Światy 60 i 61 oraz nowe funkcje Premium

Status
Zamknięty.

micfil94

Miecznik
Wynik reakcji
0
Druga sprawa, że frekwencja na plemionach drastycznie spada, jak mało zostało starych weteranów, wyjadaczy?? Zostaną dzieciaki z dużą ilością pieniążków- zasada: wilk syty i owca cała...
 

DeletedUser161505

Guest
oczywiście co do ustawień zrobili duże postępy w dobrym kierunku koniec z defówkami teraz będzie czysta gra
 

DeletedUser146889

Guest
Ale wy tu przeżywacie.

Na światach płatnych będą grać tylko matoły, amatorzy bądź ludzie bez zdrowego rozsądku co będą gotowi płacić na coś takiego jak plemiona:)
Ja z trudem serca wydaję 9zł na premkę, a oni chcą jeszcze jakieś dodatki? gut joke
 

DeletedUser

Guest
Eh, brak słów na to wszystko. Ciekawe jak sytuacja w miarę czasu się potoczy.
 

DeletedUser134004

Guest
No tak, czekałem na ten dzień. Trzeba się przenieść gdzie indziej, jak wszytko tak samo plemiona zabiła kasa. Nie będę rzucał błotem tutaj w adminów, bo wiem, że to nie ich wina, ale jak wiadomo, każda instytucja w tym Inno po prostu liczy zyski, według mnie są inne metody na to, żeby wzrosła konsumpcja KP, ale to nie moja działka. Szkoda, cóż wszystko ma swój początek i koniec, 4 piękne lata gry, wspaniali ludzie, czego chcieć więcej ;)
 

DeletedUser

Guest
Obyś miał rację. Ewentualnie jeszcze sp zostanie, tam nie skrócą budowy za pp:D
 

DeletedUser164472

Guest
Świat 60 to też mój ostatni, wystartuje, zobacze ile pogram. Dokładnie to nie wina adminów, ale cóż kasa w tym świecie rządzi i tutaj tak samo się zaczęło.. trzeba szukać czegoś nowego. Fajnie się grało te 6 latek :)
 

DeletedUser146889

Guest
Świat 60 to też mój ostatni, wystartuje, zobacze ile pogram. Dokładnie to nie wina adminów, ale cóż kasa w tym świecie rządzi i tutaj tak samo się zaczęło.. trzeba szukać czegoś nowego. Fajnie się grało te 6 latek :)

Szczególnie, że mają 5 lat.

Taka sama paranoja jak z acta jak dla mnie. 95% nawet nie czytało i myśli, że to chodzi o pliki mp3 z sieci.
 

DeletedUser

Guest
Czyli mamy początek końca plemion jakie znamy.
Mi to tam rybka bo i tak podjęłam decyzję że s50 to mój ostatni świat, ewentualnie jakiś specjal może kiedyś, kiedyś zagram, ale kilka uwag mimo to dorzucę.

Bryfft tak kiedyś przy jakiejś zmianie zaklinałeś się że u nas nie będzie płatnych bonusów i co? Ano są.
Teraz zapowiadasz że zawsze będą światy równoległe z bonusami i bez. Czy to takie samo zapewnienie jak to o braku bonusów?

Ustawienia s60 dosyć ciekawe. Najbardziej podoba mi się, że są nareszcie robione ograniczenia dla multi (brak proxy, chociaż tu akurat jest o wiele więcej możliwości obejścia tego), ograniczenia defówek - tu naprawdę ukłon dla adminów. Rozwiązanie słania wsparcia tylko dla członków plemienia łącznie z automatycznym cofaniem przy opuszczaniu plemienia jest moim zdaniem genialne, ale dorzucę taką małą uwagę/propozycję. Otóż rozumiem argumenty tych którzy narzekają że jak w takim wypadku przejąć wioskę na terytorium wroga czy położoną daleko od nas i w sumie zdanie
jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej
podsunęło mi taką myśl, że przeszkód technicznych by nie było gdyby wsparcie można było wysłać dowolnie, ale jeżeli w momencie dojścia wojsk wioska nie należałaby do naszego plemienia to po prostu wojska automatycznie i natychmiast by zawróciły.
Myślę, że to w niczym nie psułoby walki z defówkami ale jednak pomogło w przejmowaniu wsi.
 

DeletedUser

Guest
Całe szczęscie że wypuszczają 2 Św bo 50 zł za premke na miesiąc nie mam ochoty wydawać :(
 

DeletedUser162404

Guest
świat 60
strasznie się dziwie jak można zrobić świat z ograniczonym deffowaniem.
jak my mamy przejmować wsie wroga ?
wyślemy idealnie offy grube i niebd mogli słać deffa!
wiec każdy kto potrafi doskonale kontrować bd praktycznie nie do pokonania.
i byłem pewny ze bd wstępne logowanie;/
przynajmniej kierunek można w 2 dzień wybrać.1 dzień straty do topowych graczy ekipy bd miały ale to da się nadrobić spędzonymi nocami :)

a i jeszcze jedno jak plemię stworzy sobie własna akademie to i tak niebd można ich wspierać kompletna kpina!
 

