Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser181932

Guest
Wszystkich obok i centrum nasze;D
I tak przetrwamy ten świat do końca no z wyjątkiem Happiego który niestety polegnie już na początku;D
 

DeletedUser105922

Guest
chojki już 3 plemiona ciekawe jak ich rozrzuci na wstępnym

Wysłaliśmy zapytanie do suportu jak to z tym będzie. Jeżeli odpowiedzą wstawię to tu bo jest kilka wersji. Sami niechętnie zdecydowaliśmy się na 2 człon ale widzę, że konkurencja już x3.. Ciekawie... ;)

### Myślałem, że Last to plagiat.. A tu całkiem ciekawa ekipa. Kojarzę ich z 44 ;) Oni wcześniej pod jaką nazwą grali?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser187595

Guest
Panowie zaawansowani światowo???Nie macie namiarów na ekipę z 17 świata??
 

DeletedUser93204

Guest
Albo skończy się jak >>LoS<< na s71 każdy czlon w innym kierunku ;)
 

DeletedUser165803

Guest
Last chyba na paru światach próbowała reaktywację i za dobrze się nie skończyło ale może tym razem będzie inaczej :) Świat 91 fajnie się prezentuję ale szkoda że ma podobne ustawienia do s87. Miejmy nadzieję że ekipy które wystartują staną na wysokości i będzie można popatrzeć na fajne starcia i wojny :)
 

DeletedUser167856

Guest
Już przed startem świata robią się jakieś koalicje? :D

Do AntyChoj bym się przyłączył. :D

Och, taki żal że nikt się do Ciebie nie odezwał w sprawie startu? :D Śmiało, sam załóż i się ponownie ośmieszysz. :haha:

scott - Krzysiek gra na tym świecie jbc. ;)

Co do Chojraków, trzy człony są ale niewiele nowych twarzy. Jak nas wyrzuci dość blisko siebie to szanse są spore, ale wszystko wyjdzie w praniu.
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Och, taki żal że nikt się do Ciebie nie odezwał w sprawie startu? :D Śmiało, sam załóż i się ponownie ośmieszysz. :haha:

scott - Krzysiek gra na tym świecie jbc. ;)

Co do Chojraków, trzy człony są ale niewiele nowych twarzy. Jak nas wyrzuci dość blisko siebie to szanse są spore, ale wszystko wyjdzie w praniu.

Wyślij mi jego nick na pw :)
 

DeletedUser93204

Guest
Lepiej jest jeśli pomoc jest tylk odo członków plemienia :) Świat podobny do s67 :)
 

DeletedUser167856

Guest
A ja nie wiem co tam Kopro wymyśli :) O ile się nie mylę to teraz aby skorzystać z opcji "zaproś graczy" to wioska musi mieć 100 punktów.

Tak, ale potem jest też pomoc zablokowana pomiędzy zaproszonym, a zaproszoną osobą przez 3 tygodnie. Plus można zaprosić tylko 5 osób... Ekipę znasz? Większa część z 75, czy z 83?
 
Status
Zamknięty.
Do góry