Światy 60 i 61 oraz nowe funkcje Premium

Status
Zamknięty.

DeletedUser26967

Guest
Wy chyba zapominacie o najważniejszej rzeczy - te funkcje nie będą dostępne na wszystkich światach. Można powiedzieć, że macie teraz po prostu Plemiona, oraz Plemiona PPlus - w które chcesz grać, w te grasz. Dlaczego to jest według Was tak, że lecą na kasę, itp.? Spójrzmy prawdzie w oczy - gdy coś się nie opłaca, to trzeba zwiększyć zyski jakoś - takie prawa obecnego rynku ;)
Może akurat są tysiące ludzi, którzy chcą też pograć między sobą o miano najlepszego, poprzez szybszy rozwój i wydawanie PP? Jak Was to nie kręci to zostawcie ten temat i nie komentujcie, bo swoje światy Wam Administracja i tak zostawi...

PS. I powtarzam - na PP nie wydałem złamanego grosza ;) Ale wypada podziękować, że nie na każdym świecie będą te funkcje -.-
 

BackToTheGame

Rycerz
Wynik reakcji
137
61 świat
u nas to nie przejdzie
za granicą było bardzo popularne kiedyś takie coś jak więcej surki i zakończenie budowy za pp, ale PL to PL, zresztą sam też jestem na nie ;D
 

DeletedUser160716

Guest
Napewno wbije na s60 (oj bedzie farmienie xd) , a na s 61 też wbiję tak żeby kuknąc jak sie będzie grac xd:D
 

DeletedUser152632

Guest
Teraz mam dylemat czy czekamy na wybór kierunków czy nie..
 

adrianh3

Ciężki Kawalerzysta
Wynik reakcji
177
Wsparcie wojskowe: tylko do członków plemienia*
Dobra na początku gry jak tako logiczne ,ale Bryfft jak sobie wyobrażasz grę po paru miesiącach jak będą front i będzie się chciało wbić w środek wiosek wroga np na szaraka lub przejąć wioske gracza
skoro pośle offy szlachte wioska jest na terytorium wrog i co ? i nic nie da się deffa podesłać póki nie przejme wioski ,a jak wioska jest oddalona klikanaście godzin drogi od mojej najbliższej z deffem to wróg zawsze może szybko taką wioskę odbić więc taki limity zabiją grę w pózniejszej fazie gry
Bo jednym z elementem gry jest coś takiego jak przejmójesz wioskę to niektórzy odrazu obstawiają wioski w tej samej sekundzie lub sekunde po ,żeby nikt nie odbił
więc sugerowałbym limit w początkowej fazie ok ,ale góra tak 6 miechów ,a po 6 miesiącach takął opcje po prostu dezaktywować
To może lepiej zrobić tak ? Ze jak np atakuje gracza lub szaraka to mogę wysłać odrazu deffa (od siebie czyli z własnego konta ) za offem i szlachtął ,jak wioskę przejme to zostaje ,a jak nie to deff jest cofany z automatu ?

Komendy: milisekundy, odstęp 200ms.
na starych zamkniętych świata jest 75/1000 to na s60 też powinno tak być ,bo w 600/1000 jest nobskie
 

Keymil LoveOrHate

Szlachcic
Wynik reakcji
6.063
ustawienia moga byc choc to z cofaniem deffa to niezła masakra:p dobrze ze chociaz 100 czlonkow moze liczyc plemie:d
ustawien 61 nie skomentuje:(:(:(

LOH mysle ze jak ruszymy dzien pozniej to bedzie za nudno i za gęsto:p
 

DeletedUser

Guest
Jak dla mnie to lipa, teraz każdy kto ma kasę będzie kupował nie wiadomo ile punktów, a reszta zostanie w tyle, bo nie wydaję kasę na grę.Takie jest moje zdanie :cool:
 

DeletedUser151064

Guest
Rozumiem, że brakuje pieniędzy na reklamę, ale nie jesteście w tym osamotnieni :)

Pomyślcie może nad banerem Plemion który wklejało by się w podpis na forach...
Posiadałby podobnie jak tego typu banery informacje o konkretnym graczu"
- nick / plemię
- świat / pozycja na nim
- pkt / wioski
- RA / RO

Wielu graczy którzy są oddani Plemionom wkleili by swoje banery na zewnętrznych forach w celu pokazania swoich umiejętności znajomym co przyczyniło by się do wzrostu zainteresowania i to po kosztach :)
Link do takiego banera generowałby się gdzieś w ustawieniach gracza na przykład...
 

DeletedUser163759

Guest
świat 61

Grałam na Travianie zanim weszły Plemiona. Potem zauważyłam, że nagle ilość graczy na Travianie drastycznie zmalała. Kiedyś było tam ponad 300 tys graczy. Teraz jest tylko ok 40 tys. Kiedyś było tam kilkanaście zapełnionych światów ... zobaczcie ile jest teraz. Sprawiło to właśnie dodanie "lepszych" ale oczywiście płatnych funkcji.
No cóż... być może właścicielom bardziej opłaca się mniejsza ilość światów ale dla ludzi z kasą...
 

