Światy 90 i 91 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser187531

Guest
Witam all, mam do was pytanie noc tutaj zaczyna się od 0 do 7 a z tego co wyczytałem to nie ma na swiecie 91 czegoś takiego jak bonus nocny czyli będzie można atakować w nocy bez żadnych przeszkód i obaw?
 

DeletedUser185533

Guest
Pozostaje mi świat 91, choć błagalnie wyczekiwałem ograniczonego farmienia i braku nfp (nawet już z tymi funkcjami bym zaakceptował). Na nieograniczone farmienie nie mam ochoty, tam poziom będzie o wiele niższy, więc spróbuję coś zdziałać na ś91. Powodzenia wszystkim i miłej zabawy!
 

DeletedUser167856

Guest
no to 90 zarobić pp 91 z kims wystartuje chodz malo znajomych plemion będzie...
kamil mi mowil o reatkywacji PSYCH
czolgu o bh... :) ktos cos wie?

Nie będzie reaktywacji raczej, kilka osób gra z Psych ale skupiamy się na s87. ;)

Fajne ustawienia swiata 91, ktos wie czy moze NURGLE znowu sproboja swoich sil?:D

Pojedynczo może i tak, ja będę. Może ściągnę kogoś - Max, Martins, Leo i ja na 87 ciśniemy, reszta chyba emerytura. :p Zetu w jakąś RPG ciśnie nie ma czasu. :p
 

DeletedUser

Guest
no na 91 gram i kilka znajomych, mała paczka. Ciekawy bardzo + ma dużo ekip startować to jest ok, zwłaszcza jak czas nie pozwala na farmienie. Pozdrawiam ;)
 

DeletedUser181932

Guest
Chojraki dowodzone przez faste wznawiają działalność:)
 

DeletedUser163196

Guest
A ja wystartuję na 90 po PP + mogę komuś robić deffa, zainteresowani?

Nie no, dobra, z tym deffem to żartowałem. Już bez przesady ;)

Dla mnie następny to chyba będzie 98, mam sentyment do światów z ósemkami :p 91 dla taktyków zapowiada się fajnie ale nadal nie trawię światów bez farmienia. Jeszcze bez bonusu? Świat dla ludzi cierpiących na bezsenność, tudzież bezsensowność życia.
 

DeletedUser179721

Guest
lol jakiego bonusu? XD

Noc: od 0 do 7

identycznie jak na 87, dobre dla porannych akcji :D
 

DeletedUser187541

Guest
No bez przesady nie dosyć że grubas może pomykać 200 pól z czym się jeszcze na plemionach nie spotkałem to na dodatek bonus nocny wyłączyli?
To już lekka przesada.
 

DeletedUser180884

Guest
ktos ze starych sw startuje na nowym? .....91
oj lub heg startuje
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser163196

Guest
chodzi o to że ataki będą mogły wchodzić 24/7 bez ograniczeń.

tzw.bonus nocny który dawał sen graczom bez obaw, że ktoś im wybije wtedy wojsko będzie na św.91 nieaktywny.

... wiem co to jest bonus nocny, ale to było do kolegi, który napisał że bonus na tym świecie funkcjinuje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry