Aplikacja Plemiona na system Android - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser142069

Guest
Nie mogę się zalogować. Wybrałem świat PL. Wyskakuje mi: "invalid hash".
Próbowałem 100 razy, przeinstalowywałem program, nic to nie daje.
 

DeletedUser163071

Guest
a pewno wybrałeś polską wersje?? bo na początku jest USA :p tak tylko pytam dla pewności
 

DeletedUser142069

Guest
Tak. Z ciekawości "ł" zamieniłem na "l" i wyświetlił mi się inny komunikat - incorrect password.
Tak więc wygląda na to, że program nie obsługuje nicków z polskimi znakami. To sobie pograłem... ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak. Z ciekawości "ł" zamieniłem na "l" i wyświetlił mi się inny komunikat - incorrect password.
Tak więc wygląda na to, że program nie obsługuje nicków z polskimi znakami. To sobie pograłem... ;)

witaj w klubie...mam to samo. Męczyłem się i dalej nic :/ niech zrobią aktualizację by znaki z polskimi nickami działały..
 

DeletedUser18304

Guest
Ja używam aplikacji przede wszystkim do farmienia z mapy. (Nowy świat, limit farmy, więc nie można odpuszczać. :p) Z tym sobie radzi doskonale. Do całej reszty wolę jednak Operę. ;)
 

DeletedUser

Guest
ja używam opery na androidzie 4.0.4, jak na razie najlepsza przeglądarka, jak dla mnie.
 

DeletedUser161820

Guest
Pragnę pochwalić tą aplikację, mam lg swift l5 z androidem na pewno wyżej niż 2.0 i działa wyśmienicie. Nie tnie się, wszystko jest spoko cacy. Tylko nie mogę znaleźć tam pozycji "ranking" ale tak poza tym to luzik. Gratulacje :)
 

DeletedUser18304

Guest
Wyszła aktualizacja. Z tego, co piszą, wynika, że osoby z polskimi znakami mogą się w końcu logować. ;)
 

DeletedUser77067

Guest
Bardzo fajnie wykonana aplikacja (włącza się strasznie długo), mam takie pytanie dlaczego nie wzorowaliście się na aplikacji do ios-a (ipod, itd.) aplikacja jest tam doskonale zrobiona forum jest w niej. Postarajcie się doprowadzić do aplikacji takiej jak na ios i sadze, że wszyscy bedą zadowoleni.
 

DeletedUser163426

Guest
Wrzuci ktoś na serwa jakiegoś? Mój telefon wymagania spełnia, a nie mogę pobrać....BARDZO PROSZĘ/
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
Czekaj, spróbuję.
Kurde, na kompie jest tylko zainstaluj a jak klikam zainstaluj to mi się od razu na fonie instaluje :D
 
Ostatnia edycja:

DeletedUser172951

Guest
No to teraz moja opinia
LG Swift L9
Android 4.0.4
Przeglądarka Firefox for android

Zainstalowałem aplikację bez problemu. Logowanie bez problemu. Działanie płynne. Mapka całkiem ekstra, co najmniej jak na koncie premium z maksymalnym rozmiarem mapy. No i na tym koniec pozytywów.
Brak możliwości zmiany podglądu wioski- z graficznego na klasyczny co w przypadku mniejszych ekranów ułatwia nawigację
Brak podglądu ruchu wojsk w podglądzie wioski- trzeba klikać na Plac na obrazku
Rekrutacja wojsk- suwak fajna sprawa, ale trochę długo się celuje w większych liczbach wojsk do rekrutacji kiedy nie chcemy zlecić max produkcji

W porównaniu z tą aplikacją, wersja mobilna na przeglądarkę jest o wiele praktyczniejsza i wygodniejsza. Szkoda w tym wypadku marnować 25MB na instalkę aplikacji, która daje mniej opcji niż mobilna wersja.

To jest moja ocena. Jeśli komuś sprawniej pracować na aplikacji to jego wygoda, ale dla mnie to niedopracowanie i ulepszanie czegoś co już działa bez problemu.
 

DeletedUser138494

Guest
Begimor, wojska możesz ustawić co do sztuki jak klikniesz ;)
I wolę zmarnować te 30mb bo jak jestem po za domem i korzystam z pakietu to zabiera go całe nic :)
 

DeletedUser172951

Guest
Begimor, wojska możesz ustawić co do sztuki jak klikniesz ;)
I wolę zmarnować te 30mb bo jak jestem po za domem i korzystam z pakietu to zabiera go całe nic :)

oczywiście, jeśli dla kogoś ważne jest zużycie danych to możliwe że apka jest lżejsza. ja praktycznie cały dzień korzystam z plemion na telefonie więc szybciej i wygodniej pracuje mi się w wersji mobilnej w której mam wszystko. a pakiet danych mam spory więc nie ogranicza mnie waga
 

DeletedUser

Guest
Zależy co dla kogo jest spory. Mi 600mb nie starcza jak jestem w pracy lub po za domem i nie mam dostępu do wifi albo hot spota.
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
No trochę bez sensu bo i na podkręconym arm6 by chodziło :)
Zresztą są arm7 600mhz a są też arm6 1000mhz, wątpię żeby instrukcje miały duże znaczenie bo raczej na arm7 usprawnili działanie andreno200 a ta apka grafiki dobrej nie wymaga ;d
 
Status
Zamknięty.
Do góry