Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

kmic

Mamuś Plemion (III)
Plemiona Team
Opiekun Projektu
Wynik reakcji
13.005
Zapraszamy do dyskusji przedstartowej o światach 90 i 91 :).
Prosimy pamiętać o kulturze wypowiedzi, a także o przestrzeganiu pozostałych punktów Regulaminu Forum (zwłaszcza odnośnie osobistych rozmówek między graczami - prosimy o prowadzenie ich poprzez wiadomości prywatne).

Przypominamy, że do poszukiwania ekip służy wyznaczony dział Forum: klik!
 

DeletedUser142529

Guest
Tym razem mnie pozytywnie zaskoczyliście terminem :)

90 standardowo
91 znowu daleki zasięg grubych, na 87 jest to irytujące, no i mała ilość członków w plemieniu. Reszta ok, chociaż chciałbym jeszcze raz zobaczyć odkrycia, a nie wciąż 70% ;D
 

West

Łucznik na koniu
Wynik reakcji
648
91 bez farmienia niektórzy się doczekali :)

niestety nie wystartuje za dużo światów miałbym na głowie ;)

powodzenia panowie/panie i poxopku
 

DeletedUser

Guest
91 z chęcią wystartuje , więc jak startuje jakaś fajna i dobra ekipa to jestem chętny :)
 

DeletedUser83481

Guest
90 kolejny na który można wbić i zarobić.
91 fajny tyko te morale psują.

DawidLion grałeś w AA/Piekło więc pamiętasz że na światach z odkryciami dużo jest nie fajnych zagrań i ja osobiście bym już na taki nie zagrał.
 

DeletedUser

Guest
Ma ktoś jakieś info czy fajna ekipka startuje? Czy same zlepki?:D
 

DeletedUser142529

Guest
90 kolejny na który można wbić i zarobić.
91 fajny tyko te morale psują.

DawidLion grałeś w AA/Piekło więc pamiętasz że na światach z odkryciami dużo jest nie fajnych zagrań i ja osobiście bym już na taki nie zagrał.


grałem w kr.kr i onych ;) Ale na 87 w Ondzie :)

Wiem, co tam się działo, ale te światy z 70% są ostatnio strasznie przewidywalne. Od razu tworzą się koalicje, a światy wygrywa po 5 plemion...
 

DeletedUser167856

Guest
DawidLion- Ty założyłeś Owies na 75? :p

Fajny świat 91, 90 zresztą też. Ale zasięg szlachty... Nie no, musicie to zmienić.
 

DeletedUser83481

Guest
grałem w kr.kr i onych ;) Ale na 87 w Ondzie :)

Wiem, co tam się działo, ale te światy z 70% są ostatnio strasznie przewidywalne. Od razu tworzą się koalicje, a światy wygrywa po 5 plemion...

Zmylił mnie twój nick.
70% przez plemię to jest warunek w którym nie ma szans aby jakaś koalicja 5 plemion skończyła grę a w odkryciach jest taka możliwość tak jak to było bodajże na 79
 

DeletedUser180884

Guest
no to sie widzimy na 91:) ......
kto startuje na 91?

psych? ojki? hegi? ja kr? bh? ktos z 83? war? redbulki? nexus?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
Ustawienia na ś 91 fajne , lecz o de mnie wielki minus że nie daliście wyboru kierunków ;)
 

Zygmek101

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
2.441
Brak wyboru kierunku sprzyja raczej centrum świata, może wkońcu wygra plemie z poza obrzeży.
 

DeletedUser186168

Guest
Już niedługo zaczną się spinki kto wygra świat i forum odżyje w pełni :D
A 91 byłby idealny gdyby nie to że tylko w plemieniu pomoc :/
 

DeletedUser

Guest
są ogromne predyspozycje do wygrania tego świata ;) tym razem lepsze położenie niż na 77 :) będzie się działo
 
Status
Zamknięty.
Do góry