Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser159480

Guest
Czy może ktoś wrzucić instalkę tej aplikacji na jakiegoś hosta/serwer?
 

DeletedUser77067

Guest
wejdź sobie na sklap play i wpisz "plemiona" i pobierz. Nie wiem do czego Ci potrzebna instalka na zewnętrznej stronie.
 

Jurigag

Zwiadowca
Wynik reakcji
99
A ja mam mega podstawowe pytanie do administracji, opłaca się w ogóle to instalować ? Mam rozumieć obniża to transfer plików posiadając wszelką grafikę w aplikacji, ta ? Bo inaczej nie wiem jaki jest sens tego.
 

DeletedUser159480

Guest
wejdź sobie na sklap play i wpisz "plemiona" i pobierz. Nie wiem do czego Ci potrzebna instalka na zewnętrznej stronie.

Poruszaliśmy już tą sprawę tutaj. Telefony, które nie spełniają wymagań sprzętowych 'nie widzą' aplikacji na stronce. Chcemy to obejść i zrzucić bezpośrednio z komputera na telefon. Ot co.
 

DeletedUser

Guest
Testowałem na tablecie na którego o oczywiscie nie mogłem ściągnąć jej bezpośrednio bo niby nie kompatybilna, ale ściągnąłem z chomikuj i działa, a więc tak:
1.Pierwsze co się w oczy rzuca, nie ma forum plemienia!??... niewybaczalne niedopatrzenie.
2.Raporty nie odznaczają się jako przeczytane i nie przeczytane i wgl. jakoś to jest średnio zrobione.
3.Nie ma bezpośredniego odnośnika z wioski do wiadomości, a bardzo by się przydał.
4.Nie ma czasu zakończenia budowy oraz rekrutacji wojsk, a myślę ze jest to potrzebne.
5.Jeśli chodzi o wersje dla tabletów to oczywiście przyda się wersja pozioma aplikacji.

Za to muszę pochwalić:
Aplikacja działa bardzo szybko, świetnie zrobiona mapka, oraz dosyć przejrzysty interface.

P.s.przydała by się możliwość ściągania apki i aktualizacji przez tablety z marketu.

To chyba wszystko pozdrawiam :)
 

DeletedUser162819

Guest
Testowałem na tablecie na którego o oczywiscie nie mogłem ściągnąć jej bezpośrednio bo niby nie kompatybilna, ale ściągnąłem z chomikuj i działa, a więc tak:
1.Pierwsze co się w oczy rzuca, nie ma forum plemienia!??... niewybaczalne niedopatrzenie.
2.Raporty nie odznaczają się jako przeczytane i nie przeczytane i wgl. jakoś to jest średnio zrobione.
3.Nie ma bezpośredniego odnośnika z wioski do wiadomości, a bardzo by się przydał.
4.Nie ma czasu zakończenia budowy oraz rekrutacji wojsk, a myślę ze jest to potrzebne.
5.Jeśli chodzi o wersje dla tabletów to oczywiście przyda się wersja pozioma aplikacji.

Za to muszę pochwalić:
Aplikacja działa bardzo szybko, świetnie zrobiona mapka, oraz dosyć przejrzysty interface.

P.s.przydała by się możliwość ściągania apki i aktualizacji przez tablety z marketu.

To chyba wszystko pozdrawiam :)


Ja forum miałem z tego co pamiętam,ale nie w plemieniu tylko po lewej było w tym samym miejscu gdzie się wylogowujesz
 

DeletedUser172575

Guest
Ja mam Ssmsung Galaxy Note i nie narzekam, nie zacina się, forum mam, mapka jest, niczego nie brakuje. Ataki także da się wysyłac i nie tylko. Wiadomo, to nie to samo co na komputerze ale jak nie masz w danym momencie jego użycia to telefon świetnie się nadaje:)
 

DeletedUser162819

Guest
Mi się nie uruchamiało,ale jak ściągnąłem drugi raz to się włączyło. Ładowało się długo,więc może poczekać wystarczy .
 

DeletedUser

Guest
Szkoda, że nie działa na telefonach starszy, z procesorami opartymi na starej architekturze ARMv6.
Aplikacji nie ma w GP, ale pobierając ją bezpośrednio na komputer i przenosząc na telefon da się ją zainstalować. Szkoda tylko, że już się nie uruchom. FC za każdym razem.
Mógłbym zapytać dlaczego właściwie nie działa ona na procesorach z taką architekturą? Spokojnie aplikacja by ruszyła.
;)
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Może INNO podpisało umowę z producentami, żeby ludzie kupowali nowe telefony :D
Będę miał czas to zobaczę co z nią nie tak. Może którychś instrukcji z ARMv7 jej koniecznie do działania potrzeba :/
 

DeletedUser

Guest
Miło by było gdybyś tak uczynił i napisał o co chodzi, jeśli się dowiesz. ;)
 

DeletedUser

Guest
ja nie mam np scentrowania mapy na innym graczu bo mi moja pozycja wyskakuje
 

DeletedUser

Guest
Na Sony Xperia T używam przeglądarki google chrome bo jest ona wygodniejsza i o wiele szybsza od tej aplikacji która się przycina nawet na jednym z najnowszych smartfonów , jedyne czego używam i co jest fajne to że pomimo że aplikacja jest zamknięta i gram na google chrome to wyświetlają mi się powiadomienia że np idzie atak albo ktoś mi wysłał wiadomość. Transferem danych się nie martwię więc jedyny argument za aplikacją odpada.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry