Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
...

No grałem, Issini ^^
pirxiu z carlem i artgo mnie tam grać uczyli i uchowali przed przejęciem i potem jakoś szło :D

ja to na froncie sobie wojowałem z tymi GROmem co sie potem w to PL czy jak to tam przerodziło :) dla mnie Artgo to wzór,ale on to już chyba skończył grać tak samo jak carlooo którego też miło wspominam :)
 

DeletedUser160985

Guest
Polak na gg mi napisał,że się organizacją zajmie po SP :D

Hmmmm,40 osób trzeba zwerbować...

Z 30 musi być z neta :D

Niech nie zapomni o mnie ob zabije ^^
30 będzie jak nic z samego neta, resztę znajdzie się w parę min więc nie musimy się o nic martwić :p
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
ja to na froncie sobie wojowałem z tymi GROmem co sie potem w to PL czy jak to tam przerodziło :) dla mnie Artgo to wzór,ale on to już chyba skończył grać tak samo jak carlooo którego też miło wspominam :)

kiedyś fajni ludzie grali wgl ^^
beniamin05 też fajny chłopak był a teraz już dziecko ma :p

ale nie róbmy off topa ;)


kmicic, z wersji 5.0 będzie wszystko czy sam rycek ? :D


Scherr, spokojnie nam ludzi z netu styknie na 67 :D
 

DeletedUser

Guest
Takie swiaty porobiliscie,ze az mi sie nie chce wchodzic - bedzie nuda wialo. Lepiej wejsc za 2-3 miechy na gotowca na 67 swiat,wtedy bedzie ciekawie:p
 

DeletedUser169202

Guest
No i trzeba się wybrać na 67 bo znowu ktoś tu woli zarobić ... Jaki kretyn wymyślił te nowe funkcje KP...
ach żenada...
 

DeletedUser

Guest
Ja niestety będę musiał szukać ekipy już jak gra się zacznie ;/
 

DeletedUser129216

Guest
Jakby 67 miał wstępne logowanie to byłoby super extra jedwabiście>
A tak stary dobry wybór kierunku>
Pierwszy raz zagram bez farmienia> :D
 

DeletedUser122807

Guest
Liczyłem na przynajmniej dwukrotny warunek zwycięstwa..

Musze pogadać z BERETAMI czy mają ochotę na grę na takim świecie "67"
 

DeletedUser

Guest
Farmie, ale tu tylko 30 osób się liczy i musisz mieć obowiązkowo 30tyś wiosek a to trochę bardziej utrudnia niż na 55 ;P
 

DeletedUser169212

Guest
Przynajmniej na 67 będzie poziom. Ciekawe czy jakaś ciekawa ekipa wbije na 66 :]
Pewnie i tak będę grał na 67, bo mniej czasu będę musiał na początku poświęcić na ten świat niż na 66, gdzie 24/7 farming...
 

DeletedUser

Guest
No i pięknie :) Ruszam w standardzie na świecie bez farmienia ;) S67 szykujcie się :)

PS. Szukam jakieś fajnej ekipy bez spiny :)
 

DeletedUser169215

Guest
Ja nigdy nie farmię chyba że nie mam wyjścia jak np. grubego chcę zrobić
 

DeletedUser167453

Guest
A mnie sie zdaje, że ś66 będzie super - w końcu żadnego głupiego limitu. Jak Wy chcecie grać na ś67? Przecież to porażka jest:)
 
Status
Zamknięty.
Do góry