Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Supporcie, czym żeśmy zawinili, że do s66 dałeś funkcje premium?!

Podpisuje sie, bo chyba jak ktos chce grac bez limitu farmienia, to nie po to zeby jakis nupek wyprzedzal go dzieki kasie.
Kiedys to wlasnie sprawialo, ze plemiona byly atrakcyjniejsze niz reszta gier tego typu, czysta rywalizacja nie za pieniadze.
A tak wiekszosc pewnie wejdzie na s67 bo na takim swiecie jak s66 nie warto tracic czasu na farmienie.
Ustawienia przekombinowane, jak zwykle z reszta:confused:
 

DeletedUser166069

Guest
Hej światy całkiem fajne w szczególności 67.
Do administracji mam tylko jedną prośbę:
chce żeby taki świat jak 67 czyli bez farmienia
wystartował w wakacje bo w roku szkolnym
mam mało czasu - niestety nie chodzę już do gimnazjum :(
a w technikum nie ma lipy że tak powiem ;)
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.129
a moim zdaniem dobrze ze dali te płatne opcje premium na swiecie z farmieniem to i tak malo da osobom z tego korzystającym i przy tych najlepszych będą daleko z tyłu:p
66 nawet ma fajne ustawienia:)
 

Lubieżny Mietek

Zwiadowca
Wynik reakcji
206
Na 67 wszystkie pięknie ale Limit 40 członków w plemieniu to jakaś kpina, znowu zabawa w bratnie plemiona itp itd...
 

DeletedUser158364

Guest
Dlaczego znowu nowy świat bez nowych funkcji kp nie ma flag ? Kmic proszę cię o odpowiedź oraz dołączenie flag ;P :eek:
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.472
67 idealny, tylko to farmienie...No nic, wystarczy parę razy dziennie zaglądać. :cool:
 

DeletedUser

Guest
Nigdy wcześniej nie grałem na świecie bez farmienia oprócz net. Lecz gra do 200 pkt to nie gra. Co Wy, bardziej doświadczeni w boju na takowym świecie sądzicie o starcie? Trzeba wystartować jak wyjdzie serwer czy można na spokojnie wieczorem ?
 

DeletedUser167856

Guest
Szkoda milisekund ale trzeba Ojki zmieść na s67 xd No nie Mariolu ? :*
 

DeletedUser

Guest
Plemie

Siemka zapraszam wszystkich na swiat 67 na północny zachód powstanie tam plemie RPK , Razem Ponad Kilo.

Zapraszam wszystkich chętnych i pozdrawiam
 

DeletedUser

Guest
meh i znowu nie wystartuje z powodu żałosnej konfiguracji światów :/
limit członków plemienia 100 oraz nowe funkcje premium są chore...chyba czas się porzegnać z tą grą bo jakoś nie wychodzą żadne światy z dobrą konfiguracją
 
Status
Zamknięty.
Do góry