Black na tropie obludników

  • Rozpoczynający wątek DeletedUser209423
  • Data rozpoczęcia

Deleted User - 849153659

Guest
a ja jestem jeszcze na liście obłudników?

Nie
Niestety Ty trafiłeś na listę głupków.

Bo wiesz, cokolwiek by nie pisać o tej faji Kanarze, to jednak zawsze podejmuje rękawice i chociaż próbuje merytorycznie mnie zaskoczyć.

A Ty tylko latasz z jakimiś głupkowatymi wstawkami, myśląc że kogoś bawisz a nigdy nie miałeś jaj, żeby choć przez chwilę podjąć temat.
 

Deleted User - 849153659

Guest
Nie mogę zasnąć dręczy mnie pewna kwestia.

Jak można być takim hipokrytą jak @Mickez

Włazi, atakuje drugiego chłopa a potem okazuje się, że u siebie ma syf taki, że łeb mały.

I robi to człowiek, który w stylu wypowiedzi wydaje się, że jest inteligentnym człowiekiem.
Bo gdyby tak się zachowywał dureń Kanar, ok, zero pytań i zaskoczenia.
Ale Mickez?
Żenada i skandal.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.324
Zapraszam na uwaga uwaga



Przedstawiam państwu wyczyny największego kłamczucha świata plemion - @Kanarinios.

Zdemaskujmy raz na zawsze tego głupka.

Dziś osiągnął szczyty głupoty.

Przeczytanie zajmie Państwu 3 minuty, polecam bo warto

A więc jedziemy:



Pół roku wcześniej....




Poezja
Każdy tak robi vs pół roku wcześniej nikt:)

---



Pół roku wcześniej....



Iks de XD XD


--



5 minut później....



XD XD XD

--





Miesiąc wcześniej, wątek o sytuacji na świecie....




--

Mieszasz sie w zeznaniach jak cos, polecam wrocic do podstawowki i nauczyc sie czytania ze zrozumieniem.
Zacznij cos grac, bo juz nie da sie czytac tego pierdolamento twojego, jezeli nie masz pojecia nawet o czym piszesz to wtedy wychodza takie kwiatki.
Wytlumacze Ci ostatni raz :
Jest koncowy etap gry, wroga juz nie ma praktycznie na mapie.
Rada, mysle ze wszystkich ekip wygrywajacych swiaty ustala kto ma dostac blaszki za wygrana swiata/RW/RO/RA/Ogolnie Pokonanych/Top1 itd.
To chyba oczywistym jest, ze plemie sie ugaduje i tym osobom nabijaja te blachy.
Rzadko sie zdarza, ze ktos juz ma sam z siebie taka blaszke nabite.
Serio jestes az tak spierdolony na umysle, ze takich rzeczy nie pojmujesz?
Nigdy nie doszedles do takiego etapu dlatego nie wiesz o co chodzi i zas pierdolisz glupoty xD

W sumie tez nigdzie nie napisalem, ze ja gdzies nabijalem sztucznie blaszki - to tylko i wylacznie Twoja narracja.
Jak to mowia, tonacy brzytwy sie chwyta.
Nie masz argumentow, to siejesz propagande i dorabiasz sobie swoja narracje.

Dyskusja z Toba nie ma sensu, bo nie wiesz totalnie o co chodzi, a to ze jestes nikim w tej grze juz stwierdzilismy w innej dyskusji.
Jak wklejasz moje posty, to wklejaj cale a nie oderwane od kontekstu i calosci niedorajdo :p
Rob dalej z siebie posmiewisko i wypisuj durnoty, gratuluje
 
Ostatnia edycja:

