Bitwy w przeglądzie graficznym

  • Rozpoczynający wątek jokermen
  • Data rozpoczęcia

dobry jest ten pomysł??

  • Tak,jestem za

    Głosy: 229 50,2%
  • Nie,jestem na nie

    Głosy: 168 36,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 40 8,8%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 49 10,7%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 53 11,6%
  • potrafię takie coś zrobić

    Głosy: 26 5,7%

  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
przepraszam bardzo ale czytanie ze zrozumieniem polega na tym że wyciągasz ze tekstu jakieś wnioski i no i dobre niech se pisze że mu się nie podoba ok sopko ale nie że na każdy pozytywny post on odpowiada negatywnym
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser90960

Guest
Mnie irytuje jedna rzecz. Rzesza osób, które negują każdy nowy pomysł, i jako powód podają "obciążenie serwerów". Uważam to za żałosne. I nie spamuje tylko staram się wam to wytłumaczyć.
 

DeletedUser

Guest
Masz trochę racji ale.. serwery to chyba nawet większy problem od programowania
 

DeletedUser

Guest
no no, no dobry pomysł, bardzo

tak grywalność. jest nie na kiepskim poziomie ale by się zwiększyła. dodatkowo by można iść dalej i symulacje walk zrobić.

trzeba inwestować w grę a nie zarabiać. bo udziały by szły.
taka rada. przetłumacz na niemiecki i wyjdź z otwartą propozycją ;)
 

DeletedUser

Guest
Mnie irytuje jedna rzecz. Rzesza osób, które negują każdy nowy pomysł, i jako powód podają "obciążenie serwerów". Uważam to za żałosne. I nie spamuje tylko staram się wam to wytłumaczyć.

hehehe jeden serwer 10 światów. taka prawda. więc sie zgadzam. a po to jest serwer i dobry sprzęt żeby tego na robić na słabym. jeden serwer kosztuje pare set złotych na miecha

nie macie w ogóle pojęcia. animacje/ filmy będą ściągane. normalnie zal
 

DeletedUser94723

Guest
1. Nie wiem czy dobrze zrozumiałem, ale był kiedyś podobny temat.
2. Tak jak już ktoś powedział:
-7000 toporów
-2000 lekkiej
-2000 łóków
przeciwko:
-10000 pik
-5000 mieczy
-2000 ciężkiej

yyy.. Jak to wygląda.. ? ;/

3. Temat jest bez sensu bo:
-nikomu się to nie przyda (dość już jest filmów wojjenych z czasów w jakich rozgrywa się ta gra)
-będzie dużo problemów by to zrealizować
-myślę że do końca nie przemyślałeś tego co napisałeś.

Nie.
 

DeletedUser

Guest
Pomysł ciekawy, ale chyba ciężki do zrealizowania. Co do kolegi powyżej - ktoś już powiedział, że nie musi być pokazany każdy wojak. To jest chyba najmniejszy problem. Można zrobić te liczby nad jednostkami, ile ich jest. Albo po prostu zrobić kilka/kilkanaście tych scen i pokazywać po walce jakiś ogólny wynik.
 

DeletedUser83922

Guest
to nie ma sensu!!
po co komu to to znacznie obciąży serwery i gra nam będzie zamulac a jak ktoś ma cienkiego neta to juz całkiem...
 

DeletedUser75231

Guest
Jestem na NIE, jak chcesz sobie pooglądać bitwy to włącz sobie na DVD LoTR'a...
 

DeletedUser

Guest
Jestem za nie. Plemiona by się muliły... nawet jeśli kilu set graczy by to ściągnęło. Temat bez sensu, nawet ułamki sekundy są ważne, np. przy atakach jak musisz wejść do do sekundy... a tak to się z muli i nici:(
Można by to wprowadzić na jeden świat, ale to potrzeba na prawdę dobrej grafy, żeby to jakoś wyglądało...
 

DeletedUser99140

Guest
a co maja modemowcy powiedziec? pozatym bylo by nieprzejrzyscie
 

DeletedUser99486

Guest
Jestem na NIE .Co ty chcesz zrobic z plemion Medivala ? :confused:
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Szczerze mówiąc nie obchodzi mnie czy będą jakieś filmiki czy nie, ale jeżeli miało by to jeszcze obciążyć serwery i spowodować to niech zostanie jak jest!
 

DeletedUser20307

Guest
Zdecydowanie na NIE

Po co to?
chcesz mieć filmik po bitwie - zgraj sobie taki na pulpit komputera i jak dostaniesz raport przejdź na pulpit odpal filmik lub wręcz puść go sobie w pętli :D:D:D

dawno czegoś tak nieprzemyślanego nie widziałem <bez obrazy>
jeszcze raz na NIE
 

DeletedUser87579

Guest
można by to było zrobić jak w heroes of might and magic 5
 

DeletedUser99931

Guest
Zdecydowanie na TAK
Jestem za bitwą z przeglądzie graficznych. Po co ściągać film? Przecież można by zobaczyć film bez jego ściągania.
 

DeletedUser

Guest
hm....

Rozumiem, że musieli byśmy liczyć te wojska palcami....

zaznaczyłeś 10 żołnierzy i.... PALCE SIĘ SKOŃCZYŁY!:D
 

DeletedUser95328

Guest
Zdecydowanie na TAK
Jestem za bitwą z przeglądzie graficznych. Po co ściągać film? Przecież można by zobaczyć film bez jego ściągania.

Jesteś na TAK.To dobra załóżmy ,że już to wprowadzili.Wchodzisz na plemiona.Wkrótce odkrywasz ,że to wszystko muli się jak cholera.W godzine zrobiłeś prawie nic.Masz już dość gry z taką szybkością.Tak to mniejwięcej wygląda.
 
Status
Zamknięty.
Do góry