Światy 66 i 67 - dyskusja

Status
Zamknięty.

DeletedUser

Guest
Ehh , szkoda że na S67 będą funkcje premium , może znajdę trochę czasu i pogram na jednym ze światów :)
 

DeletedUser161862

Guest
67 wkońcu świat bez farmienia po 59:) trzeba wystartować obowiązkowo:)
 

DeletedUser168247

Guest
Startuje oczywiście na 67! Świat bez farmienia to coś dla mnie, bo nie mam za bardzo czasu na farmienie:D
Startują jakieś ciekawe ekipy?;p
 

Messien

Szlachcic
Wynik reakcji
3.337
Z tego co wiem to na 67 ekip pewnie będzie trochę (Bo wątpię by grały na 66...)
 

DeletedUser79975

Guest
Na świecie 66 będzie możliwość płacenia za większe wydobycie surowców?
Niedługo za zalogowanie się więcej niż 2 razy będzie trzeba dać 2 złote.
 

DeletedUser122807

Guest
Już postanowione, BERETY wybrały świat 67 i na tym się własnie pojawimy.



Janek, ja zalogowałem się na 64 z nudów do czasu startu na nowym, myślałem, że 65 to ten z funkcjami pp no ale pomyliłem się, wszedłem w premium i w miejscu gdzie zawsze wyskakuje darmowe premium za osiągnięcie np 500p były właśnie te opcje z wydobyciem, ja głupi myslałem, ze to na próbe darmowe jest, okazało się, ze 40 pp na tydzien mi zjadło bo kilknałem potwierdzenie bez przeczytania.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser168247

Guest
Ooo, widzę, żę nawet Nasze Berety tu zagrają:D Może być całkiem ciekawie:)
 

Deleted User - 7388697

Guest
nie zgadzam się, ja gram ns ś64 gdzie są nowe funkcje premium i jak potrafisz grać to ci nic to nie przeszkadza jedynie na starcie te dodatki dają przewagę później już tego się nie odczuwa :)

Ale na s66 nieograniczone farmienie, wiec skracajac budowy wylecisz bardzo szybko przed szereg :)
 

DeletedUser168247

Guest
backtothegame - startujesz na 67? Może mnie nie kojarzysz, bo na poprzednim świecie bez farmienia grałem pod innym nickiem, ale graliśmy razem w plemieniu, dlatego pytam;)
 

DeletedUser

Guest
Ustawienia 67 bardzo przyjazne, martwią tylko morale i liczba osób w plemieniu :(
 

DeletedUser

Guest
Eo, pytanko, bo pisało że będzie wstępne logowanie 24 Września, tylko na świat 66 czy też 67? ;?
 
Status
Zamknięty.
Do góry