Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser180001

Guest
Szczepan pewnie na top 1 swiata 91, a ja szukam copa niedlugo albo ekipy :/ Bo dziwnie grac na kazdym swiecie bez farmienia i nie byc wodzem zadnego plemienia :)
 

DeletedUser

Guest
Ja tam zaczynam na 90, świat bez farmienia to lipa moim zdaniem.
 

DeletedUser180001

Guest
Pullo przeciez af to 30 pp tylko a kp na bez farmienia i mk 200 pp ^^ Moim zdaniem oba swiaty maja fajne ustawienia ale wiecej idzie pewnie na s91 jak zawsze gracze preferuja swiaty bez farmienia xd Zapowiadaja sie fajne ekipy a pewnie sporo sie jeszcze formuje :) Tworzysz ekipe na s91 czy za malo czasu masz ?
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser

Guest
W tydzien zarobiłem 3k PP sprzedajac surki za PP 1:1000.
A co do AF to 30 PP/Mc to tyle co nic :D
 

DeletedUser105922

Guest
Pullo przeciez af to 30 pp tylko a kp na bez farmienia i mk 200 pp ^^ Moim zdaniem oba swiaty maja fajne ustawienia ale wiecej idzie pewnie na s91 jak zawsze gracze preferuja swiaty bez farmienia xd Zapowiadaja sie fajne ekipy a pewnie sporo sie jeszcze formuje :) Tworzysz ekipe na s91 czy za malo czasu masz ?

A nawet nie wiem bo nigdy nie używałem ;D Wolę ręcznie jak już trzeba i np na 85 te 850k limitu to spokojnie idzie wyfarmić bez AF ;D Nie mam zaufania do skryptów.. Kiedyś się wszystko ręcznie robiło.. ;D

Z tego co widzę to na św. bez farmienia rzeczywiście lepsza obsada. Co mnie cieszy bo wystartuję rekreacyjnie ;p
 

DeletedUser

Guest
ja również wbijam na s91, trzeba w końcu posiedzieć na jakimś świecie dłużej ;) wszystko pięknie się prezentuje, ustawienia 91 idealne jak dla mnie :) aż chce się grać :)
 

DeletedUser172539

Guest
Nareszcie jakieś normalne ustawienia (ś91) i można zagrać na poważnie :D
 

DeletedUser

Guest
Fajne ustawienia swiata 91, ktos wie czy moze NURGLE znowu sproboja swoich sil?:D
 

DeletedUser184352

Guest
Prawie idealne ustawienia świata 91 . Godzina startu mi nie pasuje tylko :(
 

DeletedUser180884

Guest
tylko te morale i wybór kierunków maly niesmaczkiem sa..
 

DeletedUser177673

Guest
Zapraszać na S91 :D Nick:RedInfernal w końcu jakiś swiat z prędkością 2 :D
 
Status
Zamknięty.
Do góry