Szeryf z Nottingham musi tłumaczyć co znaczą Twoje słowa i o co Tobie chodzi, bo Ty wcześniej nie potrafiłeś? Choć sprzeczaliśmy się w tym temacie z 30 razy?
I ja mam w to uwierzyć?

A na czole mam napisane cymbał?
Na czole masz napisane propagandzista.

Tlumaczylem Ci to, nie zrozumiales bo nie grasz i nigdy nie dograles do pewnego etapu gry, wiec nie wiec o co chodzi - proste.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Ale co się dziwić.
Wystarczy mieć IQ buta, by zauważyć, że @Szeryf z Nottingham i @Kanarinios. to kumple z Peee.
Obaj dostali tęgie lanie na poprzednim świecie, więc się chłopaczki kłamliwie bronią

Oczywiście że tak

Uporządkujmy
Wchodzisz i wykłócasz się o @Kanarinios. na koniec pytając o co tak w ogóle chodzi, bo Ty nie wiesz.
Jakby tego było mało przedstawiasz mi jako normalność to, że radni kiwają graczy.
Może i dla Ciebie jest to normalność, dla mnie to złe, nieuczciwe i odrażające. I niemoralne.
Jakby nadal było mało, kręciłeś się na 182 byle tylko do tej rady wejść, miałeś chcicę a teraz wszystkiego się wypierasz.

Powiem Ci jaki jest stan faktyczny.

Zauważyłeś, że dziś posprzeczałem się z kilkoma osobami, więc pomyślałeś sobie: 'Wow, jedyna taka okazja, żeby odegrać się na nim za to ile razy mnie przeczołgał. Może ktoś mi pomoże nawet'
I ruszyłeś kłócąc się nie wiadomo o co.

Niestety kolejny raz Cię poturbowałem, więc teraz okrakiem zwiewasz
Takie są fakty

Tak, a potem przyleciał pewien znany smok xD
Hahaha dziękuję przyjacielu że mnie rozbawiłeś tym cudownym wpisem

Czyli wychodzi, że jednak wiedziałem o czym mówię i pomówiłeś mnie kłamliwie w łącznie w 2 sprawach :*
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Oczywiście że tak



Tak, a potem przyleciał pewien znany smok xD
Hahaha dziękuję przyjacielu że mnie rozbawiłeś tym cudownym wpisem

Czyli wychodzi, że jednak wiedziałem o czym mówię i pomówiłeś mnie kłamliwie w łącznie w 2 sprawach :*

Pomówiłeś XD
Chłop oszalał.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

Deleted User - 849153659

Guest
Black Snow nigdy nie kłamie

Kłamczuch @Szeryf z Nottingham wielokrotnie zagajał o radę plemienia

@BNK KRUL może jeszcze Husqę dopiszemy honorowo do tej rady, co się będzie chłopak marnował na jedynie "koncie radnego"

Chciał się wkręcić, to widać.
Niestety najwidoczniej się nie udało, choć i tak kija by to dało, bo Pee jedyną blaszkę jaką tam zdobyło, to metalową puszkę którą zebrał @Choriel

Także ten no, Szeryf nieładnie się bawisz.
Bardzo nędzna próba zburzenia mojej wiarygodności.
Nie uda Ci się to, zbyt długo na nią pracowałem.
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Nie wiem czy Ty teraz poważnie piszesz czy tylko chcesz ludzi (dla beki ale też nie) w błąd wprowadzać xD

Ktoś na FO 182 wymyślił fejkową domniemaną radę P! (Gdzie @BNK KRUL miał nią kierować - on nie był w prawdziwej radzie ani przez chwilę) i moment później został zasugerowany mój udział w niej. Teraz nie pamiętam nawet czy to nie byłeś Ty przyjacielu, ale może ktoś inny. To był tak skrajnie krótki wątek, że osoby które czytały FO 182 mogą tego nawet nie pamiętać.

