Światy 60 i 61 oraz nowe funkcje Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser159480

Guest
No to zaczyna się.. teraz będzie wieeelki szum o PP, znowu to co kiedyś :(

Nie chcemy takich światów gdzie za dodatkowe opcje będzie trzeba jeszcze więcej płacić - zobaczycie, nie przyjmie się to (oby!)

A tak ogólnie to światy bardzo ładne wyjdą, szczególnie fajnie wymyślone z tym deffikiem (możliwe wysłanie deffika dopiero po 2/3 dniach po wstąpieniu i deffik cofie się w momencie opuszczenia Plemienia) :)
 

DeletedUser162692

Guest
Ustawienia fajne, ale bardzo nie podobają mi się te nowe opcję premium. Kochałem plemiona właśnie za to że nie ma takich bajerów... No, ale cóż.
Wstępne logowanie. Przy nie ograniczonym farmieniu żadne ekipy nie będą go chciały używać a ułatwi tylko zakładanie defówek. Takie jest moje zdanie na ten temat. Chyba nikt nie chce mieć 50 sojuszników obok siebie i dzielić się z nimi barbami... Chyba że się mylę to niech ktoś mnie poprawi...
 

DeletedUser

Guest
Chyba pierwszy S z jakimś realnym ukróceniem multi... tylko jeszcze max 50 osob w plemieniu... bo teraz beda multiplemiona xD
Kupowanie za PP rankingu się nie przyjmie, chyba że dzieci mają bogatych rodziców...
Ale ja pamiętam czasy jak się ktoś na łamach FO zarzekał, że w innych państwach to ta opcje są a u Nas nie będzie taki to Bryffik dobry i się za nami wstawia u Inno :) Pozdrawiam
 

DeletedUser117636

Guest
Dla mnie idealny świat 60 ty z wyjątkiem braku możliwości wspierania barbar :(

Ja rozumiem, że walczyliście z deffówkami ...

a co do 61 ^^

to kupie sobie z 10k punktów premium na poczatek ^^ ciekawe jak mi start wyjdzie ^^ tylko szkoda, ze 30 dni na stosunek jest bo bym kogoś przejmował po 3-5 dniach ^^

a pozniej to mi morale nie pozwoli ^^
 

DeletedUser110177

Guest
zdziercy , ukradli z traviana , dokończenie budowy budynków i zwiększenie surków , a nowych ułatwień dla graczy którzy mają pow . 5 tysi wioch nie ma .

np . front się przesuwa , no i wsparcia sa odsyłana z wioski jak do najbliższej wioski wroga jest dajmy 10 h ,takie coś by się zdało , a tak to trzeba na to poświęcić cały dzień albo cały tydzień nawet , i tak nie jestes wstanie przejrzeć kilku tysi wioch i pocofać wsparcia ...........
i zamiast przejmować to tydzień do tyłu ............

i żmudna robota ...
 

DeletedUser85594

Guest
Na wstępie, dziękuję za nowe światy, własnie dzisiaj pytałem się paru osób czy ktoś wie czy nic nie startuję a tu prosze, niespodzianka : ) Ustawienia świata 60 są bardzo dobre i na pewno wielu dobrych graczy wystartuję, co do świata 61 i nowych opcji premium to niestety, jak kolega wyżej wspomniał, żywcem sciągniete z traviana w którego grałem zanim wiedziałem co to plemiona ok 4 lata temu, mój komputerowy nałóg spoczywał tylko tam : ) Przeniosłem się na plemiona gdyż ta gra może być darmowa i równa dla wszystkich, Kp to był tylko dodatek za co WIĘKSZOŚĆ graczy wybiera plemiona a nie inne gry, jestem tego w 100% pewny że jak ten pomysł wejdzie w życie w zapewne wejdzie bo na początku zyski ze swiata 61 powinny być bardzo wysokie to potem popularność plemion będzie stropniowo spadała, takie dodawanie nowych możliwości z p.p może być bonusem do portfela innogames ale jezeli np swiaty takie eda startować co 5-6 serwów, inaczej będzie to błędne koło, popularność będzie spadała w wyniku tego zrobią jeszcze wiecej opcji dla tej 3 grupy użytkowników, wkońcu wzrosną ceny i tak 1 i 2 grupa bedzie powoli wymierać.

Pozdrawiam
 

DeletedUser162536

Guest
Powiem tak, świat 60 - ok. Przeznaczony dla no-life'ow, co-playerków i wogóle. Ale pl61 mnie zawiódł. Wiem, że plemiona.pl mają mało pieniążków, ale stworzyła się taka sytuacja iż gracz który jest "biedniejszy" nie ma tyle pieniędzy na PP to nie ma i szans na TOPKE na tym świecie. Mam nadzieje, że takie światy z nowymi możliwościami stosowania PP nie przejdą. Chociaż pewnie i tak znajdą się maniacy którzy będą wywalać kasę (na głupoty). Co do świata 60 akurat mam ferie, ale pewnie i tak nie nadążę z farmingiem za Keymilem i LoHem:D
 

DeletedUser59924

Guest
widzę za wszelką cenę każdą złotówką chcą od nas wytargać - śmiech na sali te nowe "ulepszenia" - ta gra spada na psy
 

DeletedUser86594

Guest
s 60 bardzo fahne ustawienia barbki mogłyby być ciut mniejsze... tak do 200-300 max albo bez rozwoju ale ogólnie nie jest zle szczególnie fajne jest to wsparcie zrobione w końcu ktoś pomyślał :)

a co do tych funkcji nowego premium to pozostawię to bez komentarza ^_^ mam nadzieje jedynie że nie wprowadzą tego "udogodnienia" na staruch światach :)
 

DeletedUser16230

Guest
Nowe możliwości płynące z premium...psują grę. Większe korzyści dla ludzi inwestujących w gre moim zdaniem zatruwają rozgrywke. Tak dzieje sie np w Grepolis itp. - ciesze sie, że nie zostanie to wprowadzone na wcześniejszych światach..(oby!).
Gracze, którzy nie dyspnują środkami pozwalającymi im na gre "z dodatkami" mają mniejsze szanse na szybszy rozwój...tak być nie powinno.
MK i AF nie ingerują w gre na tym poziomie, całe szczęście..
 

