Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser167001

Guest
:D

ś67 dla mnie :)

No to co ekipa ś65 net, na ś67 się przenosimy ? :)
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
nie mam pojęcia o co tu chodzi.Dużo nowości,myślałem że te 66 będzie spoko bo bez farmienia to ja sie nie bawie :D ale nie będe trwonił pieniędzy na jakieś gowniane ulepszenia :/
 

DeletedUser163071

Guest
Jak grać, to tylko na s67, na 66 każdy może sobie kupić ulepszenia, takie jak szybsze budowanie budynków, a ja nie lubię jak wypacza się wyniki gry, trzeba brać pod uwagę, że w tą grę nie grają miliarderzy, tylko w większości dzieci, a skąd one mają brać forsę na to? Jeszcze żeby ta kasa została w Polsce, a to idzie prosto do Niemiec, wspierając obcy kapitał. TYLKO s67, stanowcze nie dla ustawień s66!

nie zgadzam się, ja gram ns ś64 gdzie są nowe funkcje premium i jak potrafisz grać to ci nic to nie przeszkadza jedynie na starcie te dodatki dają przewagę później już tego się nie odczuwa :)
 

DeletedUser

Guest
ś67 dla mnie :)

No to co ekipa ś65 net, na ś67 się przenosimy ? :)

Większość raczej tutaj przyjdzie ponieważ to jest polski świat. Po co mamy grac na takim samym angielskim?

Gram teraz intensywnie na w20 (Die Stamme) i s64 (plemiona) lecz i tutaj może się pojawię by zdobyć 5 wiosek i je oddać.
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
ale te 100ms przerwy to dobre jest :D 300 ms na wbicie klina,to będzie trzeba oczy wiązać żeby jakiś dreszczy adrenaliny był jeśli o s67 chodzi ^^
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
ale te 100ms przerwy to dobre jest :D 300 ms na wbicie klina,to będzie trzeba oczy wiązać żeby jakiś dreszczy adrenaliny był jeśli o s67 chodzi ^^

No na 59 mi tego brakło bo jak słali synchro w sekundę z 3 offów i 4 grubych to musiałem odbijać, a tak to ms są, klin i luzik :D
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
...

No na 59 mi tego brakło bo jak słali synchro w sekundę z 3 offów i 4 grubych to musiałem odbijać, a tak to ms są, klin i luzik :D

głupio tak bez ms,na tym sie wychowałem ^^ :D

ale ja dalej nie wiem co to za flagi,odkrycia i inne duperele,pół roku ponad nie grałem jestem lewy :( chciałbym stary świat bez żadnych bajerów :(
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
głupio tak bez ms,na tym sie wychowałem ^^ :D

ale ja dalej nie wiem co to za flagi,odkrycia i inne duperele,pół roku ponad nie grałem jestem lewy :( chciałbym stary świat bez żadnych bajerów :(

odkrycia to syf :p
musisz ileś tam uzbierać i utrzymać, żeby wygrać..
tylko skąd je brać jak się pojawia kilka raz na pół roku :confused:

flagi to na 64 weszły, dają różne bonusy, do obrony, surki itp.


btw. graliśmy na 17 razem w (S) i NW ? :D
 

Marcin V

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
120
...

odkrycia to syf :p
musisz ileś tam uzbierać i utrzymać, żeby wygrać..
tylko skąd je brać jak się pojawia kilka raz na pół roku :confused:

flagi to na 64 weszły, dają różne bonusy, do obrony, surki itp.


btw. graliśmy na 17 razem w (S) i NW ? :D

Oj jeśli tam grałeś to jestem przekonany że musieliśmy tam razem grać!!:D to mój najcudowniejszy świat był jeśli chodzi o gre :))
 
Status
Zamknięty.
Do góry