Na podstawie tego próbujesz teraz nędznie kłamać i wprowadzać ludzi w błąd, że ja się próbowałem wbić do rady P! (tej prawdziwej) - hahahah
W sumie to jest śmieszne i smutne jednocześnie, że do tego stopnia nie jesteś w stanie nic na mnie znaleźć. Przeszukałeś kilkaset stron forum, żeby na koniec znaleźć takie chybione brednie :(

Weź przestań się kompromitować tymi kłamstwami. Prawda jest taka, że się ośmieszyłeś dzisiaj 2 razy w moim temacie, zderzyłeś z prawdą i teraz leżysz poturbowany Black. Aż tak jak dziś to chyba dawno nie zostałeś przeczołgany.
Aczkolwiek jako mojemu przyjacielowi z serca wybaczam Ci te wszystkie kalumnie bo nie wiesz co czynisz
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie wiem czy Ty teraz poważnie piszesz czy tylko chcesz ludzi (dla beki ale też nie) w błąd wprowadzać xD

Ktoś na FO 182 wymyślił fejkową domniemaną radę P! (Gdzie @BNK KRUL miał nią kierować - on nie był w prawdziwej radzie ani przez chwilę) i moment później został zasugerowany mój udział w niej. Teraz nie pamiętam nawet czy to nie byłeś Ty przyjacielu, ale może ktoś inny. To był tak skrajnie krótki wątek, że osoby które czytały FO 182 mogą tego nawet nie pamiętać.

Na podstawie tego próbujesz teraz nędznie kłamać i wprowadzać ludzi w błąd, że ja się próbowałem wbić do rady P! (tej prawdziwej) - hahahah
W sumie to jest śmieszne i smutne jednocześnie, że do tego stopnia nie jesteś w stanie nic na mnie znaleźć. Przeszukałeś kilkaset stron forum, żeby na koniec znaleźć takie chybione brednie :(

Weź przestań się kompromitować tymi kłamstwami. Prawda jest taka, że się ośmieszyłeś dzisiaj 2 razy w moim temacie, zderzyłeś z prawdą i teraz leżysz poturbowany Black. Aż tak jak dziś to chyba dawno nie zostałeś przeczołgany.
Aczkolwiek jako mojemu przyjacielowi z serca wybaczam Ci te wszystkie kalumnie bo nie wiesz co czynisz

Oho, dawno @Szeryf z Nottingham nie był tak rozzłoszczony.
Ok, rozumiem, że musisz uprawiać propagandę sukcesu jak to mnie nie zniszczyłeś. To naturalne. Tyle razy oberwałeś, że kolejnego razu nie możesz znieść.

Pozwól może jednak, że to czytelnicy wyciągną wnioski, bo Twoja ocena może być lekko zakrzywiona, nie masz niestety opinii człowieka rzetelnego i nieposzlakowanego, tak jak np moja skromna osoba.

Twoje te zabawy ze 'sztuczną radą' również są niepodważalnym dowodem, że próbowałeś zagajać i sugerować swoją kandydaturę.

Tak tak, średnio słyszę 20 razy dziennie, że się ośmieszylem. Dziwnym trafem później wyją Ci co mnie 'w teorii ośmieszyli' zamiast święcić sukces.

Iks de XD

Gdybym chciał coś na Ciebie znaleźć, to uwierz mi nie muszę niczego przeszukiwać. Miałeś tak żenujące wpadki na forum ś182, że wystarczy przypomnieć
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
Taki post w Twoim stylu zrobiłem, widzę że mi wyszedł - to miło :)

Może mi przypomnisz o tej żonie co to mi też wmawiałeś przyjacielu? To bym chętnie zobaczył
Miłego wieczorka życzę
 

Szeryf z Nottingham

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
1.416
To jest z pewnością wspaniała kobieta o której według mojej najlepszej wiedzy nigdy nie napisałem nic złego - wręcz przeciwnie. Więc czemu przyjacielu powiedziałeś, że zaczepiałem?
Mojej rodziny oczywiście nie zaczepiasz i jest to bardzo chwalebne
 

Deleted User - 849153659

Guest
To jest z pewnością wspaniała kobieta o której według mojej najlepszej wiedzy nigdy nie napisałem nic złego - wręcz przeciwnie. Więc czemu przyjacielu powiedziałeś, że zaczepiałem?
Mojej rodziny oczywiście nie zaczepiasz i jest to bardzo chwalebne

Coś tam brzęczysz o mojej żonie, więc reaguję
 
Do góry