DeletedUser158519

Guest
Brawo za ustawienia na s60 :) właśnie na takie coś czekałem od dłuższego czasu :)

s61 zostawię bez komentarza :D
 

DeletedUser157008

Guest
Mądre rozegranie i zarazem dziękuję że pozwalacie grać dla tych z kasą jak i bez :)Oczywiście na 60 wystartuje bardzo dobre ustawienia świata.
 

DeletedUser153359

Guest
świetne ustawienia s60 na pewno zawitam

z s61 także świetne posunięcie takie światy można by dawać raz na jakiś czas skoro brakuje środków na reklamy^^
 

.JWP.

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
395
Zagram na s61, może dzieki pp w końcu uda mi sie spełnić moje marzenie i dostać do top200. :D

Dziękuję, że wyciągacie rękę w kierunku osób bogatych, ale mniej utalentowanych.
 

DeletedUser

Guest
Świat 60 spoko, ale świat 61 to jakaś kpina. Dla mnie to żadne wytłumaczenie, że plemiona mały zysk przynoszą. Co ja mam wykupywać sobie za 10pp szybsze wybudowanie budynku:rolleyes: Bez przesady. Porażka na całej lini jak dla mnie.
 

DeletedUser158364

Guest
Funkcje te to:
- Obcięcie czasu budowy o połowę (10 Punktów Premium),
- Natychmiastowe ukończenie budowy - możliwe, jeżeli do końca pozostało 10 minut lub mniej (10 PP),
- Zmniejszenie kosztów budowy określonego poziomu budynku o 20% (30 PP),
- Dodatkowe 20% produkcji wybranego surowca przez 7 dni (40 PP),
- Handel z miejscowym kupcem w stosunku 1:1 (10 PP).
Te opcje powinny byc dostępne np . co 24 godziny
+ Powinno byc więcej ofert reklamowych do zdobycia pp

To jest niesprawiedliwe !! :p
W takim razie my powinniśmy dostać 3 poziomy palacu i 2 szlachciców od razu :p + 1000 topa :D
 

DeletedUser26967

Guest
Szczerze mówiąc, przestraszyłem się tych nowych funkcji za PP... Już myślałem, że gra pójdzie w znanym przez wiele osób kierunku... ale skoro chcą odpalać zawsze dwa światy (z czego jeden z tymi funkcjami) to ja w tym tragedii nie widzę zupełnie. Kto ma kasę to płaci, a kto nie chce wydawać kroci, gra sobie na normalnym świecie i po problemie :)
Wielkie brawa dla zarządzających, bo chyba w mało której grze jest tak, że "wydajesz więcej, jesteś lepszy", a jednocześnie istnieje alternatywa, gdzie ta zasada nie obowiązuje :)

PS. Mówi to osoba, która na PP grosza nigdy nie wydała... ;)
 

DeletedUser164465

Guest
Ja pierwszy raz spotkałem się z dodatkowa funkcja za PP zmniejszającą czas budowy o polowe na amerykańskim serwerze, na którym grałem około 1,5 miesiąca.. ta funkcja okazała się tam niezbędna przynajmniej do drugiej wioski ponieważ czasy budowy były ok 2 razy dłuższe niż tutaj.. no i od razu było widać kto na świecie nadmiernie używał tej funkcji a jak jeszcze się doda brak limitu farmienia.. to ktoś pierwsza wioskę podbił 1-1,5 tygodnia od rozpoczęcia gry...
Dodatkowe funkcje za PP napewno psują grę dla niedoświadczonych i biednych graczy, jeżeli ktoś taki znajdzie się koło takiego Gracza na Speedzie. z Drugiej strony te dodatkowe funkcję tylko tak na prawdę się przydają na samym początku gry potem, trzeba być snobem lub noobem żeby przy 3,4...10, 20 wiosce używać tych funkcji na co dzień.
Więc nowy świata nowe funkcje ustalają nowe reguły jak dobrze rozpocząć grę.. Czyli po pierwsze fajnie by było gdyby info o takim świecie było przynajmniej z miesięcznym wyprzedzeniem.. wtedy można sobie przygotować pakiecik startowy PP, który będzie potrzebny do szybkiego rozwoju tak gdzieś do 3 wioski a potem wraca się do normalnego używania KP, AF i sporadycznie w razie potrzeby z dodatkowych funkcji... i tyle... Czy ktoś doświadczony nawet z mała ilością PP lub bez nie poradzi sobiez takim delikwentem.. na pewno to będzie trudne ale nie niemożliwe..

Zresztą na zakończenie przecież to jest Polski serwer, grają w nim Polacy, a co robią zawsze Polacy z kimś kto za bardzo się wybija wyższa komu za dobrze się wiedzie... na pewno się złorzeczy i obgaduje...W świecie plemion można kogoś takiego.. sprowadzić do właściwego poziomu ;) Tak po Polsku..

Zresztą na amerykańskim serwerze tak było niby szybko i na długo dochodzili do pierwszej 5 top10, ale po czasie konta się rozpadały albo kłócili się ze współplemieńcami i koniec końców zwyczajni ekspert gracze rozbierali takich delikwentów na części pierwsze
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Status
Zamknięty.
Do góry