Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Witam Panie i Panów :) , poklikam sobie tutaj na s91 rekreacyjnie bo juz nie ten czas do 100% gry jaki miałem . Ciekawe czy jakieś wieksze ekipy wbiją ( znane ) na s91 bo na razie nic konkretnego nie zauważyłem . Życze miłej gry na obu świtach .
 

DeletedUser

Guest
Zobaczcie sobie na stronę 5. :)
Kilka "ciekawych" ekip zawita na 91 ;>
 

DeletedUser182800

Guest
A powstał kiedyś świat z nieograniczonym farmieniem, bez barbarek? To mogłoby być ciekawe ^^
 

DeletedUser

Guest
witam serdecznie;p i ja wbija na swiat 91 jezeli jakcys starzy towarzysze graja z air/Last prosze o kontakt priv;p

pozdro
 

DeletedUser179508

Guest
Siemacie powodzenia na s91 trzeba wbić rekreacyjnie i się pobawić :D
 

DeletedUser176232

Guest
Już przed startem świata robią się jakieś koalicje? :D

Do AntyChoj bym się przyłączył. :D
 

DeletedUser187531

Guest
Śmieszne koalicję zawsze padaja najszybciej. Po miesiącu będzie wiadomo które plemie jest coś warte
 

scott.ca

Szlachcic
Wynik reakcji
4.596
Na tę chwilę patrząc na zestawienie graczy w plemionach, to chyba Sabat najbardziej przyszłościowo wygląda. Chojki w sumie też nie najgorzej, ale im przyszłości nie wróżę. Oni zawsze kończą tak samo :p Bez obrazy oczywiście, stwierdziłem tylko fakt. Być może na tym świecie coś ugrają, kto wie. ;) Jeszcze sporo ekip się nie pozbierało do kupy, bo większość ma dość wstępnego logowania, więc przekonamy się pod koniec tygodnia kto się tam jeszcze ukrywa.
 

DeletedUser142529

Guest
@scott

masz w podpisie WAR, nie grasz z nimi? :)

Zgodzę się z tobą, sabat ma wg mnie najlepszych graczy póki co :)
 

DeletedUser187580

Guest
Chojki nie koncza tak samo :)

No i stawiamy na starych znajomych a nie na lapanke z fo ;d

sklad sabatu owszem dobry ;p

Ciekawe czy s59 zdominuje ten swiat ;p

mowa oczywiscie o sabat & chojki ^^
 

DeletedUser93204

Guest
A mnie ciekawi Last z s44, WAR i Chojki: ) jak dla mnie plemiona o największym potencjale GRACZY, według MOJEGO zdania: )
 

DeletedUser185911

Guest
chojki już 3 plemiona ciekawe jak ich rozrzuci na wstępnym
 
Status
Zamknięty.
Do góry