DeletedUser

Guest
Ten świat jest głupi ponieważ te osoby które nie chcą kupować pp to mają małe szanse na przetrwanie , mają małe szanse rozwoju krotko mówiąc nie pograją sobie na tym świecie
 

DeletedUser163989

Guest
Boo jak sie nie ma pieniedzy to sie wlasnie takie cos wprowadza. Placisz?Wygrywasz.. Niewazne ze grasz 3 miesiace dobrze CI idzie nagle ktos kupuje Premium i Cie gnoi bo ma takie opcje ze Twoje 3 miesiace ma w tydz ;) Pozdrawiam biednych jak zwykle pieniadz psuje gry
 

DeletedUser

Guest
A ja uważam że dobrze robią.:) Przynajmniej 2 startują...A nie jest tak że dadzą jeden i nie ma wyboru.Kto biedny niech się loguje na s60.Co świat to się sprawdza: Jeszcze się taki nie znalazł co by wszystkim dogodził..Osobiście nie zagram bo jestem na innym świecie i z niego nie rezygnuje.
 

DeletedUser164468

Guest
Boo jak sie nie ma pieniedzy to sie wlasnie takie cos wprowadza. Placisz?Wygrywasz.. Niewazne ze grasz 3 miesiace dobrze CI idzie nagle ktos kupuje Premium i Cie gnoi bo ma takie opcje ze Twoje 3 miesiace ma w tydz ;) Pozdrawiam biednych jak zwykle pieniadz psuje gry

no tak ale w zasadzie profesjonalista każdego skończy;)
 

DeletedUser

Guest
60 świat się nieźle zapowiada :D tylko czy pamiętam jeszcze jak się farmi...
 

DeletedUser163989

Guest
no tak ale w zasadzie profesjonalista każdego skończy;)


Jeżeli nie zrobią kiedyś funkcji przejmowania wioski za np 10 pp :)

Fakt swiat bedzie dla trollii ktorzy zycia nie maja i wala w gre po 100 zl zeby byc bossem i wkoncu zaakceptowanym przez spoleczentwo jako pro gracz. Tylko moje slowa do tego pro gracza pp Co zrobisz jak mama Ci kieszonkowe odetnie ? Kto Cie lubial bedzie?
 

DeletedUser163759

Guest
świat 61

Świat 61 jest pierwszym płatnym ale ... na pewno nie ostatnim. Na Travianie już nie dają innych więc wiele wspaniałych ekip po prostu "odwiesiło rękawice na kołek".
Tutaj światy trwają dłużej, większość praktycznie nieograniczone w czasie więc tam trzeba będzie się trzymać zamiast zmieniać światy co miesiąc jak to wielu robi....
 

DeletedUser163989

Guest
nie mam nic do premium. Tylko bez przesady . Wiadomo zarobic chce kazdy ale jak mysle ze znow glupie polskie dziecko zamiast kieszonkowe schowac zeby potem sobie kupic buty na wiosne to wyda wszystko w glupie bajeranckie pp a na wiosne bedzie wymagal od rodzicow kasy na buty. Tego nie lubie jak sie wykorzystuje naiwny polski kraj . Serwer musi zarabiac zeby funkcjonowal? Takie cos wsciskajcie wlasnie tym dzieciom .
 

DeletedUser

Guest


Dobra na początku gry jak tako logiczne ,ale Bryfft jak sobie wyobrażasz grę po paru miesiącach jak będą front i będzie się chciało wbić w środek wiosek wroga np na szaraka lub przejąć wioske gracza
skoro pośle offy szlachte wioska jest na terytorium wrog i co ? i nic nie da się deffa podesłać póki nie przejme wioski ...

Da się. Użyj wyobraźni.

Co do zmian.. czytając je spojrzałem na kalendarz głowiąc się jakim cudem mamy już prima aprilis, niestety potem zdałem sobie sprawę, że jednak coś tu się nie zgadza i jest luty.

Nie podobają mi się te zmiany i nie zamierzam grać na światach do napełniania skarbonki.
Mimo to rozumiem sens tych działań.

Jeśli utrzymacie sensowną rozdzielność między światami "z dopalaczami", a normalnymi to może mieć sens. Grunt to nie robić za dużo tych światów z dopalaczami, bo gracze się zniechęcą.
Jeśli dopalacze pozwolą Wam dostać extra fundusze które przełożą się na prawdziwe usprawnienia rozgrywki dla normalnych światów to nawet to popieram.
My czekamy na usprawnienia dla kont 400+ wiosek.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

DeletedUser128785

Guest
Oby się te nowe funkcje za nic w świecie nie przyjęły !!!!
Za to kochałem tę grę, że nawet bez konta premium można spokojnie grać i być w czołówce.
A z takimi udogodnieniami gra będzie bez sensu...
 

DeletedUser26967

Guest
Boże, ludzie, gdzie 80% z Was ma mózg (chyba wiadomo, o których inteligentów mi chodzi). Robicie tragedię, że ludzie z PP będą mogli się wybić na światach, bo więcej wydadzą... ale nie zauważacie, że taki świat będzie w zasadzie typowym światem "Premium" - przeznaczonym tylko dla takich graczy, którzy chcą kasę wygrać. Ułomne macie podejście do tego, czytać nie potraficie, albo nie czytacie do końca...

Skoro planują wydawać jeden świat taki i jeden taki to gdzie problem? Co za różnica, czy wydadzą jeden świat taki, jak zawsze był, czy jeden taki jaki był i jeden z nowymi funkcjami Premium? Wyjdzie na to samo - z taką różnicą, że ludzie z masą PP będą mogli sprawdzić się nawzajem na swoim świecie - sprawdzimy, kto będzie mistrzem Plemion w ładowaniu kasy w grę :]
 
Status
Zamknięty.
Do góry