Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser105370

Guest
Jestem od kilku tygodni szczęśliwym posiadaczem Samsunga Galaxy mini 2 ;-)
Aplikacja działa bezbłędnie ale jest kilka problemów jeśli chodzi o funkcjonalność m. in. Brak możliwości przesyłania wiadomości i raportó oraz nie reaguje na obrót ekranu (u mnie akurat jest to problem ponieważ w pionie klawiatura jest zbyt mała i bardzo niewygodna). Głównie tylko do tego mam zastrzerzenia chociaż oprawa graficzna też mi do gustu nie przypadła. Plusem są powiadomienia :)
 

DeletedUser

Guest
Niestety, asystent farmera nie działa na mom smartfonie, idzie to jakos zrobic czy nie bardzo ??
 

DeletedUser

Guest
Też się ciesze, że jest taka apka działa dobrze ale nie B. dobrze:
(minusy)
-Gdy chce zbudować jakiś budynek przeskakuje mi na samą góre tak samo z produkcją wojsk,
-nie reaguje na obrót ekranu
-Nie można przesyłać raportów
-NIE MA RANKINGU! co jest wielkim błędem....
-Na niektórych światach na których jest teatr nie ma go na apce...

Plusy
-Szybki dostęp do plemion
-Powiadomienia
-zaje***** mapka !!
-szata graficzna ogólnie mi się podoba
-itd...
 

DeletedUser

Guest
na jave raczej nie ale jak nie masz androida to po prostu wejdź sobie klasycznie przez google :)
 

DeletedUser175935

Guest
ciesze się że ta aplikacja działa ponieważ mogę sprawdzać plemiona nie będąc w domu.
 

DeletedUser

Guest
nooo...albo jak ktoś jest w szkole może pykać na plemionach na lekcji :)
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Ściągnąłem sobie to przed chwilą na spokojnie i powiem, że jestem zadowolony.
Jak na razie zero lagów etc.
Jest pare niedopatrzeń, ale mam nadzieję, że na normalnej wersji będzie już wszystko dobrze ;]

A są jakieś powiadomienia jak przychodzi wiadomość, lub idzie atak .? ^^

Edit; Ogarnąłem, nawet powiadomienia są ^^
 
Ostatnia edycja:

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Mam takie pytanko, kiedy ta aplikacja zostanie ogarnięta ? Myslalem ze zostala wydana ona aby przyspieszyc gre na mobile i dobry interfejs itp, ale tak wolno sie to laduje ze masakra, prawie 2x wolniej niz na operze mini....
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
136
Juri jaki fon ? U mnie na głupich 800mhz działa dobrze. A opera mini to wiadomo, demon szybkości jak się obrazki wyłączy :)
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
Motorola Milestone 1 ghz, ale nawet jak ustawie 1.2 ghz to nic to nie daje, na przeglądarce nawet na wersji standardowej i ofc z ładowaniem obrazków działa szybciej niż w teorii na tym minimalistycznym interfejsie :X
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
136
To kij ich wie :)
Mi się długo uruchamia ale potem jest ok, czasem brakuje możliwości obrócenia ekranu.

Może się z OMAP'ami nie lubi apka :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser159480

Guest
Będzie jakaś aktualizacja aplikacji, albo wypuszczenie jej na jakimś innym silniku, który odpali na starszych wersjach urządzeń?
 

DeletedUser

Guest
własnie była dziś aktualizacja dodali m. in.:
-RANKING
-Zmienili wygląd wiadomości i chyba tyle co zauwazyłem.
 

CrusherPL

Zwiadowca
Wynik reakcji
41
Mam takie odczucia jak Back.
Długo się włącza, a potem ładnie leci. ;>
Tylko te powiadomienia są troche źle skonfigurowane ;x
 

DeletedUser

Guest
Korzystam z aplikacji już od miesiąca i jestem bardzo zadowolony. Jest szybką, oszczędna jeżeli chodzi o Mb danych i przede wszystkim mobilna :p
Telefon: ZTE Blade III
Android: 4.0.4

PLUSY:
- szybko i sprawnie przebiega ładowanie aplikacji i logowanie,
- bardzo ładna i czytelna grafika (szczególnie mapa),
- oznaczenia na mapie wiosek, które atakujemy, bądź z których wojsko wraca,
- podręczne menu
- zużycie danych (przez cały okres użytkowania użyłem ok 50 Mb, a używam codziennie),
MINUSY:
- jest pewien BUG podczas, gdy chcę wysłać atak klikając w odnośnik wioski poprzez raport (W raporcie: nazwa wioski -> wyślij wojska), zamiast stronki z potwierdzeniem nadania ataku wraca mi do ekranu placu i wyświetla się informacja: "Nie wybrano współrzędnych X, Y, wioski",
- ostatnia poprawka w menu raporty była trochę nie udana, fakt, że widzimy teraz stan surowców oraz kolorową kropeczkę z rezultatem naszego ataku, jednakże trzcionka jest zbyt duża i bez wejścia w raport nie wiem jakiego ataku on dotyczy,
- opcja logowania się na czyjeś konto poprzez zastępstwo jest niedopracowane, strony się nakładają,
- brak siatki na mapie (chyba, że można ją jakoś włączyć, będę wdzięczny jeśli mi ktoś powie jak),
- brak możliwości przesyłania raportów.

Jednakże moja ogólna ocena jest jak najbardziej pozytywna!
 

DeletedUser176630

Guest
Dlaczego ta aplikacja jest tak ekskluzywna, że operuje tak mało wersji Androida? Obecnie posiadam Samsunga Galaxy Young z androidem 2.3.2, szkoda że nie mam odpowiedniej wersji do tego cuda. No cóż.
 

DeletedUser177515

Guest
Nie wiem czy to tylko u mnie, czy to przypadłość telefonu czy może soft. Na SGS3 nie działają powiadomienia (sprawdzałem dzisiaj rano), mówi mi żebym pierw zalogował się na telefonie co oczywiście nie raz robiłem. Może teraz była aktualizacja?
 
Status
Zamknięty.
Do góry