Bitwy w przeglądzie graficznym

  • Rozpoczynający wątek jokermen
  • Data rozpoczęcia

dobry jest ten pomysł??

  • Tak,jestem za

    Głosy: 229 50,2%
  • Nie,jestem na nie

    Głosy: 168 36,8%
  • Nie mam zdania

    Głosy: 40 8,8%
  • Nie obchodzi mnie to

    Głosy: 49 10,7%
  • Trzeba dopracować

    Głosy: 53 11,6%
  • potrafię takie coś zrobić

    Głosy: 26 5,7%

  • W sumie głosujących
    456
Status
Zamknięty.

DeletedUser90960

Guest
A jak dla mne pomysł fajny. Moj kolega nie chce grac w plemiona wlasnie z tego powodu ze nie moze zobaczyc wojsk. Poza tym urozmaiciłoby to gre.
 

DeletedUser93204

Guest
Mam pomył aby zrobić bitwy w przeglądzie graficznym(nie ja bo nie umię:(),można by to zrobić w pliku graficznym dać na stronę startową.Ściagało by się go i (ew*.wypakowało**) instalowało, a na naszej ikonce ataku byłby napis np.

"gracz X zaatakuje o Y z wioski Q
zobacz bitwę w przeglądzie graficznym"

Ale ta bitwa odbyłaby się dopiero po zakończonym odliczaniu

to nie zmieniło by długości bitwy, ale zwiększyłoby grywalność

może się wydaje trudne zrobienie czegoś takiego ale niektórzy gracze to potrafią,a jak polacy potrafią to niemcy też!

proszę o komentarze...

ew*-ewentualnie
wypakować**-zrobić takie coś z plikiem aby go można było używać.

proszę nie spamować na ankiecie typu:
garcz X zaznacza tak i
Nie bo to bez sensu

Był już tak temat.I napisali że to by obciążyło serwer skoro chcesz żeby plemiona chodziły u cibie wolniej to prosze bardzo ale ja chcem to szybko robić.
 

DeletedUser

Guest
DOCIERA DO WAS ŻE TO BY BYŁO DLA CHĘTNYCH JAK NIE CHCESZ NIE ŚCIĄGAJ I MASZ SZYBSZE A JAK BYDZIESZ MIEĆ WOLNIEJSZE PLEMIONA O UŁAMIKI SEKUNDY TO CHYBA NIE JEST TO APOKALIPSA:mad:
 

DeletedUser90960

Guest
Ludzie. Jak się ma wolnego neta to plemiona chodzą wolno. Jak się ma szybkiego neta to plemiona działaja szybko. Ja mam 4mb/s i nie mam z tym problemow.
 

DeletedUser40104

Guest
Może inaczej...


Oczywiście! Genialny pomysł! Jeżeli kolega zafunduje nam serwer, który może bez kłopotu utworzyć dziennie kilkaset tysięcy filmików i pomieścić całą grę, jestem jak najbardziej za tak! Doskonale! A jeżeli kolega nie jest w stanie, niech nie wychodzi z takimi pomysłami....

Ewentualnie niech kolega poogląda sobie telewizję, filmy wojenne, zamiast męczyć nas takimi pomysłami.
 

DeletedUser92527

Guest
DOCIERA DO WAS ŻE TO BY BYŁO DLA CHĘTNYCH JAK NIE CHCESZ NIE ŚCIĄGAJ I MASZ SZYBSZE A JAK BYDZIESZ MIEĆ WOLNIEJSZE PLEMIONA O UŁAMIKI SEKUNDY TO CHYBA NIE JEST TO APOKALIPSA:mad:

niby tak ale ja gdy jestem na plemionach, mam wlaczone GG, radio internetowe, e maila, forum plemion, i pare innych kart. Do tego czasami dochodzi Skype, a nuz moze jeszcze cos sciagam z torrentow. Moja linia jest niezle obciazona. Czasami nawet wchodze w telefonie.

I nawet jezeli bedzie do tego skrypt wyboru "Czy chce czy nie chce ogladac" to i tak bedzie to obciazalo serwer. A co jezeli ja farmie 10x na dzien? Z czego na 5 wejsc wchodze 2 razy na telefonie a reszte na kompie?

Trzeba pare kwestii przedyskutowac, i dopracowac ten temat...
 

DeletedUser40104

Guest
Ja zadam jeszcze koledze pytanie. Jaka jest różnica między "Nie mam zdania", a "Nie obchodzi mnie to"?
 

DeletedUser93689

Guest
Proponuję Medieval - naparzanka do wglądu.