DeletedUser159335

Guest
Nie wiem skąd ta "panika" i przekonanie że InnO chce od nas graczy wyłudzać pieniądze.Po to są dwa światy jeden normalny,drugi z "ulepszeniami za PP". Każdy ma prawo wyboru,jedni pójdą na s60, drudzy na s61 i w czym problem?To jest wasza decyzja który świat wybierzecie,administracja nie narzuca wyboru świata.Logiczne jest ,że gra musi przynosić zyski,bo nie wierze abyście chcieli pracować zarabiając np 1000PLN miesięcznie utrzymując za to dom,rodzinę i spłatę kredytów...Gra musi być rentowna!
To że premium było i będzie czymś normalnym za co trzeba płacić jest oczywiste,nikt nie zmusza do jego używania.Po prostu premka zaoszczędza czas i nic więcej...
 

DeletedUser154089

Guest
Świata 61 nie będe komentował bo to jakaś kpina i nigdy na takim świecie nie zagram jak na świecie z ograniczniem farmienia...

świat 60 bardzo fajne ustawienia takie na jakie czekałem jednak z tym wsparcie wojskowym jest to niezbyt dobry pomysł gdyż w późniejszym etapie gry będzie to całkowita masakra.

KLIK
Tutaj jest propozycja rozwiązania tego problem i ta metoda cieszyłą się dośc duża aprobatą wśród graczy...
 

DeletedUser

Guest
*aby móc wysłać wsparcie trzeba być członkiem plemienia przynajmniej przez 2 dni. Ponadto, w momencie opuszczenia plemienia, całe wsparcie w wioskach dawnych współplemieńców zostaje odesłane do domu, a jeżeli jakieś jest w tym momencie w drodze, to po dotarciu do celu natychmiast zawróci do wioski macierzystej.

to mnie najbardziej cieszy...

a jednak wprowadzili to że pp skracają czas budowy - tragedia !!!!
 

DeletedUser158309

Guest
Znów te same nicki.:) Ja zagram rekreacyjnie na 60 -tym ... :D

Nie przesadzajcie :) Ci co nie grają na innych światach to niech na 60 -tym już zostaną i będzie fajna zabawa :)
 

DeletedUser134004

Guest
Nie wiem skąd ta "panika" i przekonanie że InnO chce od nas graczy wyłudzać pieniądze.Po to są dwa światy jeden normalny,drugi z "ulepszeniami za PP". Każdy ma prawo wyboru,jedni pójdą na s60, drudzy na s61 i w czym problem?To jest wasza decyzja który świat wybierzecie,administracja nie narzuca wyboru świata.Logiczne jest ,że gra musi przynosić zyski,bo nie wierze abyście chcieli pracować zarabiając np 1000PLN miesięcznie utrzymując za to dom,rodzinę i spłatę kredytów...Gra musi być rentowna!
To że premium było i będzie czymś normalnym za co trzeba płacić jest oczywiste,nikt nie zmusza do jego używania.Po prostu premka zaoszczędza czas i nic więcej...

bardzo piękny text, ale niestety... są dwie strony medalu. Bryft dawno zapewniał nas, że będzie walczył jak lew, żeby nie wprowadzili w Polsce takiego czegoś. Tu nie chodzi o to, że powstanie świat z takimi i takimi możliwościami za kase, tu chodzi o to, że to się cały czas od jakiegoś roku POGŁĘBIA! PROCES TRWA! Najpierw podwyżki cen KP, potem jakiś nie wiadomo skąd asystent farmera i Menedżer Konta, którego mało kto używa, następnie przykra sytuacja, chciałem się zalogowac na 59, a tu mi piszę: "BRAK PP, żeby zalogować się na świat musisz wydać 30 PP" etc. A teraz świat z jakimiś chorymi "ulepszeniami" które w 100% zabijają istotę gry i rozgrywkę fair play... Co będzie potem? W tym cały szkopuł:cool: Pamiętam plemiona z końcówki 2007 roku, wtedy mogliśmy ją jeszcze nazywać grą strategiczną... Popatrzmy co jest teraz ilość graczy spada, zarząd nie osiąga zamierzonych celów, mimo wielkich starań, nowej szaty graficznej, limitu farmienia, jakichś lamerskich ograniczeń deffowych, superaśnych Af, MK, Kp.... Plemiona lecą na łeb na szyję.
 
Status
Zamknięty.
Do góry