Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
widac ze zapowiada sie kolejny mocno obstawiony swiat:D, a nie wie nikt czy RetBullki zagrają?
 

DeletedUser179396

Guest
Świat 90
Graczy z wielkimi umiejętnościami w grze i chęciami , na wspólną grę na wysokim poziomie. Zapraszam na PW , mile widziane jakieś twstatsy . Nick w grze NieMamPomysliNaNick plemię WARIAT , aktualnie w plemieniu tylko gracze z starej ekipy , lecz nowe twarze również mile widziane po starcie nie ma rekrutacja na tym samym kontynencie .
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser83481

Guest
Aj pisał ktoś że PIEKLO startuje ale nie pamietam kto mi to pisał :)

Spoko. Mamy co robić na 87 i nie musimy startować na świecie o prawie takich samych ustawieniach.
Tak jak mówiłem kilka osób wystartuje ale to chyba z każdej ekipy która gra na 87 :)
 

DeletedUser186172

Guest
Spoko. Mamy co robić na 87 i nie musimy startować na świecie o prawie takich samych ustawieniach.
Tak jak mówiłem kilka osób wystartuje ale to chyba z każdej ekipy która gra na 87 :)

I dobrze znowu byście jechali na multikontach
 

DeletedUser83481

Guest
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser186172

Guest
Przez cały świat macie tylko 1 wojne, na bank były multi :)
 

DeletedUser83481

Guest
Przez cały świat macie tylko 1 wojne, na bank były multi :)

To było zgłaszać a nie teraz płaczesz.
A co do wojen to od tego jest dyplomacja aby sobie ustalić sobie z kim się walczy a z kim sojusz.
Mieliśmy więcej wojen ale tylko 2 są oficjalne a tak wgl. to jako pierwsi wbiliśmy dzisiaj 100 mln w pokonanych i mamy ładną przewagę :)
 

DeletedUser179396

Guest
Myślę , że to nie temat , aby się chwalić osiągnięciami z innych światów .
Ja zawitam na 90 myślę , że uda mi się spotkać wielu przeciwników w topce oraz umiejących grać rywali .
 

DeletedUser105922

Guest
Myślę , że to nie temat , aby się chwalić osiągnięciami z innych światów .
Ja zawitam na 90 myślę , że uda mi się spotkać wielu przeciwników w topce oraz umiejących grać rywali .

Poprzedni post miał inny 'oddźwięk' niż chwalenie się. Przynajmniej taka jest moja subiektywna opinia (nie mam nic związanego ze wspomnianym plemieniem).
 

DeletedUser

Guest
Świat 90
Graczy z wielkimi umiejętnościami w grze i chęciami , na wspólną grę na wysokim poziomie. Zapraszam na PW , mile widziane jakieś twstatsy . Nick w grze NieMamPomysliNaNick plemię WARIAT , aktualnie w plemieniu tylko gracze z starej ekipy , lecz nowe twarze również mile widziane po starcie nie ma rekrutacja na tym samym kontynencie .

WARIATom powodzenia życzę :p

tylko nie powybijajcie ich tam w miesiąc:D
 

DeletedUser164037

Guest
Pozostaje tylko mieć nadzieję, iż administracja nic nie odwali znowu z tymi losowymi 20% drewna na tydzień, lub jeżeli jest to zaimplementowane domyślnie do każdego świata, to to wyłączą... Ale znając życie i brak wyciągania wniosków przez administrację, to pozostaje mieć złudną nadzieję, że zostanie się jednym z tych szczęśliwców :p
 
Status
Zamknięty.
Do góry