Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Opcje filtrowania raportów, i dostęp do większej liczby raportów.
 

DeletedUser159541

Guest
No, dawajcie opinie najnowszego softu na Androida ;)
Bo nie wiem, czy warto instalować

Badziew i nic więcej....szkoda czasu.
Na 4.1 brak reakcji na obrót ekranu, brak powiadomień a niby mają być, brak usuwania numerków nad budynkami.......itd
2.3.6 tnie jak mało co (Galaxy Advance)
Nic specjalnego, nie popisali się.

Skasowany z Galaxy Tab 2 i z Advance...dziękuję.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
:/

Po co pobierać aplikację jeśli można pobrać sobie mozillę na androidzie i tam plemiona działają bardzo dobrze.
 

DeletedUser176734

Guest
SAMSUNG GALAXY Y


Mogli by ogarnąć na starsze androidy 2.2
 

DeletedUser

Guest
Rozumiem, że nadal działa tylko na urządzeniach opartych na architekturze procesora ARMv7 i nowszych tak?
 

DeletedUser

Guest
Ja tam korzystam z normalnej przeglądarki na tablecie i działa bez komplikacji.
 

DeletedUser177832

Guest
Wg mnie działa dobrze, zabiera o wiele, wiele mniej pakietu niż przeglądarka, funkcjonalność bardzo dobra (można zrobić w zasadzie wszystko co normalnie na plemionach), ma czasem głupie anomalie (np. mimo połączenia internetowego wywala "nie można załadować wszystkich danych...") wtedy trzeba albo klikać kilka razy albo wyłączyć i włączyć. Ale ogólnie pomocna jak nie mam dostępu do komputera.
 

DeletedUser

Guest
Witam,
jestem zapalonym graczem plemion i bardzo chętnie przetestowałbym powyższą aplikację. Niestety korzystam z telefonu z Windowsem 7,5. Planujecie może aplikację na ten system?
Pozdrawiam :)
 

DeletedUser177833

Guest
Co to jest ???
Gry w HD mi odpala a tu mi pisze że aplikacja nie jest zgodna z moim urządzeniem .
 

DeletedUser

Guest
Na moim GALAXY Y nie działa , ale i tak korzystam z normalnej przeglądarki z pomocą opery i nie jest najgorzej :)
 

DeletedUser18304

Guest
Może i ta aplikacja nie jest najlepsza... Ale ma za to jedną zaletę, która czyni ją obowiązkową. ;) Ale po co hejterom mówić, jak taki po minucie czy dwóch odinstaluje i nie przetestuje porządnie. :p

Wygodnie się też farmi. ;)
 

DeletedUser169152

Guest
Posiadam ace 2 i aplikacja chodzi dobrze lecz ma jedna wielka wade - nie da sie wejsc na zastepstwo bo od razu prziekierowuje do mojej wioski .
 

Deleted User - 2002360

Guest
No nareszcie aplikacja okazała sie lepsza od wersji mobilnej. Największy minus moim zdaniem to wygląd mapy, ale pomimo tego apka świetna. Brawo InnoGames :D
 

DeletedUser177848

Guest
Witam.
Ja posiadam samsunga galaxy Giozandroidem 2.3.6 i to jest chyba fryo i niestety nie mogę korzystać z tej aplikacji. Jeżeli dla wszystkich to powinno być dla wszystkich. Bardzo bym chciała móc korzystać z tej apki.
 

DeletedUser3490

Guest
Witam, apka sama w sobie pozytywnie zaskoczyla mnie - bardzo fajna, wszystko jest bez przepychu i intuicyjne, lecz...

Nie mogę sie zalogować! Przy logowaniu, musze klikac 20 razy zaloguj, bo ciagle bląd, a jak juz mi sie otworzy lista swiatow, i klikam moj swiat, cofa mnie do ekranu glownego. Nie raz uda mi sie zalogowac za pierwszym razem, nieraz za 20... Prosze to poprawic.
 

DeletedUser103756

Guest
Czy jest w planach pojawienie się aplikacji na WP 8? Dla posiadaczy nadgryzionego jabłka jest. Dla posiadaczy popularnego robocika również, a co z użytkownikami mobilnych okienek?
 

DeletedUser

Guest
Jestem bardzo niemiło zawiedziony,ze aplikacja nie jest na telefony HTC(mam 2).Jeśli juz robicie aplikacje róbcie dla wszystkich androidów,a nie tylko dla naprawde małej części.
 

DeletedUser

Guest
Po raz kolejny upomnienie o aplikację zgodną z samsungiem galaxy y
 

DeletedUser167363

Guest
Nie znalazłem Rekrutacji masowej, oraz nie znalazłem wyboru pogrupowanych wiosek. Poza tym ładna grafika, przydała by się taka w normalnej grze.
 
Status
Zamknięty.
Do góry