(Recenzent - to nie reklama)
 

DeletedUser

Guest
ale żal.pl bierzesz pod uwagę ilość wojsk ustawiasz na EE II art of suplemacy (władza absolutna) i robisz bitwę walczysz aż ci się uda i przy okazji nagrywasz frapsem i masz ten cały film z bitwą którą Ty stoczyłeś:)

sprytnie no nie??? :D(pytanie retoryczne)
 

DeletedUser

Guest
Nie wiem po co komu grafika w tej grze.
Dla mnie plemiona to zespół. Samo piekno tej gry to to, że można zarwać kilka nocek z osobami z drugiego końca kraju i razem coś zdziałać. Pogadać na forum czy ircu. Jak chce grywalności i/lub to włączam sobie Heroes3 albo GTA (gry ponadczasowe jak dla mnie)
Plemiona to matematyka i strategia, a za razem prostota. Upiększanie tego na siłe jest bez sensu. Usprawnianie - tak. Udziwnianie - nie.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Dajcie mi G!!! - G!!!
Dajcie mi ł!!! - ł!!!
Dajcie mi u!!! - u!!!
Dajcie mi p!!! - p!!!
Dajcie mi o!!! - o!!!
Dajcie mi t!!! - t!!!
Dajcie mi a!!! - a!!!

Złóżcie to razem i co wam to da? GŁUPOTA!!!!! Taak panowie i panie(z szczególnym zaznaczeniu do --Maju-- - on wie o co chodzi ;]) to po prostu GŁUPOTA!!! Ja plemiona cenię za to, że nie ma grafiki. W grach nie chodzi o grafikę i dźwięk, tylko o grywalność. Tak jak w Tibii grafika jest do bani, a muzyki w ogóle nie ma, to jednak ta gra ma w sobie to "coś". Tak samo z plemionami. Sceny walki jak chcę obejrzeć to włączam dowolny odcinek bleacha, kiedy Kenpachi leje się z Ichigo, albo Nnoitorą, albo Ichigo z Arrancarami (ewentualnie z Byakkunem). Tam jest taka sieczka, że szok.
 

DeletedUser90960

Guest
OOo Czarny Ogon także i tutaj:)
A moze po prostu usunmy graficzny przeglad wioski??? Bo serwery sie przeciazaja :0 Straszne :0
 

DeletedUser

Guest
Chcesz filmiki?? Zagraj w Heroes of Might and Magic. Tez rozbudowujesz krolestwo, masz rycerza, wojka, bitwy... Pomysł do bani :mad:

PS
Czasami mi się wydaje, że niektórzy tylko nabijają posty z pomysłami, żeby pokazać, jacy są kreatywni. Osobiście wolę umieścić takiego posta po dokładnym przemyśleniu, a nie dowalać 50 tematów w jeden wieczór.

A! Proszę takich 'kreatywnych' o jedno - nie róbcie z plemiona.pl UO czy innego dziadostwa. Chcecie sobie zagrac w co innego, grajcie. Nie nasz biznes zeby patrzec na takie glupoty :/
 

DeletedUser

Guest
OOo Czarny Ogon także i tutaj:)
A moze po prostu usunmy graficzny przeglad wioski??? Bo serwery sie przeciazaja :0 Straszne :0

A jestem tutaj i mieszam niektóre pomysły z błotem ;]. A co do przeglądu wioski - to jest obrazek z:
- na nowych światach(27-2<cfaniak> jakieś 7 animacji kilka klatek na sekundę
- na starych światach tylko 1 animacja też malutka

Więc ten przegląd nie muli za bardzo, ale porządny filmik już tak.
 

DeletedUser90960

Guest
Chcesz filmiki?? Zagraj w Heroes of Might and Magic. Tez rozbudowujesz krolestwo, masz rycerza, wojka, bitwy... Pomysł do bani :mad:

PS
Czasami mi się wydaje, że niektórzy tylko nabijają posty z pomysłami, żeby pokazać, jacy są kreatywni. Osobiście wolę umieścić takiego posta po dokładnym przemyśleniu, a nie dowalać 50 tematów w jeden wieczór.

A! Proszę takich 'kreatywnych' o jedno - nie róbcie z plemiona.pl UO czy innego dziadostwa. Chcecie sobie zagrac w co innego, grajcie. Nie nasz biznes zeby patrzec na takie glupoty :/


wydaje mi sie ze zakladka Propozycje wlasnie do tego sluzy
 

DeletedUser

Guest
Do przerabiania Plemion na dziadostwa typu Travian i inne badziewia z tego gatunku? Tutaj chodzi o to, jak można ulepszyć Plemiona, a nie je u... odbytnić ;]/
 
Status
Zamknięty.
Do góry