Deleted User - 849153659

Guest
Mieszasz sie w zeznaniach jak cos, polecam wrocic do podstawowki i nauczyc sie czytania ze zrozumieniem.
Zacznij cos grac, bo juz nie da sie czytac tego pierdolamento twojego, jezeli nie masz pojecia nawet o czym piszesz to wtedy wychodza takie kwiatki.
Wytlumacze Ci ostatni raz :
Jest koncowy etap gry, wroga juz nie ma praktycznie na mapie.
Rada, mysle ze wszystkich ekip wygrywajacych swiaty ustala kto ma dostac blaszki za wygrana swiata/RW/RO/RA/Ogolnie Pokonanych/Top1 itd.
To chyba oczywistym jest, ze plemie sie ugaduje i tym osobom nabijaja te blachy.
Rzadko sie zdarza, ze ktos juz ma sam z siebie taka blaszke nabite.
Serio jestes az tak spierdolony na umysle, ze takich rzeczy nie pojmujesz?
Nigdy nie doszedles do takiego etapu dlatego nie wiesz o co chodzi i zas pierdolisz glupoty xD

W sumie tez nigdzie nie napisalem, ze ja gdzies nabijalem sztucznie blaszki - to tylko i wylacznie Twoja narracja.
Jak to mowia, tonacy brzytwy sie chwyta.
Nie masz argumentow, to siejesz propagande i dorabiasz sobie swoja narracje.

Dyskusja z Toba nie ma sensu, bo nie wiesz totalnie o co chodzi, a to ze jestes nikim w tej grze juz stwierdzilismy w innej dyskusji.
Jak wklejasz moje posty, to wklejaj cale a nie oderwane od kontekstu i calosci niedorajdo :p
Rob dalej z siebie posmiewisko i wypisuj durnoty, gratuluje


Oho
5 rano a mnie obudził huk pękającego dupska Kanara XD

Nie wiem czy zauważyłeś, ale walnąłeś wypracowanie w którym powtórzyłeś dokładnie to samo, co już pisałeś.
I to na jeden temat.

Miło, że nawet nie polemizujesz z resztą wpisów w których zrobiłem Ci orkę.

Kanar tak ma dziś przetrzepaną skórę, że nawet po wywiadówce tak źle nie było XD
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.324
Oho
5 rano a mnie obudził huk pękającego dupska Kanara XD

Nie wiem czy zauważyłeś, ale walnąłeś wypracowanie w którym powtórzyłeś dokładnie to samo, co już pisałeś.
I to na jeden temat.

Miło, że nawet nie polemizujesz z resztą wpisów w których zrobiłem Ci orkę.

Kanar tak ma dziś przetrzepaną skórę, że nawet po wywiadówce tak źle nie było XD
Powtorzylem bo nadal nie rozumiesz, tak uposledzony jestes.
Wiecej nie powtorze, bo tak jak pisalem 0we pojecie masz o grze.

Do reszty sie nie odnioslem bo nie bylo sensu, skoro pierdolisz glupoty i cytujesz niepelne posty wyrwane z kontekstu.
Huk powiadasz? Moze z chujem w dupie sie obudziles xD
 

Deleted User - 849153659

Guest
Zapraszam do wątku o sytuacji na świecie 190, gdzie chłopiec w krótkich spodenkach @Zicu został ukoronowany orderem jednego z najbardziej zakłamanych i obłudnych użytkowników.
 

Kanarinios.

Szlachcic
Wynik reakcji
7.324
No właśnie
Trochę mi się znudziłeś, więc poszukałem kogoś o równie wątpliwej moralności co Ty.
Uwaga, zaskoczenie! Znalazłem!
Moja moralnosc jest na godnym poziomie, jestem honorowym czlowiekiem.
Dlatego wbilem wspomoc Witaczy na 186 by wywiezc z niego kreta i kosiarza syfwana i dadzia bo wbili mi kiedys kose na 150

Graty, malo takich ludzi niestety jest jak ja ;)
 

Deleted User - 849153659

Guest
Moja moralnosc jest na godnym poziomie, jestem honorowym czlowiekiem.


%C5%9Bmiech-smiech.gif
 
Do góry